Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 11 hónapja #38807 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért remélem legközelebb nerfelik ezeket a szemétláda X es CV ket Azért ez már sok amit művelnek.
Nem elég hogy Kraken lett neki nem is akárhogy, minden támadással egy hajót süllyesztett, a végére még beadott neki egy domination-t egy full Hp -s német X es ellen. Hagyjuk már....ennyire ne feltűnően.

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38808 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő

Szete58 írta: Á, nem úgy történt az... a Bismarck csak arra az időre érintette az Iowát, hogy a Skorzeny által kiképzett kommandósok átugráljanak, és beszórják a két szellőzőkürtőn a robbanótölteteket... utána a Bismarck az Iowa túlélőivel egyetemben őket is felszedte... csak hát a játék ugye nem jeleníti meg a legénységet sem a fedélzeten, sem a vízben... :(


Na így már érthető! :) Akkor viszont az én tengerészgyalogosaim is jól teljesítettek! :pinch:

Hellgor most hogy mondod, van nékem egy arp kongom, meg kirishimám, meg hieiem, és harunám. Persze kevés ponttal és felszerelés nélkül (na jó a Kongon van). :evil:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38810 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Hellgor70 írta: Csak az, hogy föntről a tiszteletre méltók lejönnek ide és tönkreteszik a másik fejlődését. Ha már ilyen kitételeket hoznak, hogy V.+hajók, meg bb meg dd, akkor miért nem hoznak létre az ilyen küldiknek egy külön felületet és ott lehet a "nagyoknak" játszani egymás ellen...

Tisztelet a kivételnek, de szerintem ilyenkor sokan otthagyják a VIII-IX-X hajókájukat és vissza másznak a kisebb tierübe mert ott a millió skiles kapitányukkal szét szedik a fejlődőket, mer ugyi ott jobban haladnak a küldivel....

Na mindegy jobb is így. Vár a HMS Rodney, meg a többi előnyári izé....

Pedig neked megvan a tapasztalatod magas tierben is, nem hiszem h gondot jelentene...
A 9-10es hajók fullos kapitányait meg nem fogják lehozni tier 5be mert annak az átképzése 100000 xpt is elvisz :P nem éri meg.
szóval szerintem csapjál bele te is, s csinálj meg annyi missziót amennyit csak birsz, jól jönnek majd a jutalmak. s ha sikerül a Bismarckot is megszerezni az még inkább. belekerülne vagy 10 millába, s ugy egy fél évbe mig eljutsz oda ez nélkül. S talán a legjobb 8as hajó... Szóval hajrá ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38811 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
és most ezt miért is kellet leírni????




Hellgor most hogy mondod, van nékem egy arp kongom, meg kirishimám, meg hieiem, és harunám. Persze kevés ponttal és felszerelés nélkül (na jó a Kongon van). :evil:[/quote]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 11 hónapja #38812 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az a tapasztalat még a zárt bétától ered ami azért kicsit más volt. (kezdésre gondolok)

Most egy tíz nemzetet felölelő hajó áradat van amibe azért szép számmal ülnek magasan képzett "játékosok" is, (akik csak kicsit lenéznek "játszani") szóval a tapasztalat semmit nem ér max annyit, hogy nem tökölök sokat az aktuális hajóval amint lehet lépek fölfelé.

Most semmit nem teszek fel a hajóimra V. szintig de most így beletelik egy kis időbe mire össze jön annyi xp hogy bármi felkerüljön az ötöseimre... Na ezen akadtam ki....

Pedig furcsa mód nem nagyon voltam mostanában hisztis de ez most betett kicsit.... :whistle:

ui.: am szinte minden nap mikor játszom eszembe jut az a játékostárs (már nem tudom ki volt) aki intett az újrakezdéstől.....

leopardusz írta:

Hellgor70 írta: Csak az, hogy föntről a tiszteletre méltók lejönnek ide és tönkreteszik a másik fejlődését. Ha már ilyen kitételeket hoznak, hogy V.+hajók, meg bb meg dd, akkor miért nem hoznak létre az ilyen küldiknek egy külön felületet és ott lehet a "nagyoknak" játszani egymás ellen...

Tisztelet a kivételnek, de szerintem ilyenkor sokan otthagyják a VIII-IX-X hajókájukat és vissza másznak a kisebb tierübe mert ott a millió skiles kapitányukkal szét szedik a fejlődőket, mer ugyi ott jobban haladnak a küldivel....

Na mindegy jobb is így. Vár a HMS Rodney, meg a többi előnyári izé....

Pedig neked megvan a tapasztalatod magas tierben is, nem hiszem h gondot jelentene...
A 9-10es hajók fullos kapitányait meg nem fogják lehozni tier 5be mert annak az átképzése 100000 xpt is elvisz :P nem éri meg.
szóval szerintem csapjál bele te is, s csinálj meg annyi missziót amennyit csak birsz, jól jönnek majd a jutalmak. s ha sikerül a Bismarckot is megszerezni az még inkább. belekerülne vagy 10 millába, s ugy egy fél évbe mig eljutsz oda ez nélkül. S talán a legjobb 8as hajó... Szóval hajrá ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38814 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Elnézést kérek, ha sértőnek találtad, amit írtam, csak marhultam.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hellgor70

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.415 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.