Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
7 éve 22 órája #38680 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem is nehezen lettek meg az Otrantói küldik, éld túl, top3, 5 torpitalálat, aszittem h mindez bikkmakk lesz, de a gyakorlatban derült ki h a rombolós múltam ellenére kicsi vagyok hozzá... :angry: :lol: 20+ meccs alatt lett meg.
máskor 7--8-9-10 torpedótalálat könnyedén megvolt, most sehogy se...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 22 órája #38682 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: Nekem is nehezen lettek meg az Otrantói küldik, éld túl, top3, 5 torpitalálat, aszittem h mindez bikkmakk lesz, de a gyakorlatban derült ki h a rombolós múltam ellenére kicsi vagyok hozzá... :angry: :lol: 20+ meccs alatt lett meg.
máskor 7--8-9-10 torpedótalálat könnyedén megvolt, most sehogy se...


Nekem elsőre meglett Shiratsuyuval, 2000+ xp és kb 9 torp találat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 19 órája #38691 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Feladtam




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 18 órája #38692 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem is beletelt az a 1 milás küldi pár menetbe. Shirára emlékeztem, hogy azzal jól ment, az csinálta meg elsőre (persze előtte mentem pár sikertelen kört Yugumo-val és Leningrad-al). Egyébként olyan érzésem van, hogy a VII-es Shira még a IX-es Yugumo-nál is jobb (persze sok mindenben nem, de abban igen, hogy egyszerre lehet rajta töltésgyorsító és füst).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 18 órája #38693 Írta: cestersius
cestersius válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szia Csaba!
Korábban én is kacérkodtam a gondolattal hogy felhagyok a WoWs-al (sőt volt egy nagyobbnak nevezhető 3 hónapos kihagyásom) az RNG rendszer miatt,és az igazságtalan csapatfelosztás miatt,mert néha gusztustalan hogy mennyire Pay to win tud lenni a Wargaming, igaz nem sokat WoT-oztam de ott is sok előnyt élveztek a vip tankok. Megértem hogy el van keseredve az ember hogy nem jön a siker,de én úgy gondolom túl jó játék ez ahhoz hogy feladd. Már én is csak szórakozás gyanánt szoktam egy barátommal játszani,mindig egy kitűzött cél vezérel,(jelenleg a Shimakaze megszerzése) de már én sem nem tudom olyan komolyan venni mint korábban,hiszen nem is lehet,itt egyáltalán nem az egyéni kimagasló teljesítményed számít(persze gyorsan hozzáteszem hogy nem mindegy hogy beAFK-olsz és a secondary-ra bízod magad,vagy teszel is a csapatért),hanem hogy csapatként hogy muzsikál a zöld csapat. Na és itt jön szerintem az igazságtalan csapatfelosztás,ugyanis nem mindegy hogy a csapatodban egy olyan csatahajó a csapattársad akinek az első meccse van az adott osztályon belül azzal a bizonyos csatahajóval és tapasztalatlan vele,vagy egy a 100. meccsét játszó, már tapasztalt kapitány.
Nem tudok egyebet mondani,pihentesd egy picit a dolgot,vagy ha kitartóbb vagy,kora este ma fogok játszani(a játékban ugyan ez a nevem) keress meg,aztán csaphatunk pár kanyart!
Kitartást!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 17 órája - 7 éve 16 órája #38694 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Köszönöm a buzditást :) bár teljesen felesleges volta feladtam az1 millás külddire vonatkozot.és még azt se m adtam fel tejesen,ha elszalad a vezéhangya akor nemes egyszerüséggel uninstallálom a játékotmajd 3-8ora mulve elkezdem ujra letölteni.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 16 órája vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.521 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.