Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63571 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen gyengébb játékos vagyok( 5 csatában a köv 3 ban meg kvajo top3 kitünti 3 sülyy amit akarsz) nagy átlagban . Ez nagy részt az én hibám én "játszok" nem tanulok nem képzem magam veletek ellentétben.Részben lustaság részben nem életcélom WG WB-t nyerni Ha nagyon bosszant valami annak utánanézek ennyi.Az igazság meg a Kárpátok jobb oldalán További sok sikert mindenkinek Sok locsolót Kellemes Karácsonyt
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pgergo77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63572 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

akkufuro írta: Igen gyengébb játékos vagyok( 5 csatában a köv 3 ban meg kvajo top3 kitünti 3 sülyy amit akarsz) nagy átlagban . Ez nagy részt az én hibám én "játszok" nem tanulok nem képzem magam veletek ellentétben.Részben lustaság részben nem életcélom WG WB-t nyerni Ha nagyon bosszant valami annak utánanézek ennyi.


Ismét leírnám, nem volt célom kiemelni, hogy esetleg gyengébb játékos vagy.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63573 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nyugodtan írd le ez is TÉNY!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63574 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő

akkufuro írta: Shardik az külön kategória 20k sebzés mellett nem kel manipulálni


Kicsit azért én sokalol azt a 40 egypár % ot .
És mostanában kezdett esni hogy kaptam egy chatbant . Mert szoltam előre hogy velem ne számoljon senki .
Észrevetétek hogy coop csatákban régen gyakran voltak bot csapattagok , mostanában nincs ilyen . Igaz hogy régebben ritkábban mentem coopot .
(Megigérem ha kifejlesztem a x hajót reszetelem az egész ágat . És akkor tuti nem megyek magas t.-ben csatát évekig .)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63575 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Annyit szeretnék hozzátenni, hogy lehet vagdalkózni itt az ennyit-annyit sebzekkel, de ha én pl lövök 2 darab 15k hp-s dd-be 14999-14999 sebzést, kontra égetek/lövök 30k-t egy Conquerorba nagyon nem ugyan az a végeredmény a csata szempontjából. Ezt az "aprósagot" tudtommal nem figyeli a rendszer, valamint a "mennyitsebeztélköcsögnúb"-ra sem egyertelmű válasz.

Azaz az a fránya győzelem, vereség ilyeneken is múlik, mert pl sebzés farmolós küldetések vannak...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63577 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: Annyit szeretnék hozzátenni, hogy lehet vagdalkózni itt az ennyit-annyit sebzekkel, de ha én pl lövök 2 darab 15k hp-s dd-be 14999-14999 sebzést, kontra égetek/lövök 30k-t egy Conquerorba nagyon nem ugyan az a végeredmény a csata szempontjából. Ezt az "aprósagot" tudtommal nem figyeli a rendszer, valamint a "mennyitsebeztélköcsögnúb"-ra sem egyertelmű válasz.

Azaz az a fránya győzelem, vereség ilyeneken is múlik, mert pl sebzés farmolós küldetések vannak...


Tudtommal olyan "apróságot" sem,hogy esetleg egy 2tierrel magasabb hajót zaklatsz,ne adj Isten süllyeszted is,azért nincs plusz xp. :sick: :sick: ..Ez borítja fel a játék "realitását",mert senki sem a normális dolgát csinálja.egyre nagyobb mértékben, nagy,top tier BB-k igazi sziget b.szók. egy kockában sokszor 3-4 hajó úgy áll össze,hogy át lehetne lépni egymás fedélzeteire... Cruiserek még véletlenül sem supportolják a DD-ket,inkább a csatahajókat gyújtogatják,az xp miatt.Szánalmas irányba indult el ez a játék..Kiemelve pl.olyanokat(Dm,Donskoi,Moska...),akiknek priorizásiós feladatkörük lenne a radar miatt...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Mcarthur73 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.420 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.