Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63596 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Foxtrot Az a Csak egy gyors kérdés rovat és hasonló társai ott segitünk oktatunk ez itt a DÜHÖNGŐ mondjuk te is dühöngtél tehát nagyjából helyén van a dolog Annyira bírom ezt a társadalmi struccpolitikát amit nem jelentenek be az nincs még ha 100 ember látja akkor se :P Ja amikor elismerik akkor meg még én vagyok a bunkó miután hónapok óta oltogattok meg kioktattok. Csúnya szavakat már régen tudtam volna irni csak visszafogtam magam.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63598 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Had világítsak rá két dologra:

Az első, hogy már rég mindenki azt mondta, hogy elég, de még mindig dübörög ez az egész téma, kiegészítve azzal, hogy már a másik ember statjáért is jár az ív. Légyszi fejezzük be. Akinek nem megy a játék, az tartson szünetet. Kész.

A második az a fórumok jellegzetessége: a fórumokra mindenki panaszkodni jár. Vajon miért? Mert azt az erőfeszítést, hogy valaki legépeljen pár értelmes szót az jóval könnyebben kiváltja, ha dühös, mint az, hogyha jó kedve van. Nem véletlenül fröcsögnek az emberek minden kommentszekcióban facebookon vagy youtubon vagy fórumokon, mert az emberek 90%-a panaszkodni jár az ilyen helyekre. Képzeld el mit kapna itt az, aki egyszer csak leírná, hogy "srácok, olyan jó az MM-em már több hónapja", :silly: de meglátja ami itt folyik, és inkább bezárja a böngészőt. Az, hogy nincs több száz ember, aki dícséri az MM-et, az nem jelenti azt, hogy nem léteznek... :lol: csak minek közöljék ezt a tényt, ha úgyis sopánkodást váltana ki itt. :whistle:
És végül dícséret pgergo77-nek, a 8. pontja eléggé fejen találta a szöget.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63599 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Bocsi de reménytelen vagy több száz betű után még mindig közelében sem jársz annak megértésében hogy mit akartam elmondani mire akartam rávilágítani. Ha értenéd tudnád hogy stattól független a dolog. Más ha megszólítanak illik válaszolni. Ja és még mindig én vagyok a bunkó. De igérem (nagy eskü) ebben a témában többet egy betűt sem láttok tőlem Pont.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63600 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
akkufuro, ha megszólítasz valakit, nevezd meg, kérlek! Köszönöm!
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, pgergo77, Foxtrot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63603 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap kidobott a csata elején és rózsaszín lettem egy körre, most meg "Cannot redeem WG code due to technical issues." Mi a fene van a szerverrel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63630 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnapi ranked vereség :(





Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.605 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.