Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 11 hónapja #38797 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
mi a gond ujra? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38799 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szóval a Bismarck eltalálja a tat legvégének két oldalán elhelyezett bofors gondolák egyikét és az annyit jelent, hogy a 75 %-os (!) Iowanak süllyednie kell. :blink: Na ezt magyarázza meg valaki, a fejlesztőknél, hogy ezt hogy gondolták.

Értem én, hogy az Iowa egy &@°%+= all or nothing hajó, a Bismarck meg hagyományos páncélelrendezésű, de ez egy csöppet túlzás. De a küldetés legalább meglett (az egyik).
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38800 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha egyszer benn voltak a boforsok a hitboxban, akkor ez van :whistle: :P


amúgy ja... nem is tudom hova irjam, ide vagy az örömködőbe
tegnap meg tegnapelőtt is sajna volt rá időm, igy elég sokat mentem a hajókákkal. a kedv az nem annyira volt meg már egy idő után de vmiért nem léptem odébb sem, csak nyomattam... Ugye, csata indit, majd altab s olvasgatok odaki... Elég sokszor előfordult h 2-3-4-5 perccel is csatakezdés után léptem vissza, azért onnan már nehéz első lenni :silly:
De vagy 3szor mind2 nap az is megesett, hogy mire visszaléptem 10 perc is lement, a hajó meg viz alatt :evil:
Igy pedig nehéz statisztikát javitani, napi 3szori 0 sebzéssel-xpvel... :unsure: :sick: :silly:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38803 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Á, nem úgy történt az... a Bismarck csak arra az időre érintette az Iowát, hogy a Skorzeny által kiképzett kommandósok átugráljanak, és beszórják a két szellőzőkürtőn a robbanótölteteket... utána a Bismarck az Iowa túlélőivel egyetemben őket is felszedte... csak hát a játék ugye nem jeleníti meg a legénységet sem a fedélzeten, sem a vízben... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38804 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta: tegnap meg tegnapelőtt is sajna volt rá időm, igy elég sokat mentem a hajókákkal. a kedv az nem annyira volt meg már egy idő után de vmiért nem léptem odébb sem, csak nyomattam... Ugye, csata indit, majd altab s olvasgatok odaki... Elég sokszor előfordult h 2-3-4-5 perccel is csatakezdés után léptem vissza, azért onnan már nehéz első lenni :silly:
De vagy 3szor mind2 nap az is megesett, hogy mire visszaléptem 10 perc is lement, a hajó meg viz alatt :evil:
Igy pedig nehéz statisztikát javitani, napi 3szori 0 sebzéssel-xpvel... :unsure: :sick: :silly:


Nézd a jó oldalát: feltaláltad az interaktív bot kategóriát! :) :cheer: :lol: :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38805 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Csak az, hogy föntről a tiszteletre méltók lejönnek ide és tönkreteszik a másik fejlődését. Ha már ilyen kitételeket hoznak, hogy V.+hajók, meg bb meg dd, akkor miért nem hoznak létre az ilyen küldiknek egy külön felületet és ott lehet a "nagyoknak" játszani egymás ellen...

Tisztelet a kivételnek, de szerintem ilyenkor sokan otthagyják a VIII-IX-X hajókájukat és vissza másznak a kisebb tierübe mert ott a millió skiles kapitányukkal szét szedik a fejlődőket, mer ugyi ott jobban haladnak a küldivel....

Na mindegy jobb is így. Vár a HMS Rodney, meg a többi előnyári izé....

leopardusz írta: mi a gond ujra? :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.417 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.