Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 11 hónapja #63695 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem gondoltam, hogy ennyi idő után még érhet ilyen téren meglepetés, de ma egy vesztes random csata kapcsán azért volt a qva anyámat, mert egyedüliként én nem voltam klántag a csapatban. Hogy már ez is bűn... :unsure:
(Velem együtt az egész csapat gyenge volt, gyorsan átmentek rajtunk, de még így is én voltam a top XP szerző.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63696 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

akkufuro írta: ...név szerint mert megszóltak hogy név szerint szólítsak meg mindenkit...


Sajnálom, hogy ennyi jött le belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63697 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kedves Szete! Nem csak ennyi de én is sajnálom hogy neked is csak ennyi jött le
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63698 Írta: Matyko
Matyko válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szia Lord!
Maximálisan egyetértek veled és azokkal akik osztják a véleményed. Nem tudom és nem is foglalkoztat mit csinál a másik a harmadik vagy a negyedik ez nem rám tartozik ergo én is csak a saját tapasztalatomból írhatok. Amikor bejött ez a játék azóta itt vagyok igaz volt bő másfél év kihagyás és nem véletlenül. Vissza keveredtem mert meggyőztek hogy sokat változott pozitív irányban és akkor kezdtem el klánozni. Ha ez nem lenne már rég az uninstall account felé vettem volna az irányt. Sokan jegyzik a statot de ne felejtsük el ahogy te is írod melletted 11 ember játszik (ha nem bolt) és nem tudhatja az ember kire számíthat. Nyertes csatákat veszítünk sebezni alig lehet (kivéve az ellent mert annak mindig superül megy) a hajók össze-vissza úsznak ha csak nem egyhelyben állnak és elbújnak. Minden 3.ik csatában van egy afk a dd-ink az első 5 percben elhullanak a szinte szarrá lőtt hajókat hagyják úszni tovább had gyógyuljon a cv-nek sokszor pitizni kell hogy nyújtson segítséget a cirkálók a bb-kre vadásznak jó zsíros falat égnek és ebből van a pont stb.... Egyszer az eltelt idő alatt beírtam a wg-nek hogy egy gátlástalan mocskos csaló program és hogy a félkaró rabló ehhez képest egy tisztességes tolvaj rabló. Azóta folyamatos a bukás mindegy hogy egyedül vagy szakaszban megyek. De amit te itt elírtál az tökéletesen fedi a valóságot. Nagy premhajókat vesznek pénzért megy 500 csatát és nyikorog hogy milyen hülye vagy pedig a hajó orrát nem tudja megkülönböztetni a tatjától. Sorolhatnám de nem teszem. Zárszóként aki nem fogadja el a valóságot hogy az egész csupán egy üzlet és odáig van meg vissza ettől az okádétól az tehet amit akar...nem kommentálom.... Én még maradok de csak a klán miatt ha nem lenne a kis csapat szó szerint azt írnám amit te... húzzák a faszukra a csaló szarjukat.............
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63710 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jé nem csak az én statom romlik látványosan ha reklamálok..De tudom tanulni életben maradni sokat sebezni és majd egyszer.............

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63713 Írta: Matyko
Matyko válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szia Akku!
Nos ami engem illet...folyamatosan romlik a stat ami spec baromira nem izgat mint oly sok más játékost. Az tény akkor van pozitiv mérlegem az adott nap ha az első csatát megnyerem és ki is lépek :D Lehetne fokozni a gondokat problémákat a végtelenségig a spot rendszer önmagában gátlástalan csalás de a sebzés is ugyan az no comment. Sok a csaló a wg semmit nem tesz videokat küldtem nézzék meg ahogy 1 dd aminek a láthatósága majd 1 km-rel több mint az enyém nyilt vizen hamarabb meglát mint én őt stb.... Ugyan ez vonatkozik a többi hajóosztályra is. Vicc az egész. Akikkel pedig összesorsolnak jobb nem is beszélni. Szó szerint ahogy Lord írta nem azt csinálják ami alapból a feladatuk lenne. A dd 80 nap altt a föld körül filmet valószínű többször megnézve megtanulta a leckét. Nem foglal de bejárja a világot. Sokszor cv-zem nem lehetek egyszerre mindenhol. Amikor tudok segítek amit lehet jelzem mit lőjenek elmegyek a félhulla hajóért amit nem engedek meggyógyulni és így tovább.... Amit látok és akikkel klánban vagyok 90% egyetért de sajnos jelenleg nincs ennél jobb. És amíg ez így lesz a wg szépen élősködik rajtunk a hazugság halmazaival. Ad és elvesz csupán pszichológia. Küzdesz egy hajóért megveszed használod majd leamortizálja egy fos lesz belőle ezért majd küzdesz a következő hajóért és ez soha nem ér véget.... Van egy másik accountom csupán érdekesség gyanánt az 58% os és mindig azt jeleztem a wg-nek hogy ez a hajós játékok csúcsa és hogy ennél jobb nincs soha nem is létezett... Ott szinte minden nap pozitívan jöttem ki az adott napon.... Ezen el kell gondolkodni.......
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro, BacsaA, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.417 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.