Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 11 hónapja #38889 Írta: HUNknight
HUNknight válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gondoltam visszanézek hátha változott valami....jah....változott: csak még szarabb lett! Tegnap 12/3 ma 8/2 win. Pedig mentem pár epic csatát.

Azért pár kérdés felmerült bennem a napokban. Ha valaki okosnak hiszi magát válaszolhat is.
-Miért akkor büntet a játék,ha jól játszom?
-Ha annyira a játékosokra akarják bízni a csata kimenetelét akkor minek az rng és miért van az egyik csapatba pl 3 a másikba 5 low tier hajó?
-Miért nem tudok citadellát lőni ha be van kapcsolva a citadellás küldetés?

Ma az uccsó csatán az ellen hajót se veszített b*sszameg. Itt be is fejeztem a játékot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38892 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
mai mérlegem....
inkább mérgem!
hogy én mennyire utálom az összes német hajót..... ezeket mi az istennek teremtette a kaiser meg a fürer?????"1"
ha ezek ketten nem születtek volna meg akkor most nem kéne a nyomi szlávoknak ilyen szarokkal teletenni a játékot és elcseszni vele mindent....
megint el kell mondani nem voltak ezek olyan jók mint amennyire jókat kreáltak belőlük.
persze ez költői dolog!!!! tehát nem kérek az okos hozzászólókból mert ma nagyon haragos vagyok és még itt is megsértek valakit....
csak dühöngök :angry: :S

ui.: "1" mondjuk akkor nem lenne ez a hódos küldetés... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38902 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mai mérleg 1 győzelem/7 vereség, csodás ez a véletlenszerű rendszer. 50% hogy a győztes csapatba kerülsz,így lehet 1/7 ez az teljesen véletlen rendszer,na persze...bassza meg a wg magát,de nagyon... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38905 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha megkérlek szépen, megnéznéd s beirnád ide az utolsó 500 vagy 1000 csatád győzelem-vereség arányát? ;) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38906 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Elnézést ha a dühöngőbe esetleg be merek ilyet irni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38909 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Dühöngő

llw99 írta: Mai mérleg 1 győzelem/7 vereség, csodás ez a véletlenszerű rendszer. 50% hogy a győztes csapatba kerülsz,így lehet 1/7 ez az teljesen véletlen rendszer,na persze...bassza meg a wg magát,de nagyon... :(


Nagyon ne bosszantsd fel magad rajta. Tényleg ki tudja akasztani az embert néhány (?) ultragáz helyzet, de nem lesz jobb ha szétb@sz az ideg. Én pl. hétvégenként már nem is szívesen játszom, olyan találatokat (vagy csapattársakat) kapok, amiktől a hajam az égnek áll. Szombaton 19,5 Km-ről nullázott le 100%-ról egy Yamato egy sorozattal (akkor épp Kutuzovval mentem, mert hol lenne érdemes máshol játszani, mint Tier +2ben) És - elvileg - nem citadella volt csak egy "sima" combos sebzés (legalábbis a citadella találatnál használt hangeffekt elmaradt) Na itt kikapcsoltam :angry:

Ha meg megúszod ezeket a belövéseket, akkor a csapattársaid gondolják úgy, hogy jó lesz az, ha bázisfoglalás helyett a pálya széléről lövöldözgetnek. Téged meg (amikor beúsznál foglalni egy remek concealment értékkel rendelkező orosz rombolóval) szétkapnak mint foxi a lábtörlőt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.389 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.