Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
8 éve 9 hónapja #1338 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Dühöngő
Drága, jó Myogi. 8km.-re lévő Arkansas körül szépen felmelegítettem a vizet a lövedékekkel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1340 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő
Két hajót 5-ször gyújtottam ki, 5ezer sebzés jött belőle a végére. Ez mégis hogy lehetséges? Ha engem kigyújtanak, eloltom a tüzet, utána megint kigyújtanak(ez is történt mind a két hajóval) aztán hogy oltották el mégegyszer? Tököm eldurran, komolyan, ha meg én kapok ilyen tűz-szopót, egyedül leégek vagy 10-15K-t.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1342 Írta: Jacktor
Jacktor válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van egy olyan 2-es szintű kapitányi skill, ami ad +1 fogyóeszköz slotot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1345 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő

Jacktor írta: Van egy olyan 2-es szintű kapitányi skill, ami ad +1 fogyóeszköz slotot.


Valóban. Viszont az egyiket akkor 3-szor gyújtottam...Mindegy ám, Myogival voltam, szóval annak is örülök, hogy egyáltalán eltaláltam valamit.
Az imént egy 10 km-re lévő Wyominget olyan szinte körbecsapkodtam, hogy nem bírtam ki röhögés nélkül, ugyanis az ellenfél egy helyben állt. Ha a mellette lévő szigeten busmanok kis csoportja nekiáll kővel hajigálni, több eredményt értek volna el, mint én :cheer:
Hihetetlen, de kifejlesztettem rá a második szintű Gun fire c. systemet, hogy majd 15K-ról biztos jobb lesz, ha 10-ről se jó :lol: 84-ből 24 be is talált, ó.
Nem hinném, hogy ez így marad, beszarás ez a jármű...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1347 Írta: Firefox
Firefox válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ahogy nézem kezdenek elszaporodni a wotról átjövő emberkék, bár ez nem csoda mindenki kipróbálja ezt is. Na a lényeg:

Jött a kontra:


Most őszintén az ilyen mit gondol? Az emberek többsége még csak most tanulja hogy mit hogy kell ebben a játékban, de már most megy a sírás. Szánalom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #1348 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az előbb nálunk is volt egy Vér István, ő volt a legelső, aki megdöglött(bement valahová középre egy rakás ellen közé), aztán elkezdett mindenkit szidni, hogy menjenek vissza WoTozni...Azt mondta, hogy alpha teszter és ma a 13. csatát bukja miattunk, hát oké.
Amúgy elhiszem, hogy sok bétás, meg alphás sír, hogy na megjöttek a wotosok, meg látszik, hogy megnyílt a szeró. De most komolyan, melyik teszter kezdte úgy, hogy csípőből mindent tudott? Kezd unalmas lenni, hogy amikor elkezdenek egy játékot, a már majdnem mindent tudó teszterek akkora arccal állnak be egy-egy csatába, mintha ők szarták volna a spanyol viaszt. Akkor most nekem is az Ebay-ről kellett volna béta kulcsot vennem, mint ahogy tették páran? Hagyjuk már :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Firefox

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.343 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.