Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 9 hónapja #64921 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Nincs bekapcsolva, mert régi a gépem és nem bírja már szegény.

Magas Tier-ben igaz nincs sok csatám csatahajóval, de nem nagyon kellett közelharcolnom még senkivel.
Addigra leégetnek, széttorpedóznak, stb.

Értettem amúgy a célzást, de sajnos látom mindennap, mit művelnek a csatahajósok T8 felett. Már az első csatában elosztogatom a reportokat.

Én azt nem nevezném fárasztó munkanának, mikor tíz csatából nyolcban beállnak egy sziget mögé négyen és utasítgatják a többieket, köztük a hordozót is, mit kellene csinálniuk.

A maradék két csata meg ocean térkép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64931 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
Bárcsak minden csata ilyen lenne. Fej fej mellett egész végig, ügyesen használja mindenki a szigeteket, fedezék, a rombolók spottolnak, támogatják, segítik egymást, csapatban mennek de nem lemmingbe. Nem szeretem az epicenter csatákat de van olykor olyan ami egészen kiváló. Ez is olyan volt és az ellenfél is nagyon ügyes volt. Ezek a méltó győzelmek, ha kikaptunk volna, az sem lenne probléma egy ilyen csatánál. :)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #64933 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Rég jelentkeztem a "Mindennapi Krakenünket..." című rovattal.

Elfeledkeztem róla sajnos.

Viszont ma az első, bemelegítésnek szánt csata egyből eszembe juttatta.

Igaz a többi csata inkább a Dühöngőbe való lenne, de nem is linkelek belőlük egyet sem.



Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #64945 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő







perrsze megint 2k alap xp hogy nyerjek végre
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 8 hónapja #64958 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
szeretem igy kezdeni a napot







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 8 hónapja #64967 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
Az új büszkeségem! B) Időbe telt, de végül meglett. ;)

Egy kis történet hozzá akit érdekel: Sokáig nem játszottam hordozóval, semmi különösebb oka nem volt, egyszerűen csak nem érdekelt a dolog. Ahogy haladtam a standard kampányküldetésekkel úgy jött be a végén a hordozós küldetés amit meg kellett csinálnom hogy tovább tudjak menni. (Akkor nem tudtam, hogy meg lehet csinálni a küldetéseket duplán is, igen, jó hülye voltam.) :whistle: A lényeg, hogy a Lexington-ig gyorsan kihúztam az ágat, kapkodva, nem mindent kifejlesztve, hogy egy küldetést meg tudjak csinálni. Nagy nehezen meglett de addig rengetegen szidtak és anyáztak, kaptam a reportokat rendesen. Borzasztó statom volt vele és nagy mértékben rajtam úsztak el a csaták. Egy srác csata után rám is írt, hogy nézte hogyan játszom és nem bántásból mondja de közöm sincs a cv-hez és inkább engedjem el vagy tanuljak meg vele játszani. Normális volt, megköszöntem és megmondtam, hogy amint meglesz a küldi, hagyom a fenébe.

Telt az idő és mivel csatahajóval szerettem nagyon menni végül megszereztem a Gokut. Nagyon vártam de ami ez után jött, az borzalom volt. A legendás modult akartam megszerezni rá de amikor meglett a hajó akkor hozták be a Smolensket. Egy gusztustalan hajó, nem a nerfelt változat volt a német csatahajókat meg amúgy is papírból és száraz gallyakból rakták össze. Mire meglett a modul, annyira kiégtem és elment a kedvem az egész magas tier-től, hogy kíváncsiságból elkezdtem hordozóval menni. Tier 4-ben kifejezetten mókás volt és ott éreztem rá, hogyan is kell irányítani a repülőket. Amint megjött a kedvem, mentem feljebb és alaposan, nyugodtan kihúztam a fejlesztett modulokat és eldöntöttem, hogy csak akkor megyek feljebb, ha több csatát is én hozok le. Kedveltem a Rangert és jól játszottam vele így mentem feljebb. A Lady Lexi meg gyorsan az egyik legkedvesebb hajóm lett, a sok rakétás egységgel gusztustalan rombolóvadász lettem és élveztem, hogy egy taktikai hajóval mekkora mértékben tudok belenyúlni a csatába. Mikor elértem a Midway-t akkor azzal megint nagyon gyatra köreim voltak, teljesem más tier 10-ben hordozóval menni és sokkal nehezebb is, így visszaléptem és gyakoroltam tovább. Most, ahogy láttam, hogy könnyítettek az embléma elérésén, gondoltam nekiállok és ez lett végül az eredmény. :)

Az egészből csak annyit szeretnék kihozni, hogy a wows-ban gyorsan lehet haladni és pikk-pakk itt van az a tier 10 pláne ha valaki prém fiókkal nyomja. Ennek ellenére ha nem megy, érzed, hogy nem vagy elég jó egy hajóhoz egy tier-hez, nyugodtan menj vissza alacsony szintre és gyakorolj. Sajátítsd el a játékstílust, és gyakorolj. Előbb-utóbb menni fog az és rájössz, hogy Te is jobban élvezed a játékot és jobbak a 20 perces kiélezett csata, mint a 6-7 perces maszatolás. Nem magas tier-ben kell megtanuni játszani és sokkal egyszerűbben tanulsz alacsony szinten. ;)

Jó játékot és kellemes hétvégét kívánok Mindenkinek! :cheer:




wows-numbers.com/player/562952041,lordzsolt1/
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.467 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.