Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 9 hónapja #1327 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő

a Myoko védelmében:)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1329 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Dühöngő
Talán az a baj, hogy a japánok egyre pontatlanabbak CBT-n még lehetett velük osztani rendesen, távolról tökéletesen lehetett velük lőni. Nem lehet, hogy a felderítő miatti variálás bezavar, mert ha fent van még pontatlanabb még közepes távolságból is.
Tegnap vettem észre amikor a Wyominggal egy Kongót és egy Myogit küldtem a tenger fenekére. Mind a ketten kb. 3/4 HP-n voltak, míg én full HP-n, klántársam egy cirkálóval segített egy kicsit, de nem annyit, hogy simán vihető legyen és sajnos a végén a Kongó még egy achievement-et is szerzett, azt amikor elsüllyesztés után még bezsebel egy killt ugyanis kigyújtott(?).

A másik meg, hogy ez OBT tényleg nevetséges... klántársam a WoTban mondogatja a sok hülyének, hogy menjenek WoWs-ozni én a WoWs-ban, hogy menjetek vissza WoT-otni... ;) :evil:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja HUN_Bear által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1330 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Aoba?


Furutaka?


szerk: huh, túl nagy lett a kép :D
Szerk: javítva


On: most HE-t kell lőni, vagy AP? Próbálgattam bb-t és cirkálókat lőni, mint bb-vel, mint cirkálóval. Hát, felemás eredményekkel. Torpedózás meg nem megy :D
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1331 Írta: argaies
argaies válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ti legalább tudtok játszani. A wargaming már nem is válaszol a desynces support ticketekre. Bevásároltam magam a close bétába és konkrétan 1 hónapja nem tudok játszani. Egy-két nap kivételével, a hajók nem ott vannak a hol látom őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1332 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Aoba?


On: most HE-t kell lőni, vagy AP? Próbálgattam bb-t és cirkálókat lőni, mint bb-vel, mint cirkálóval. Hát, felemás eredményekkel. Torpedózás meg nem megy :D


AP-t a jól páncélozottakra, a HE-t a könnyebbekre kell. Azt szokta is írni betöltés közben, ha AP-t lősz mondjuk egy rombolóra, akkor valószínűleg alig fogod sebezni, mert akadálytalanul keresztül megy rajta.

Torpedózni meg hót egyszerű, ki kell tapasztalni, hogy mi az a távolság, ahol már felderítettek(van erre skill a Situation Awareness) és azon kívül kell maradni és onnan ereszteni a torpedót. Pl Wakateke-t 6.2-ről észreveszik(nem tudom álcával mennyi, még nem tartok ott), de 7 km a torpedó hatótávja, szóval e között a két érték között kell maradni és akkor sunyiban lehet ereszteni a haragot. A Situation Awareness utáni skill pedig azt jelenti, amikor már lőnek is rád egy bizonyos távolságból, szóval ezeket érdemes rombira kifejleszteni.
Pofátlan dolog, de a torpedókkal lehet a legtöbb sebzést a legkönnyebben elérni :lol: Ha ki van jelölve egy célpont, egy fehér sáv még mutatja is, hogy hová kell ereszteni őket, hogy betaláljon. Persze ez nem garantál találatot, mert mire odaér a topri, addig el is fordulhat a hajó.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1334 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tenryuu-nak 6.99km a hatótávolsága, nem emlékszem mennyi a spot távolsága, de csak felfedeznek hamarabb :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.400 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.