Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 14 órája - 7 éve 14 órája #38695 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csaba!

Ne add fel!
Én megtettem, de nem éri meg, mert úgy is visszajössz, mert tényleg egy jó játék ez (sajnos) ráadásul egyedi is és akit elkapott a gépszíj azt nem engedi egykönnyen.
Azt sem mondom, hogy pihenj rá kicsit mert amikor újra elkezded akkor is ugyan ez lesz és az még szarabb...Tudom. :unsure:

Tehát fel a pléhpofát és játsszál zsinórba, nekem ez szokott segíteni.
A másik ami még bevált, hogy jó magyarsággal elküldök mindenkit a fenébe, nem érdekel ha esetleg Valakik megsértődnek...

Tehát csak ne add fel!!!!

ui.: azt se add fel.....!!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 14 órája Hellgor70 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 14 órája #38696 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő

vcsaba1968 írta: Köszönöm a buzditást :) bár teljesen felesleges volta feladtam az1 millás külddire vonatkozot.és még azt se m adtam fel tejesen,ha elszalada vezéhangya akor nemes egyszerüséggel uninstallálom a játékotmajd 3-8ora mulve elkezdem ujra letölteni.


Csabi, ma este keress rám, megyek veled pár kört, ha kell, segítek, hogy meglegyen.
Hardcore_punk az ingame nevem.
Egyébként, DD vel ne az elején nyerd meg, én is szórakoztam az egésszel, alig spotoltak, hagytam, hogy a többi dd ölje egymást, az utolsó 7- 9 percben átveszed az irányítást, és torpedózol okosba. Nem kell lőni, akkor nem szpotolnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 11 órája #38701 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mégegyszer Köszönöm Mindenkinek a buzdito szavakat a segitséget ajánloknak meg külön Köszönet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 órája - 7 éve 7 órája #38712 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na jó, most már tényleg rohadjon el az a sz*rházi a wg-nél, aki kitalálta az overpen-t.
Nonszensz, hogy a cirkáló oldalába küldöm az áldást 10km-ről, és 4-ből 4 op. röhelyes sebzéssel.
Komolyan, a König kis 305-ös csúzlijaival lehetett normálisan lőni, azzal nem csak ezt az undorító overpen-t lövöldözte az ember, hányok ha meglátom a találatjelzőnél, hogy mindig csak a 3. villan fel. (Ebben a meccsben az első 15 találatom mind overpen volt :sick: :sick: )

update: asszem egy újabb bukta után mára ennyi elég is lesz, gyalázat egy nap volt ez megint
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 órája chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 7 órája #38713 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Overpen bár az lenne 19 lepatanot lötem a Frigyessel párat cirkálokba is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 órája - 7 éve 7 órája #38715 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Dühöngő

vcsaba1968 írta: Overpen bár az lenne 19 lepatanot lötem a Frigyessel párat cirkálokba is.


Frigyessel dettó.. azzal lepattanok mindenkiről. Eddig nem cáfolt rá nálam se a rossz hírére az a ladik.
De szerintem az overpen messze dühítőbb, lepattanni akkor szokott azért általában, ha legalább kicsit is szögben van a másik. De amikor full oldalba kapok valakit és csak op.. na attól be tudom fonni a szemöldököm.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 órája chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.484 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.