Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 4 napja #38159 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyre jobban felbasz ez az overpen csalás. Köcsög IOWA oldalát küldöm ezzel a szar izumoval és OVERPEN !!!! Nekem már rég halál van olyankor ez meg ott röhög hogy hiába broadside van nem tudom sebezni !!
Azért a találati arány egy vicc. Ennyi overpen meg lepattanó.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 napja #38160 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jól van, 85k sebzéssel bukta NC-vel, majd 35k-val win, mert ellenfél lemming volt, meg CIKLON, marhára kell, Taihou meg majdnem kicsap, mert nem olyan a légvédelmem ezzel a 80-as értékkel ,hogy 3 torpedó rajból LEGALÁBB egyet leszedjek... Egész emccsen lelöttem 12 gépet, ezzel top repcsi lelövő voltam.... (ellenfél taihouja 35 repcsit szedett le, essexónk támadó setuppal jött? :/ )

Jó, bismarckkal mennék a 2. körére, 4x próbáltam belépni a csatába, de 4x kidobott. Istenem már... (-1 meccs, nem lépek fel 10 percre)
Előtte meg 115k bukót mentem t10-be, 236 másodlagos találat, 7 tűz, 46k fire damage (50k kéne küldibe), csak a csapat eltűnt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 napja - 7 éve 3 napja #38162 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Tomc írta: Egyre jobban felbasz ez az overpen csalás.


Én már eleget sírtam emiatt, csatahajóval ez van, törődj bele sajna.
(Egy kis érdekesség - amúgy jó meccs volt, de most kíváncsiságból megnéztem az overpen arányt... no comment)

Update: mai első meccs Fuso-val: 33 találat, abból 7 pen, 19 overpen. Aki azt mondja, hogy a wg nem baszott ki a csatahajókkal, az bocs, de vagy simán hülye, vagy hazudik :whistle:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 napja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 napja #38193 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
könyörgöm mondja már el valaki miért nem megy ez nekem??????
nem hiszek én semmiben már nincs összeesküvés elméletem de azt nem tudom felfogni, ha előre megyek az a szar ha hátul maradok az ha bázist védek az ha foglalni indulok az ha közelről lövök az ha messziről az a kukim kivan. napok óta ez megy tök mindegy mit teszek bukta bukta bukta. és ez a játék nyugtat meg, kapcsol ki meg a stressz levezetése itt. max azért mert ezután tuti elfelejted az egész napi fas..got amit a melóba meg itt ott kapsz.
és még nem telt el egy hónap sem. komolyan azon vagyok hogy inkább a csapatomat lövöm ki legközelebb. :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 napja #38195 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én már röhögök ezen a játékon komolyan. Hogy egy szaros cirkáló távolról kiszopat egy csatahajót.
Mocskos Zao.....19 km ről a salvoja minden lövedéke talál 5 K at sebez és + ba mindig rakja a tüzet legtöbbször kettesével !!
Azon már meg sem lepődök, hogy az első HE ami eltalál az rendszerint gyújt. Persze nekem volt hogy felraktam mindent ami a tüzet elősegíti és 90 HE ből talán egy tűz volt. Egyszerű vagyok azt mondom csaló szarok vannak itt meg eza játék is már egy vicc kategóriába tartozik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 napja #38198 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
ezért kell minden fajta hajóval játszani, mert akkor megértőbb az ember :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hellgor70, jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.392 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.