Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 11 hónapja #63754 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Rallyefan81 írta: Jó , de Te wg kedvenc vagy.
Titokban leveleztek... :silly:


Dehogy is. Sokszor próbáltak már megvesztegetni, hogy a játék népszerűsítéséért jobb szórást kapnék, de én ellenálltam nekik.

Ugyanakkor tudtátok, hogy a World of Warships a világ legnépszerűbb, teljesen ingyenes hadihajós játéka, több millió aktív játékossal és kiegyensúlyozott játékmenettel, mely hamarosan tengeralattjárókkal is bővül? :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63755 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta:

Rallyefan81 írta: Jó , de Te wg kedvenc vagy.
Titokban leveleztek... :silly:


Dehogy is. Sokszor próbáltak már megvesztegetni, hogy a játék népszerűsítéséért jobb szórást kapnék, de én ellenálltam nekik.

Ugyanakkor tudtátok, hogy a World of Warships a világ legnépszerűbb, teljesen ingyenes hadihajós játéka, több millió aktív játékossal és kiegyensúlyozott játékmenettel, mely hamarosan tengeralattjárókkal is bővül? :silly:


:woohoo: :P :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63756 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Atyaég...ezt a marketing maszlagot :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63757 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az új patchnél mondták, hogy próbálnak segíteni azon, hogy kiegyensúlyozottabbak legyenek a csaták. Ezt a klán társaim nem igen vették észre, én viszont kétségtelenül tapasztaltam egy kellemes változást e téren. Most viszont úgy néz ki megint visszatérünk a régi modellhez. 1 csata, 1 vereség, 7 report. Nem baj, majd holnap megint ránézek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63758 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyébként nekem rendszeresen küldtek kérdőívet amire jó pontokat adtam és szépen türelmesen kitöltöttem, mert azt hittem, hogy legalább egy kicsit is számít a véleményem/véleményünk. Ezek után 1 max 2 napra már jött is a szuperkonténer amiből vagy prém napot vagy zászlót nyitottam. Szívesen csináltam és örültem az ajándéknak. Egészen addig a végzetes patchig amit már ide linkeltem be. Akkor nagyon lepontoztam és elmondtam az érveimet szép sorban, hogy mi az ami nem tetszik. Hát azóta nehezebb a helyzet a játékban (be tudom a patchnek) viszont azóta nem kérdeztek semmiről :D ha szépeket írsz akkor szuperkonténer, ha csúnyát akkor mehetsz a picsába... A wg azért megválogatja, hogy kinek a véleményét fogadja el :) ha most kérdeznének akkor is az igazat mondanám, 1; mert ebből tanulnak és információt gyűjthetnek amit vagy elfogadnak vagy nem (nem sértésnek szánom amikor rosszat mondok hanem, mert tényleg szeretném ha javítanának olyan hibákon ami a legtöbb játékosnak sem tetszik), 2; a szopóroller szintről hova tennének?? :D Sajnálom azért, hogy így mennek a dolgok mostanában. Szerettem a játékot, élveztem a csatákat de most már a klán az ami leginkább miatt vagyok még.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63759 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lordzsolt mekkora egy kedves troll vagy.. :lol: :lol: :lol:

58+% wr a héten.... :lol: :lol: :lol:

54,8 az átlag... tényleg utál a végé... :lol: :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.446 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.