Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja #42052 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Miért van egy kis sziget a semmi közepén?! (...) Fordulnék el, mert jönnek a lövedékek, erre azt látom, hogy fennakadtam, és...


VCsabi és KZoli Nagydoktor Urakat kérdezd, nagyon értenek hozzá, mindketten most írják az akadémiai székfoglalójukat ebben a témakörben... :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kzoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42055 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem tudom mi van ezzel a fos játékkal de napok óta nem lehet nyerni ! A full retardált 0 IQ s játékosok csak az én csapatomban ! De X es szinten HOGYAN lehet valaki ilyen szarházi béna????
Le kéne törölni a rákba ezt a fost már tényleg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42056 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igazatok van nagyon nehéz leszorzózni a hajókat a sok gyökér miatt.Délelőtt még az is a bajukra volt hogy az ellen csapatból az egyik honfitársammal beszélgettem miközben ők a sziget mögül kempeltek.Igy lehet csatát nyerni. :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42057 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Lassan már én is írom a doktorit a témával kapcsolatban, mert bármerre fordulok a semmi közepén, hirtelen van egy sziget és menekülés közben meg a támadóra figyel az ember, ne marra ,hogy egy 5cm-es sziget van előtte, ami mellett vagy el tud menni, mert kicsi a hajó merülési mélysége, vagy nem




Ja, a kapott xp szorzóval...
Felette bukó, 0 xp, szerver 3x kidobott és hagytam a francba (nem tölt be gyorsan a gépem ,hogy a klienst újraindítsam, ez nem wot)

Ez nem tudom, hogy megéri-e a dühöngőt, t5-6, cleveland, heti küldi 4. része meglett, csak a csapat nem tudom mi a jó istent csinált, felső bázisra ahol voltam csak egy peth próbált cappelni velem, a 2 bb meg valahol eltántorgott, közben 2 kongou és emerald lövöldözött, a néha feltűnő minekaze mellett. Utána nagy nehezen meglett, akkor nézem ,hogy fusou hátul van, full hp-n tőlünk...
Jó, 2 kongou volt, de azért fusou van annyira erős, hogy egyiket leverje, másik meg leamortizálja valameddig, míg a többiek szétszedik a maradékot közben.






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42059 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ma megint nem lehet normálisat csatázni sok a p..cs.Füstben 3bb és 1 dd kempel engem lönek bismarckal,amikor megjegyzem mit csináltok én vok a hülye kinder.(41 évemmel).Nem birom megyek iszok mára befejeztem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42100 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Dühöngő
Teljesen mindegy hogy mit csinálok....
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.401 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.