Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 11 hónapja #63792 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shardik4 írta: Vagy legyen úgy hogy az rng vel konpenzáljuk ki .
Pl az egyyik csapatnak van 10 ezer pontja a másiknak 4 ezer .
Az erősebb kapjon negatív a gyengébb pozitív rngt .


Hujjjujujjujjj.
Juj.
Ennek szaladj neki mégegyszer.

Ennél még az aszimmetrikus leosztás (12 , 8-10 ellen) is jogosabb, igazságosabb....

akkufuro írta:
De legalább változna a PR és aWR nem lenne olyan mint most hogy megnéztem néhány nagymenő statját és egy vízszintes vonalat láttam. Ugye mennyire életszerű ? Az utóbbi 2 -3 hónapban még 2 tized % ot se változott Na erre varrjál gombot ez hogy lehet


A tőlem okosabbak ezt majd megmondják, de szerintem sima adathiba.
A wr-t befixálod még értem (értsd, belenyúlnak, de kérdem én, minek?) De xp, stb így fixen.... ez így nem létezik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63793 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta:

akkufuro írta:
De legalább változna a PR és a WR nem lenne olyan mint most hogy megnéztem néhány nagymenő statját és egy vízszintes vonalat láttam. Ugye mennyire életszerű ? Az utóbbi 2 -3 hónapban még 2 tized % ot se változott Na erre varrjál gombot ez hogy lehet


A tőlem okosabbak ezt majd megmondják, de szerintem sima adathiba.
A wr-t befixálod még értem (értsd, belenyúlnak, de kérdem én, minek?) De xp, stb így fixen.... ez így nem létezik.


Elég sok minden miatt lehet egyenes a stat...
Ha rankedet játszol csak, nem változik
ha co-op, nem változik
ha csak kláncsatára jársz fel, ami heti négy nap és napi 4 óra, nem fog változni a stat... pedig lássuk be, kláncsata bőven elég egy napra szerintem aj játékból.
Valamint, ha az illető csak teszthajókat játszik, azokkal elért eredmény nem befolyásolja a statot

Bár amit ide kitettél érdekes... csak a pr változik, de minden más stagnál.. megnézném, hogy hány csatát ment mostanában
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63794 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta:

Rallyefan81 írta:

akkufuro írta:
De legalább változna a PR és a WR nem lenne olyan mint most hogy megnéztem néhány nagymenő statját és egy vízszintes vonalat láttam. Ugye mennyire életszerű ? Az utóbbi 2 -3 hónapban még 2 tized % ot se változott Na erre varrjál gombot ez hogy lehet


A tőlem okosabbak ezt majd megmondják, de szerintem sima adathiba.
A wr-t befixálod még értem (értsd, belenyúlnak, de kérdem én, minek?) De xp, stb így fixen.... ez így nem létezik.


Elég sok minden miatt lehet egyenes a stat...
Ha rankedet játszol csak, nem változik
ha co-op, nem változik
ha csak kláncsatára jársz fel, ami heti négy nap és napi 4 óra, nem fog változni a stat... pedig lássuk be, kláncsata bőven elég egy napra szerintem aj játékból.
Valamint, ha az illető csak teszthajókat játszik, azokkal elért eredmény nem befolyásolja a statot

Bár amit ide kitettél érdekes... csak a pr változik, de minden más stagnál.. megnézném, hogy hány csatát ment mostanában


Urak!

Nulla csatát ment az illető.
Ismét leírom: A wows-number.com oldal (ami nem a WG oldala, csak bírja a WG jóváhagyását) minden hajnalban meghatároz hajokként három értéket. Dmg, Frags, WR.
wows-numbers.com/personal/rating/expected/preview/
Ezek a számok kis mértékben ugyan de változnak (akár napról napra). A PR ebből a három értékből kerül kiszámolásra. Ha megnézitek a linkelt illető PR-je eggyel változott pár nap alatt. Ezért.
Ismétlem, nulla csatával. Kedves Akkufuro, ismét egy olyan dolog, amivel abszolult nem vagy tisztában, de ismét gyanítasz...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja pgergo77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, [DPH] Greendevil97, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63795 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő

akkufuro írta:


Ennyi a megoldás :

Nem is tudom hogy hoztam össze... :lol:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63796 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nah, itt a megoldás.
Köszi Urak.
Nagyot nem hibáztam, tkp adatállomány hiba, kitölti magát a rendszer átlag adatokkal.
Átlágidőt kapott a gyorsaságin... :whistle:


És a konklúzió:
Szép dolog a statisztika, csak nem mindegy ,hogy tudod-e értelmezni..... :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, leopardusz, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63798 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát ha már a számoknak sem hihet az ember bocs!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.475 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.