Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64873 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő

Szete58 írta: No kérem, mert szoktak itt élménybeszámolók is megjelenni, hozok én is egyet. T8 Ranked, Shokakuval be. Látom, Enterprise odaát... sok babér nem lesz itt... 1vs1 DD, azt le köll vadászni – mármint a pirosat. Induláskor kétfelé spriccol a gárda, megyek a nagyobb csapat mögé. Rakétások összefutnak az ellenfél rakétásaival, vissza, mert vadászkör van, ki a vadászokat, az ellen gépeit a hajóink segítségével leszedik. Eddig jó. A térkép alapján itt mi vagyunk többen, vadászok tovább keringenek, látom, ott a DD. Rárepülök, befüstöl. Sebaj, tovább keringek körötte, hopp, ott az Enterprise, erre jön. Bingo. Tovább keringek, a füstöt a többiek is lövik. Nem lesz ez rossz csapat, beírom, hogy köll az Enter, oszt belelövök a füstbe. Mellé, persze, de jönnek a többiek. Mielőtt rárepülök egy rakétasorozatra az Enterre, kiteszem az új vadászokat, hogy a többiek lássanak valamit. Találok a nagy amerikai hordóra, de a gépeknek is annyi. Mire visszaérek, a DD-t megszedik, spoton tartom, nem is kell rámennem, kikapják. Két BB-nk megy az Enterre, nem köll a gépeket kockáztatnom, megyek spotolni az ellent. Látom az Amagijukat, beírom, hogy rárepülök, de csak egy torpedótalálat, van mellette egy Tirpitz, későn vettem észre. A következő bombázórajjal keringek, látom, vissza köll fordulni a hordozóval, odaát elvékonyodtunk. Sebaj, a Tirpitzt feltartom két rárepüléssel, és fordulok. Közben az Entert kiszedjük, de ők is a balszárnyat. Északról kerül, és spotolja a csapatukat a DD-nk, Z-akárhány. Beírom, hogy "Cap pls.!" "Wilco." Bingó, tovább spotolom az ellent, szétszalasztom őket, a nagy hajók közt megy a hirig. Még ők vannak többen, de a Cap megvan. Beírom a Zének megint, hogy "Pls. cap A!" Wilco megint, megy, mint a Hikari-expressz foglalni. Csipegetem az ellent, hullanak a gépeim, miközben forognak, oszt egyszer csak megvan. Az Amagink 6 killt csinált, én egyet sem, a DD-nk mindhárom Capet behúzta 1 killel. 1200+ bázisponttal stabil utolsó lettem, viszont 3 dicséret várt a kikötőben. Jó kihajózás volt! :)

legközelebb azt meséld el amikor az ágyúgolyón repöltél

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64887 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Azért lehet vele haladni, csak sokat kell várni csata előtt. Átlagosan 3-5 percet.

Ha majd ki jön élesben, meg még többet kell majd várakozni szerintem.

Ezt megelőzendő, úgy gondoltam, ha már nem dobta a többi német hordozónak a küldetését, így míg tanulom a használatát összeszedem a T6 hordozóra a szükséges XP mennyiséget.

Nagy részét sikerült is.



Gyakorlatilag teljes mértékben mellőzöm a rakétás rajt. Ha nagyon muszály, akkor viszek bombázókat. A fő csapás irány a torpedó raj.

Volt mindenféle hajó a kikötőbe küldött ellenfelek között. Még romboló is.



Az átlag sebzés és PR értéke is szépen alakult délutánra.



Sok türelem kell egyrészt a várakozás miatt, másrészt pedig a rajok lassúsága miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64891 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
És beúszott :) Csak nekem olyan mintha kicsit egy vitorlás lenne? :) A sok dróttal meg az orrával.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64893 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Szegényke olyan ronda, mint a brit T4 hordozó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64896 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
az öreg ha összekapja magát







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64898 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
és vidiben is ha valakit érdekel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.453 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.