Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38747 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

llw99 írta: Mindenkinek további jó szórakozást... én befejeztem ezt a szart... :lol:


Köszönjük, holnap azért itt legyél ám! :)

Ill. ne itt, hanem az Örömködőben inkább! :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38752 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jó reggelt! :cheer:

Remélem lenyugodtál!
Mert.

Eljött a nagy nap dolgozik a WG és jön a HoB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ugye nem akarod kihagyni?

Meg ne hagyd lógva az agyhalott csapattársakat, a +2 tier pedig azért jó mert teher alatt nő a pálma... szokták mondani, mondjuk ez nem kertészet de van egy pár egyszerű "növény" játékos....
A többire nem térek ki de minden szavadat értem és tapasztalom is :unsure:
:) :cheer: ;)



llw99 írta: Na ma megérett a játék az uninstall-ra,pedig vártam a Hunt For Bismarck küldetést. De a tegnapi és mai nevetséges idióta agyhalott csapatok mindig az én oldalam,illetve az állandó +2 tieres csapatleosztások szánalmasan nevetséges ez a játék. A CV állandóan telibebombázzák a rombolódat,atom pontosan+stb,stb. Köszönjük wg,szar manipulált szánalmas ez a játék... :angry: Mindenkinek további jó szórakozást... én befejeztem ezt a szart... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38754 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Köszi Szete és Hellgor...de...
Tudjátok amikor a Fusoval+Shinonommal állandóan Bismarck+Tirpitz+Carolina,Z-23+Lexi stb ellen dobál be a tisztelt játék és persze a mi csapatunk 2 napja csak állandóan agyhalottakból áll,semmi esélyed nyerni akkor betelik a pohár. Arról nem is beszélve,hogy a szakasztársammal 90%-ban szinte elsők vagyunk a 7-8-as csapattársak között a szaros 6-os hajóval akkor eldurran végleg az ember agya. Ja persze játszhatnánk 8-assal is,de akkor meg állandóan 9-10... Szóval igen erősen elgondolkoztam,hogy ez így nem szórakozás. Pedig szeretem ezeket a hajókat...de amíg nem kezdenek értelmesebb csapat és szintleosztást leprogramozni addig minek hülyének nézetni magam,nem vagyok én céltábla,hogy csak erre legyen kárhoztatva a hülyék között az ember. Én is csinálok sok baromságot igy több mint 5 ezer csata után,de amikor többször i írod pl. az agyhalott rombolósnak,hogy foglaljon,mert akkor nyerünk,de ne lövöldözzön a cammogó csatahajóra, mert szájon fogja vágni,amikor alig van életereje,de ő csak nem hallgat a tanácsra illetve stb,akkor elgondolkozik az ember,hogy ezek direkt nem akarnak nyerni? Illetve sok apró dolog ami miatt ez bőven csak ideget ad és nem szórakozást. Ezért voltam világ életemben a single player játékos. A WOT és 2 éve a WOWS miatt játszok multival,de kezde elegem lenni a hülyékből,akik ráadásul nem egy nagypofájú,nem hallgat rád illetve a többi csapattársra is amikor ugyanazt írjuk...annyira kevés az olyan csapattárs amikor azt mondod,hogy tudja mi a feladata,védi a csapattársát, normális,stb...de tudom mint az életben sok a hülye...és igaz az is,hogy a WOWS-ba sokkal több ajándékot adnak mint a WOT-ba és még mindíg sokkal jobb mint a tankos játékok amilyen lett az évek során,pedig azt is játszottam vagy 4 évig...de a WOWS mellett lassan 2 éve lekerült a gépről...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38756 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő

llw99 írta: Köszi Szete és Hellgor...de...
Tudjátok amikor a Fusoval+Shinonommal állandóan Bismarck+Tirpitz+Carolina,Z-23+Lexi stb ellen dobál be a tisztelt játék és persze a mi csapatunk 2 napja csak állandóan agyhalottakból áll,semmi esélyed nyerni akkor betelik a pohár. Arról nem is beszélve,hogy a szakasztársammal 90%-ban szinte elsők vagyunk a 7-8-as csapattársak között a szaros 6-os hajóval akkor eldurran végleg az ember agya. Ja persze játszhatnánk 8-assal is,de akkor meg állandóan 9-10... Szóval igen erősen elgondolkoztam,hogy ez így nem szórakozás. Pedig szeretem ezeket a hajókat...de amíg nem kezdenek értelmesebb csapat és szintleosztást leprogramozni addig minek hülyének nézetni magam,nem vagyok én céltábla,hogy csak erre legyen kárhoztatva a hülyék között az ember. Én is csinálok sok baromságot igy több mint 5 ezer csata után,de amikor többször i írod pl. az agyhalott rombolósnak,hogy foglaljon,mert akkor nyerünk,de ne lövöldözzön a cammogó csatahajóra, mert szájon fogja vágni,amikor alig van életereje,de ő csak nem hallgat a tanácsra illetve stb,akkor elgondolkozik az ember,hogy ezek direkt nem akarnak nyerni? Illetve sok apró dolog ami miatt ez bőven csak ideget ad és nem szórakozást. Ezért voltam világ életemben a single player játékos. A WOT és 2 éve a WOWS miatt játszok multival,de kezde elegem lenni a hülyékből,akik ráadásul nem egy nagypofájú,nem hallgat rád illetve a többi csapattársra is amikor ugyanazt írjuk...annyira kevés az olyan csapattárs amikor azt mondod,hogy tudja mi a feladata,védi a csapattársát, normális,stb...de tudom mint az életben sok a hülye...és igaz az is,hogy a WOWS-ba sokkal több ajándékot adnak mint a WOT-ba és még mindíg sokkal jobb mint a tankos játékok amilyen lett az évek során,pedig azt is játszottam vagy 4 évig...de a WOWS mellett lassan 2 éve lekerült a gépről...


Szia,

szerintem meg pont azt kell értékelni és megbecsülni, amikor egy csapat összetartó. Hülyékből rengeteg van. Tegnap volt egy csatám, az egész team egy húron pendült. Kb. 4 perc alatt kiírtottunk mindenkit az ellennél. Ez ritkán adódik meg, éppen ezért játszunk mindannyian, hogy ezeket a pillanatokat élvezzük. Nemrég nekem is volt 3 napig kudarc sorozatom (soha többet egy fillért sem költök a WOWS-ra!!!!), de azóta egész más a helyzet. Persze biztosan lesz megint. Egyébként meg minket nyugodtan keress meg néha, délutántól estig sokan fent vagyunk. Hétvégén pedig ha teheted mindíg 3 as szakaszban menj, mert különben az átlagod erősen leromlik. Ha nagyon tré a dolog, menjetek gyakorlózni egymás ellen haverral, az egész jó móka.

Ui.: én valszeg pénteken veszem át az új monitorom... (ha megérkezik az Euronicsba)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38757 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem ismétlem magam...
Csak egyet javasolnék, ne szüntesd, vagy add át a fiókodat!!!!

Szedd le ha úgy érzed, és pihenj rá kicsit aztán gyere vissza. :)

llw99 írta: Köszi Szete és Hellgor...de...
Tudjátok amikor a Fusoval+Shinonommal állandóan Bismarck+Tirpitz+Carolina,Z-23+Lexi stb ellen dobál be a tisztelt játék és persze a mi csapatunk 2 napja csak állandóan agyhalottakból áll,semmi esélyed nyerni akkor betelik a pohár. Arról nem is beszélve,hogy a szakasztársammal 90%-ban szinte elsők vagyunk a 7-8-as csapattársak között a szaros 6-os hajóval akkor eldurran végleg az ember agya. Ja persze játszhatnánk 8-assal is,de akkor meg állandóan 9-10... Szóval igen erősen elgondolkoztam,hogy ez így nem szórakozás. Pedig szeretem ezeket a hajókat...de amíg nem kezdenek értelmesebb csapat és szintleosztást leprogramozni addig minek hülyének nézetni magam,nem vagyok én céltábla,hogy csak erre legyen kárhoztatva a hülyék között az ember. Én is csinálok sok baromságot igy több mint 5 ezer csata után,de amikor többször i írod pl. az agyhalott rombolósnak,hogy foglaljon,mert akkor nyerünk,de ne lövöldözzön a cammogó csatahajóra, mert szájon fogja vágni,amikor alig van életereje,de ő csak nem hallgat a tanácsra illetve stb,akkor elgondolkozik az ember,hogy ezek direkt nem akarnak nyerni? Illetve sok apró dolog ami miatt ez bőven csak ideget ad és nem szórakozást. Ezért voltam világ életemben a single player játékos. A WOT és 2 éve a WOWS miatt játszok multival,de kezde elegem lenni a hülyékből,akik ráadásul nem egy nagypofájú,nem hallgat rád illetve a többi csapattársra is amikor ugyanazt írjuk...annyira kevés az olyan csapattárs amikor azt mondod,hogy tudja mi a feladata,védi a csapattársát, normális,stb...de tudom mint az életben sok a hülye...és igaz az is,hogy a WOWS-ba sokkal több ajándékot adnak mint a WOT-ba és még mindíg sokkal jobb mint a tankos játékok amilyen lett az évek során,pedig azt is játszottam vagy 4 évig...de a WOWS mellett lassan 2 éve lekerült a gépről...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38761 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tény ami tény: a t6 BB t8-asok közt lényegesen nagyobb hátrányban van, mint a t8 BB a t10-esek között. Tirpitzcel vagy Bismarckkal simán rámegyek a Jamatóra 1 vs 1-ben, míg Amagival inkább bátran elfutok (hátrafelé nézvést több az álgyú), lényeg ami a lényeg: +2 tierben legalább van mit lőni! :)

Pihend ki Magad llw99 Barátunk, és gyere vissza... jó játék ez, de Nec Hercules contra plures! Szakasz, szakasz és harmadszor is: szakasz!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.440 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.