Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 3 hónapja #32981 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Dühöngő

chapo990 írta: Azok a nyomorék rombolók nagyon erősen túl vannak tolva a játékban, csatahaóval baszhatod, ha szembetalálod magad velük, hacsak nincs bitang jó másodlagosod, remek kormánylapátod, meg hatodik érzéked (nemcsak a kapitánynak, neked is) Ha észre is veszed őket, kilőni se tudod, ha ap-vel lősz rá, hatástalan, mivel ugye overpen (az persze nem számít, hogy nyomorult kis ladikon ütsz mondjuk 6db 40cm-es lyukat, áh..) he-vel van esélyed, de sokszor látni olyat, hogy azzal se sebzel rajta semmit.. Végtelenül irritálóak a kis szemétládák :)


Ha ennyire jók a rombolók miért nem játszol velük ?
Nem könnyű ám csak úgy megtorpedózni valakit, Bismarcktól felfelé meg sem szoktam próbálni, csak ha nagyon közel bukkan fel, vagy ha nagyon gyorsak a torpedóim. Plusz ezek látnak a füstben is 5-6 km-re, ha közelebb megyek hozzájuk a másodlagos hamar szétszed.
Az meg nem igaz hogy nem sebzel semmit egy rombolón, hónapok óta nem váltanak át a csatahajósok He-re, mert Ap-val is rohadt nagyot sebeznek. 9-10 kilométerig egy salvo simán leszedi a dd fél hp-ját, evvel szemben ha bekapsz egy-két torpedót a full hp-dre levetítve sokkal kevesebb a sebzés, amit ráadásul javítani is tudsz.

Nem kötekedni akartam, csak elég sok hozzászólás óta hergelitek magatokat meg egymást a dd-k ellen, nem egyszer bántó kifejezéseket használva és vagyunk páran akik néha dd-vel is játszunk. Ajánlom próbáld ki és rájössz hogy nem "fenékig tejfel" egyik ág sem és ebben a játékban elég jól ki vannak egyensúlyozva az erőviszonyok.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32982 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő
Új sebzésrekordom, persze hogy vereség a vége

pár ponttal kaptunk ki (foglaltam, 3 felől lőttek + a shima is a nyakamon volt) de az istennek sem akart rajtam kívül senki sem foglalni és nyerni....
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Mydgard, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32983 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Imre777 írta:

chapo990 írta: Azok a nyomorék rombolók nagyon erősen túl vannak tolva a játékban, csatahaóval baszhatod, ha szembetalálod magad velük, hacsak nincs bitang jó másodlagosod, remek kormánylapátod, meg hatodik érzéked (nemcsak a kapitánynak, neked is) Ha észre is veszed őket, kilőni se tudod, ha ap-vel lősz rá, hatástalan, mivel ugye overpen (az persze nem számít, hogy nyomorult kis ladikon ütsz mondjuk 6db 40cm-es lyukat, áh..) he-vel van esélyed, de sokszor látni olyat, hogy azzal se sebzel rajta semmit.. Végtelenül irritálóak a kis szemétládák :)


Ha ennyire jók a rombolók miért nem játszol velük ?
Nem könnyű ám csak úgy megtorpedózni valakit, Bismarcktól felfelé meg sem szoktam próbálni, csak ha nagyon közel bukkan fel, vagy ha nagyon gyorsak a torpedóim. Plusz ezek látnak a füstben is 5-6 km-re, ha közelebb megyek hozzájuk a másodlagos hamar szétszed.
Az meg nem igaz hogy nem sebzel semmit egy rombolón, hónapok óta nem váltanak át a csatahajósok He-re, mert Ap-val is rohadt nagyot sebeznek. 9-10 kilométerig egy salvo simán leszedi a dd fél hp-ját, evvel szemben ha bekapsz egy-két torpedót a full hp-dre levetítve sokkal kevesebb a sebzés, amit ráadásul javítani is tudsz.

Nem kötekedni akartam, csak elég sok hozzászólás óta hergelitek magatokat meg egymást a dd-k ellen, nem egyszer bántó kifejezéseket használva és vagyunk páran akik néha dd-vel is játszunk. Ajánlom próbáld ki és rájössz hogy nem "fenékig tejfel" egyik ág sem és ebben a játékban elég jól ki vannak egyensúlyozva az erőviszonyok.


Egyet kell értsek, de nyilván csatahajóból a rombolót szidjuk, mert - ezt már többször is írtam - gyors, fordulékony, átlőhető. Ez mind az ő védelmére van. Nem az a legnagyobb baj, hanem ahogy előttem is írták, a rombolók és a cirkálók feladata, nem a legtöbb sebzés kiosztása. Mindkét hajóág elsősorban a csatahajók védelmét hivatott ellátni. Ha utánaolvasol, akkor a haditengerészet csatahajót nem egyedül küld bevetésre, hanem kísérő rombolók és cirkálók védelme mellett. Ugyanakkor a partvédő romboló mellé nem osztanak be még csatahajókat kísérőnek. Csak csapatban lehet együttműködni. Külön-külön senki nem lesz próféta egy csatában. Én személy szerint mindég erre panaszkodom, hogy a rombolók szétszélednek, elpusztulnak 2-3 perc alatt és utána nincs spot.
Még annyit, hogy bár ez játék a valósághoz nem sok köze van, de ha én nem látok be a füstbe, akkor szerintem onnan sem lehet kilátni!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Imre777, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32985 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem is lehet, ez biztos, csak ugye a csatahajó világit a pályán, igy más is spotolhatja.

PzPuma írta: Új sebzésrekordom, persze hogy vereség a vége


pár ponttal kaptunk ki (foglaltam, 3 felől lőttek + a shima is a nyakamon volt) de az istennek sem akart rajtam kívül senki sem foglalni és nyerni....

Nagy grat! Remélem lassan már én is beléphetek a 200as klubba...
De aszondod 4en voltak rajtad, az meg hogy lehet mikor csak ketten éltek az ellenfél csapatából?? :woohoo: :lol: :lol:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32986 Írta: Imre777
Imre777 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kg1003-nak:
A romboló ugyan úgy nem lát ki a füstből, ahogy te sem látsz be.
Csak akkor lát, ha van spotja.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32988 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Nagy grat! Remélem lassan már én is beléphetek a 200as klubba...
De aszondod 4en voltak rajtad, az meg hogy lehet mikor csak ketten éltek az ellenfél csapatából?? :woohoo: :lol: :lol:

Mert a shimát kikaptam és egy Bismarckot is ;) de végére hiába volt ez, kevés volt a győzelemhez mert nagy pont hátrányt kellett behozni...
Lassan illene klubtagnak lenned. ;) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.