Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
8 éve 9 hónapja #1381 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1394 Írta: Patrik ex
Patrik ex válaszolt a következő témában: Dühöngő

Trucker39 írta: Ezek nem a csatahajó hibái, hanem inkább a saját rombolók és cirkálók hibái. Sokszor látom, hogy a cirkálók lövik a csatahajókat, míg a közelükben vígan úszkálnak az ellenfél rombolói.

Azt kellene megtanulni hamar ebben a játékban, hogy milyen hajó van éppen a fenekünk alatt és annak melyek az elsődleges célpontjai.

Amúgy nem bonyolult a dolog, csak végig kell gondolni.

Romboló: Csatahajók, repülőgép hordozók, rombolók és csak legvégül cirkálók
Cirkáló: Rombolók, cirkálók, csatahajók, hordozók
Csatahajó: Csatahajók, hordozók, cirkálók, rombolók
Hordozók: Csatahajók, hordozók,...............cirkálók, rombolók.

Nagyon fontosnak tartom, hogy az adott típusok ebben a sorrendben támadjanak ellenséges célpontot.
Természetesen fordulhat a sorrend kritikus esetekben, de az alap sorrend szerintem ez kellene, hogy legyen.

Hordozóknál csak a leges legvégsőesetben támadni cirkálót és rombolót, jelentős idő és repülőgép veszteséggel kell számolni ebben az esetben. Soha ne feledjük el, hogy a hordozóknak igencsak véges számú a repülőgép állománya. Nem úgy mint a végtelen torpedó spam.


Teljes mértékben igazad van, jól látod a dolgokat. Csak sajnos nem várhatod el az összes csapattárstól hogy ugyan úgy gondolkodjanak mint te. Ez is olyan dolog mint a wotban, van akinek csőlátása lesz és már csak azért is lövi a hármas cirkálójával a négyes csatahajót 4-5 kilométerről :) Kár ilyesmin idegeskedni, csak a kedvedet veszi el a játéktól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #1395 Írta: argaies
argaies válaszolt a következő témában: Dühöngő
A lövedék átmegy a hajón találat nélkül, a kormánylapát nem reagál csak jóval később. Ezek a desync tünetei, a kliensed le van maradva a szerverhez képest pár másodpercet és a hajók nem ott vannak ahol te látod. A legegyszerűbben úgy lehet reprodukálni, hogy beülsz egy rombolóba és elkezdesz torpedókat eregetni oldalra. Ha desynced van, a torpedóid a hajód előtt a semmiből indulnak. (Valójában ott a hajód a szerver szerint) Régen az ágyú lövedékek is onnan indultak, de azt már "javították". Vannak egyéb nyilvánvaló szimptómák is, pl oldalvást megy a rombolód.

Ha bebizonyosodik, hogy desynced van irhatsz support ticketet a wgnek amire nem válaszolnak. Én egy hónapja nem tudok játszani emiatt.
AMD processzoros gépekre van workaround állítólag.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja argaies által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1396 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő

argaies írta: A lövedék átmegy a hajón találat nélkül, a kormánylapát nem reagál csak jóval később. Ezek a desync tünetei, a kliensed le van maradva a szerverhez képest pár másodpercet és a hajók nem ott vannak ahol te látod. A legegyszerűbben úgy lehet reprodukálni, hogy beülsz egy rombolóba és elkezdesz torpedókat eregetni oldalra. Ha desynced van, a torpedóid a hajód előtt a semmiből indulnak. (Valójában ott a hajód a szerver szerint) Régen az ágyú lövedékek is onnan indultak, de azt már "javították". Vannak egyéb nyilvánvaló szimptómák is, pl oldalvást megy a rombolód.

Ha bebizonyosodik, hogy desynced van irhatsz support ticketet a wgnek amire nem válaszolnak. Én egy hónapja nem tudok játszani emiatt.
AMD processzoros gépekre van workaround állítólag.


Nálam ez a tegnapi egy egyszeri eset volt, de csak a második ilyen csatában vettem észre, hogy itt valami nem oké(az elsőben elég messze voltam mindenkitől, nem fogtam gyanút). Kilőttem 1-2 órára a játékot és utána rendben volt minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1400 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jó a Kawachi

126-ból 25 sebzett. Ok, pár egyáltalán lemaradt a célpontról, de a többség valóban shotgun módjára össze vissza ment.
De ma kifejlesztettem a Myogit és eladtam, Kongohoz kell még kb 30-40k xp, lassan meglesz...

Egyik csatában ellen hajója nekem jött, legalább mindketten meghaltunk :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1406 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő
Még ekkora f@szságot...Ha lejár a csata ideje és amelyik csapatnak egy hangyafasszal is több pontja van, az nyer??



Egyszer van jó csatám ezzel a szarral, akkor is el kell bukni ilyen ökörség miatt. Egy csatahajó maradt náluk, de az is csak vánszorgott. Mi még ketten voltunk és nálunk volt több bázis befoglalva.
Hát nem kicsit basz most az ideg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.376 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.