Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 5 napja - 7 éve 5 napja #38116 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Bár nekem a tegnapi nap megvolt az 50% győzelem/vereség mutató,de valahogy olyan béna voltam nem jött be semmi...vagy hamar kinyírtak,főleg mivel a 8-as rombolókat fejlesztem (Kiev+Ognevoi+Z23+Benson) vagy olyan mire oda érek a sűrűjébe,elkezdenék termelni sebzést,stb, akkora véget ér a csata.
Tegnap egyedül az egyik Kutuzov-os kör volt jó, 110 körüli sebzés,nem csináltam róla képet. Persze vesztettünk :( ...de termelt kreditet rendesen Mikhail... :)
Kell a kredit,mert a Z23-Z46 és a Kiev-Tashkent váltás lassan időszerű, kell a pénz rájuk, mivel a Z23+Kiev-et is szeretem,szóval maradnak a kikötőmben... :love:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 napja llw99 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 5 napja #38121 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát faszom







sose lesz meg a küldi
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 napja #38122 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én már lemondtam róla... :)
Tuti van valami +RNG, ha ilyen küldi aktív :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 napja - 7 éve 5 napja #38124 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
A mesterhármas meg is van. Mind3 csata ugyanaz !
Elsőként döglök meg ezza la szar Izumoval merta csapat eltűnik a környékemről és hajókáznak full Hp val a semmi közepén komolyan olyan érzés mintha színegyedül lennék mindig.
Aztán....csalásokról ami biztos van vagy a köcsög játék kedvez valakinek de nagyon ! Pl. ez a tűz dolog...nem az hogy első találatra gyújtanak de ott tartunk hogy Chapayev kis görény hármasával rakja a tüzet a hajómra. aztán....Ezek a brit füstből lövöldöző szarok...a buzikám kijön sziget mögül negyede volt meg a Hp -jának ...megsalvozom 8 km ől közben etűnik a füstben látom hogy jól szállnak a lövedékek ...várom hogy megdöglik ....erre 5 overpen.....az hagyjál is hogy mind over pen. de a végén néztem meg hogy 10K et sebeztem rajta és mikor kijött a füstből már félig volta HP ja. + a meccset lehozta Kraken+ 4 plecsni meg 2500 alap XP. Ennyit arról hogy csaló mocsok játék ez. Kinkeserves út lesz ez a Yamato ig ..de rászánom még a szabad XP -t is leszarom.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 napja Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 napja #38125 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez melyik kikötő, Tomc? Vagy mod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 5 napja #38126 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta: Ez melyik kikötő, Tomc? Vagy mod?

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.498 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.