Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
8 éve 9 hónapja #1407 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyébiránt meglepően jobban talál célt a részeg japán lövész, ha fent van a felderítő gép, meg sokkal messzebbre is lehet lőni, ugyebár. Anélkül meg mintha egy teniszlabdával akarnék ledobni a háztetőről egy fogpiszkálót. Iszonyat milyen különbség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1408 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő
Aztán a franc tudja, lehet meghallotta, hogy szidom, mert most egész jó 2-3 killes csatáim vannak vele. Még mindig pontatlan, de azért ezt a nagy hp-t és a viszonylagos kezelhetőséget kihasználva egész jól lehet vele néha lavírozni. Még a végén rájövök hogy kell vele játszani :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1411 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én egész hétvégén nem tudok menni egy normális csatát mert folyamatosan lagolok!Amikor el kezdődik a lövöldözés lefagyás szaggatás!Minden a minimumon van!Még mitöl lehet net?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1412 Írta: Feri38_HUN
Feri38_HUN válaszolt a következő témában: Dühöngő

Turan11 írta: Én egész hétvégén nem tudok menni egy normális csatát mert folyamatosan lagolok!Amikor el kezdődik a lövöldözés lefagyás szaggatás!Minden a minimumon van!Még mitöl lehet net?

Itt is kezdem észrevenni,de még nem olyan vészas.Lehet kinőttük a szervert?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1417 Írta: Stanbacsi
Stanbacsi válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem is kezd elszállni az agyam. Folyamatosan laggol. Inkább mikor elkezdődik a lövöldözés.. (mikor valaki leadja az első lövést onnantól) Sőt, még a hang is beszaggat olyankor. 70 FPS el indulok, az első lövés után 50-8-30-27-50-5... ilyen FPS -ek boldogítanak + a piros Lag is villog folyamatosan. Csodás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1418 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő

Feri38_HUN írta:

Turan11 írta: Én egész hétvégén nem tudok menni egy normális csatát mert folyamatosan lagolok!Amikor el kezdődik a lövöldözés lefagyás szaggatás!Minden a minimumon van!Még mitöl lehet net?

Itt is kezdem észrevenni,de még nem olyan vészas.Lehet kinőttük a szervert?


Valamelyik nap nézegettem mennyien vagyunk, átlagban 10-15ezer volt, most vasárnap este 43ezer. Baj lesz ebből :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.366 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.