Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63767 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Relax...

21-én este nyolcig ingyenes – s az originál verzióval ellentétben nem esik rád utcasarkonként három tucat templomosivadék, hogy kibelezzen...

www.gamestar.hu/ingyen-jatekok/ingyenes-...sROSBE_0ygJYc1YGYud4

...én szóltam.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63769 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Srácok kicsit hagyjuk békén ezt a témát .
A wg nem néz semmit a csapat összeállításnál .
Csak a játékosok hibája .
Egy dologban felelős a warship mikor elkezdtük a játékot a nagyon bénáknak is adott sikerélményt .
Ezután rákaptunk . Na a tankos ezt nem tette minden csata az elején teljes kudarc volt . Az ellenfélnél senki nem sérült itt mindenki halott .
Így rögtön töröltem és eszemben sincs újra próbálni .
A repülös az elején ad sikert , és élvezetes is magasabb szinten is . Helyhiány miatt lekerült .
Megvettem a pagan onlinet is . Az is elég élvezetes csak 30 as szintnél megàll a fejlödés meg szarakszik néha a szerver .

Lehet sőt kell is mással játszani ....!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63770 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta: Relax...

21-én este nyolcig ingyenes – s az originál verzióval ellentétben nem esik rád utcasarkonként három tucat templomosivadék, hogy kibelezzen...

www.gamestar.hu/ingyen-jatekok/ingyenes-...sROSBE_0ygJYc1YGYud4

...én szóltam.


Én kiegészítő, pihentető játéknak évek óta a Guild Wars 2 használom. Nagyon szép grafika, teljesen más játékmenet. Egyedül is hosszú órákra tartalmat biztosító játék. A két kiegészítőt valami komolyabb leárazásnál vettem meg. Nem bántam meg a dolgot. Igaz, a PVP-hez már kicsit lassú vagyok, de én az Open World részén tökéletesen jól elvagyok.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63774 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Jean Bartos példa jó volt. Amikor látod, hogy minden cap-et kihagynak és az ellenfél kezdi őket befoglalni és konkrétan az egész csapat megy el az egyik irányba lemmingbe, te meg ott maradsz egyedül egy rombolóval aki inkább a te hátad mögött van vagy esetleg ő is borderezik. Ilyenkor van ez, hogy már kétségbeesésedben (látván, hogy peregnek a pontok) a leghülyébb módot választod és elindulsz legalább egy capet megfogni a JB-el és gondolod, hogy legalább annyira fel tudod tartani őket amíg egy csoda folytán legalább lepusholják azt az oldalt ha már mindenki ott van.

Nem tudom, hogy ez egy jó ötlet-e, csak párszor gondoltam rá és akkor felvetem nektek is. Mi lenne ha a MM esetleg personal rate alapján sorolná be a játékosokat. Kezdetben megnéznénk egy nagyobb szakadékot, mondjuk 1000 alatti és felettiek. Ezt abszolút nem sértésnek szánom a gyengébb játékosoknak, szerintem nekik is sokkal igazságosabb lenne. Ezzel talán elkerülhető a 12-0 kiegyensúlyozatlan csata. A győzelemnek is lenne értéke, a vereségek sem lennének megalázóak. Gyakorlatilag egy radar alatt bevezetett co-op mód random játékosokkal. Még egyszer mondom, nem bántásból, szerintem kiegyensúlyozottabbak lennének a csaták. Ti mit gondoltok róla?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63775 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Dühöngő
A Personal rate-vizsgálat kiindulásnak jó (bár ugye abba is beleszámít a győzelem), viszont én kiegészíteném, és az adott hajóosztállyal elért PR-re alapoznám a dolgot (ezzel kiküszöbölve a pro CV játékosból lett használhatatlan DD-vezér problematikát).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63776 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ezen a ponton ismertetnék néhány hivatslos választ a WG-től a z MM balance kapcsán:

Miért nem veszik figyelembe, hogy hány radar van például oldalanként?
Válasz: A radar egy olyan fogyóeszköz, amit nem kell feltétlenül feltenni, ezért nincs értelme figyelembe venni.
Gyakorlatban: Oroszoknak nem választható, Amerikaiaknál spotter gépet mégis ki tenne fel szándékosan helyette? Mino radar pedig inkánn rankedden gyakori. A válaszuk egy hatalmas kamu

Miért nem összesített WR alapján osztja szét a csapatokat?
Válasz: Ez hosszútávon azt eredményezné, hogy mindenkinek 50%-os lenne a Wr-je, ami nem jó dolog. :whistle: :whistle: :whistle: :pinch: :pinch:


Ennyi
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.428 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.