Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 9 hónapja #41862 Írta: AndrewTas
AndrewTas válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shogun írta:

AndrewTas írta: Sziasztok!
Elkövettem azt a hibát hogy kezdő cvsként (V. tier) megvettem az Enterprise-t. Most ott tartok hogy 31 random csata után 35% win rate. Nem gondoltam bele hogy ezen a szinten eléggé tapasztalt cv sekkel nézek szembe akik úgy darálják le a repülőimet az égről hogy öröm nézni :( (főleg a Lenxington 2 vadász századát utálom) A lényeg jégre teszem egy időre a hajót és vissza térek a kis cvkhez mielőtt teljesen tönkre vágom a statom :D


Ha valakinek okoztam kellemetlen perceket, mert a csapattársamként harcolt azoktól bocsánatot kérek :D


Egy apró idézet a hajó elemzéséből:

This is not a new-player friendly carrier ... and carriers aren't new player friendly to begin with. This is worse. This is an expert's carrier and they may not want to bother with the amount of work needed to make it excel. :P


Jól van na talán máskor el kéne olvasnom a leírásokat :whistle: De egyszerűen az Enterprise nak nem tudtam ellenállni. :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41867 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő

VoiceOfTheVoiceless írta: Másik dolog pedig egyszerűen nem hagy nyugodni. Lehet hülye vagyok, és nem vagyok ebbe a játékba való, de magyarázza már meg nekem valaki, hogy ez mi a lófüttyért nem volt citadella? 2x egymás után rálőttem a gyerekre és folyamat megúszta óverpennel. Egy edinboróban basszameg...


egyre inkább az a gyanúm, csatahajóval közelharcban HE-re váltok. én is láttam videókban olyat, hogy 2-3km-ről pont az oldalába kerül és AP-vel bevágja a devastating strike-ot vagy legalább dupla citadellát, de nekem nem nagyon jön össze, hanem simán overpen, vagy mellé közvetlen közelről (de hogyan??? látom a lövedéket a hajóra érkezni), pedig már tényleg olyan közel van, hogy a hajó macskáját is látom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41868 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő

BigaC írta: egyre inkább az a gyanúm, csatahajóval közelharcban HE-re váltok. én is láttam videókban olyat, hogy 2-3km-ről pont az oldalába kerül és AP-vel bevágja a devastating strike-ot vagy legalább dupla citadellát, de nekem nem nagyon jön össze, hanem simán overpen, vagy mellé közvetlen közelről (de hogyan??? látom a lövedéket a hajóra érkezni), pedig már tényleg olyan közel van, hogy a hajó macskáját is látom.


Jó, de nézd meg az edinboró modelljét. Magas citadellája van. Látszik is az 5 lyuk a hajó oldalán, éppen csak a vízvonal felett. És kétszer is odalőttem neki, mindannyiszor overpen lett. És ha jól tudom citadellatalálat nem lehet overpen. Tegnapi nap kritikán aluli volt. Yamato-val ahoz képest hogy 110k felett volt eddig az átlagom, most nem sikerült a tízenakárhány csata alatt egyszer sem 100k felett sebezni. Mert 43%-os CV player került a csapatba, és még lehetne sorolni. Persze tudom, gondolhatjátok, hogy könnyű másokat okolni, de a játékstílusom nem igazán változott az elmúlt időszakhoz képest, csak több a növény egyszerűen akikkel nem lehet együttműködni. Íme a dicső cv játékos, hála neki az enemy midway probléma nélkül kiszedett a csata elején.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41870 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Dühöngő

AndrewTas írta:

Shogun írta:

AndrewTas írta: Sziasztok!
Elkövettem azt a hibát hogy kezdő cvsként (V. tier) megvettem az Enterprise-t. Most ott tartok hogy 31 random csata után 35% win rate. Nem gondoltam bele hogy ezen a szinten eléggé tapasztalt cv sekkel nézek szembe akik úgy darálják le a repülőimet az égről hogy öröm nézni :( (főleg a Lenxington 2 vadász századát utálom) A lényeg jégre teszem egy időre a hajót és vissza térek a kis cvkhez mielőtt teljesen tönkre vágom a statom :D


Ha valakinek okoztam kellemetlen perceket, mert a csapattársamként harcolt azoktól bocsánatot kérek :D


Egy apró idézet a hajó elemzéséből:

This is not a new-player friendly carrier ... and carriers aren't new player friendly to begin with. This is worse. This is an expert's carrier and they may not want to bother with the amount of work needed to make it excel. :P


Jól van na talán máskor el kéne olvasnom a leírásokat :whistle: De egyszerűen az Enterprise nak nem tudtam ellenállni. :silly:


Nálam meg az AP bombás setup nem jön be. Torpedó utáni gyújtás sokkal megbízhatóbb kombó. És hogy még vadászom is van mellé, az így már ultra szupi.
Nem tudom miért expert az Enterprise, nekem jól megy vele, utolsó két nap volt szar, végig t10 be tett... És hát ott annyira nem pálya a t7 repcsikkel.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja HardcorePunk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41872 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
ultragáz csapatok vannak, tényleg.
már nem is írok, hogy várj már meg haver, így egyenként ledarálnak minket, csak rezignáltan nézem, ahogy mennek a húsdarálóba szépen egymás után.







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41877 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Megyek BIsmarckkal, 2. meccs vele ma, ellennek meg enterprise-a van.... cv-nk egy lexington volt

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.480 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.