Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 9 hónapja #41880 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez eddig mehetne az örömködőbe:





De Emden küldire hajtok és kéne 30K sebzés angol hajóba. ERRE, egy pillantra láttam füstből szedtem ki a csata elején:




Eddigi legidegesítőbb küldetés... Akkor legalább ne a francia prém BB-re lenne másik küldi, hanem a Warspitera, hogy legyen bent angol HP, de már rankedban se látok Warspitét.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41902 Írta: mandarc
mandarc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Üdv!
Egyes hajóknak létezik valami teleportáló eszközük? Csak azért kérdem, mert elképesztő egyesek hozzáállása a játékhoz. Az egy dolog, hogy 3. napja idióta csapatba kerülök, de hogy 2 Tirpitz megy egy Bismarck nem képes támadni, és hamarabb visszaérnek a CV védelmére mint én (kb 18-19 km-ről fordultam vissza) - mellesleg az egyik rá is fázott egy DD miatt -, utána még elkezd nekem puffogni, hogy nem védem a CV-t. Ha megegyeztünk volna, ok. De nem. Persze, hogy amúgy megint szétszedik a csapatot, mert mindenki csak körözget, senki nem támad, a foglalásról nem is beszélve. Ha meg az ember elindul támadni, akkor meg az a gond, hogy miért nem véded ezt-meg azt. És én töröljem a játékot??? Komolyan mondom annyi idióta van a játékban....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41916 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egy dolgot tanulj meg, teljesen felesleges a chat ablakot nézni csata közben, nincs informális ereje, hülyeségeket írogatnak bele, a gyors gombokkal meg szórakoznak. Én személy szerint le is kapcsoltam abszolút nem érdekel ki, mit, miért és mikor ír oda. Ebben a játékban alap helyzet, hogy egyedül vagy, csak is magadra számíthatsz, minden játékot így érdemes elkezdeni.
Mikor pedig már látható, hogy bukta lesz, ( ezt sok esetben már az első két percben látni lehet ) akkor már csak minél nagyobb DMG elérése legyen a cél.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mandarc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41918 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az éjszaka újraraktam a MOD csomagot és abban - ismét - kikapcsolásra került a chat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41922 Írta: mandarc
mandarc válaszolt a következő témában: Dühöngő

Kzoli írta: Egy dolgot tanulj meg, teljesen felesleges a chat ablakot nézni csata közben, nincs informális ereje, hülyeségeket írogatnak bele, a gyors gombokkal meg szórakoznak. Én személy szerint le is kapcsoltam abszolút nem érdekel ki, mit, miért és mikor ír oda. Ebben a játékban alap helyzet, hogy egyedül vagy, csak is magadra számíthatsz, minden játékot így érdemes elkezdeni.
Mikor pedig már látható, hogy bukta lesz, ( ezt sok esetben már az első két percben látni lehet ) akkor már csak minél nagyobb DMG elérése legyen a cél.


Teljesen igazad van! Nem régóta játszok, és eleinte azt hittem, hogy az én bénaságomon megy el a játék, hogy nem jól támogatom a csapatot. Aztán rájöttem, hogy nem feltétlenül. És, hogy sok béna játékos van, nem csak én :) De ez még hagyám, az idegesítő az, hogy gyakran annak jár a legjobban a szája, akinek nem kellene, és olyanokat írkálnak - már amit a gyenge angol tudásommal megértek -, hogy csak pislogok. És még a csapattársak kilövéséről nem is beszéltem.

De a lényeg: köszönöm a tanácsod, megfogadom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41931 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért pár dolgot nem árt figyelembe venni mielőtt elküldenél pár embert melegebb éghajlatra (ez saját magamnak is szól:) ).

1. Vannak hajók, amikkel tényleg nagy távolságot jó tartani (15km+) pl.: Amagi, Iwoa, Montana (mondjuk a japán BB ág és az Ami ág Colorado felett) őket kár szidni mert nem mennek előre. CA-knál a németeket nem illik előre zavarni jó pontosak azok 15+-ról is.

2. Orosz rombolókat sem kell capre behajtani, mindenki úgy képzeli, hogy a fasza orosz DD bemegy a capre és rendet rak, hát egyedül nem.

3. Előfordul, hogy valaki nem túl jó pozícióba kerül és már nem tud kimászni belőle. Ilyenkor kár azzal baszogatni miért nem jön ki belőle, egy ellenség előtti fordulás = süllyedés soxor.

4. Nem kell rögtön lemmingezni. Egy jó féloldalas támadás sima győzelem. A gond akkor van ha nem támadnak rendesen a túlerőben lévők.

És, amikért bőven lehet:

1. BBk versenye ki legyen hátrébb (ebbe mindenki nagyon jó, ha 2 perccel később indulok el 3 perc múlva én vagyok legelöl). Főleg Bis, Tirpitz na ezzel aki hátul kempel az nem szimplán gyáva, hanem még hülye is, hiszen ezek a hajók szinte csak decken át kapnak citadellát, amit meg 15+ km-ről lehet lőni nekik, Amagival pl. ideális célpontok.

2. Japán DDk spotra instant smokeja a játék elején = elcsesztél egy füstöt tökfölösen. Spot se lesz, nagy eséllyel úgyis széttorpedózzák a füstödet. Inkább hagyd az ellent füstölögni. (ok persze van olyan, h annyian jönnek h muszáj a füst) A cap nem annyira fontos, ráér az később is. Az elején a spot a fontos, hogy dögöljön az ellen és te ne.

3. Hős BB egyedül spot, support nélkül külön úton.

4. 22km+ tartása és HE-vel lövöldözés BBvel :D

5. Epicenternél (de minden egyéb indokolatlan esetben) pálya szélén kolbászolás.

Rankedra persze bőven kiegészül a lista és biztos jópárat ki is hagytam :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Acetil_coenzim_A, mandarc

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.498 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.