Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
3 éve 9 hónapja #64860 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Sok sikert hozzá!

Azt ugye tudod, hogy a következő javításban benne lesznek fejleszthetősen is ezek a hordozók?

Azért nem izgatott különösen a dolog engem.

Ha bele kerülnek, szépen kifejleztem őket.

Egy hordozó ág kifejlesztése nulláról, átlagosan 12-15 nap alatt meg van nekem.

Igaz, ez új és meg kell menet közben tanulni vele mit és hogyan.

Ettől függetlenül nem hinném, hogy sokkal tovább tartana a dolog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64861 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
Pont most mutattam meg klántársamnak amire csak annyit írt, hogy: Te dög. :D Nyilván egyébként, ennyi twitch nézés után, küldetések, német cv küldetések, bónuszkódok és a vele járó küldetések és ezért kaptam egy tier 4 meg most 6os hajót amit 2 hét múlva kb ki lehet fejleszteni. Megjegyzem ezt is az utolsó konténerből nyitottam. :D Ismervén a wg nagylelkűségét, meglepett, hogy 2 hajót is kapok. Tier 8as lenne még nagyon jó, már csak azért, mert tier 8 alatt nem szoktam menni és nem szeretek annyit szöszmötölni az xp-el standard fiók mellett. Meg legalább nem kell megvenni a hajókat. ;) Összességében, örülök neki. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64863 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
Ez egy király csata volt, fej-fej mellett az ellenfél is ügyes volt. ;) Érdemes azért megfigyelni, hogy ilyen sebzés mellett is ennyi a haszon egy csatával tier 10-ben standard fiókkal. Hát nem itt fogunk meggazdagodni. :D (kredit zászló, -10% "javítás" zászló és kamó amiért nem kell fizetni).




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64865 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Örömködő
Az eddigi legnagyobb Win rankeden. Solo warrior, hihetetlen mázlival.
Az ilyen után szoktak sírni a fórumon, hogy csalnak a játékban :silly:
Két szerencsés ötletnek köszönhetem a győzelmet.
Utolsó 5-perctől indul be.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64867 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Jól ki centírozták... utolsó, megszerezhető, német konténerben volt a küldetése.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64869 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Örömködő
No kérem, mert szoktak itt élménybeszámolók is megjelenni, hozok én is egyet. T8 Ranked, Shokakuval be. Látom, Enterprise odaát... sok babér nem lesz itt... 1vs1 DD, azt le köll vadászni – mármint a pirosat. Induláskor kétfelé spriccol a gárda, megyek a nagyobb csapat mögé. Rakétások összefutnak az ellenfél rakétásaival, vissza, mert vadászkör van, ki a vadászokat, az ellen gépeit a hajóink segítségével leszedik. Eddig jó. A térkép alapján itt mi vagyunk többen, vadászok tovább keringenek, látom, ott a DD. Rárepülök, befüstöl. Sebaj, tovább keringek körötte, hopp, ott az Enterprise, erre jön. Bingó. Tovább keringek, a füstöt a többiek is lövik. Nem lesz ez rossz csapat, beírom, hogy köll az Enter, oszt belelövök a füstbe. Mellé, persze, de jönnek a többiek. Mielőtt rárepülök egy rakétasorozatra az Enterre, kiteszem az új vadászokat, hogy a többiek lássanak valamit. Találok a nagy amerikai hordóra, de a gépeknek is annyi. Mire visszaérek, a DD-t megszedik, spoton tartom, nem is kell rámennem, kikapják. Két BB-nk megy az Enterre, nem köll a gépeket kockáztatnom, megyek spotolni az ellent. Látom az Amagijukat, beírom, hogy rárepülök, de csak egy torpedótalálat, van mellette egy Tirpitz, későn vettem észre. A következő bombázórajjal keringek, látom, vissza köll fordulni a hordozóval, odaát elvékonyodtunk. Sebaj, a Tirpitzt feltartom két rárepüléssel, és fordulok. Közben az Entert kiszedjük, de ők is a balszárnyat. Északról kerül, és spotolja a csapatukat a DD-nk, Z-akárhány. Beírom, hogy "Cap pls.!" "Wilco." Bingó, tovább spotolom az ellent, szétszalasztom őket, a nagy hajók közt megy a hirig. Még ők vannak többen, de a Cap megvan. Beírom a Zének megint, hogy "Pls. cap A!" Wilco megint, megy, mint a Hikari-expressz foglalni. Csipegetem az ellent, hullanak a gépeim, miközben forognak, oszt egyszer csak megvan. Az Amagink 6 killt csinált, én egyet sem, a DD-nk mindhárom Capet behúzta 1 killel. 1200+ bázisponttal stabil utolsó lettem, viszont 3 dicséret várt a kikötőben. Jó kihajózás volt! :)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon, [DPH] Greendevil97, Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.430 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.