Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 9 hónapja #41932 Írta: mandarc
mandarc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én inkább a csendben "dühöngő" fajta vagyok :) Nem szoktam írogatni a cheten, csak olvasgatom. És néha ez is sok. Ezért is fogadom meg Kzoli tanácsát!
Ez a "BBk versenye ki legyen hátrébb.." ez nagyon találó. Gyakran tapasztalom ezt én is. Tegnap is egy olyan emberke szólt be, aki Bismarcal, vagy Tirpitzel volt, a kezdő pontot alig hagyta el a két társával (azok is Birsmarcok meg Tirpitzek volak), és hamarabb visszaért a CV védelmére mint én 18-19 km-ről, és egy DD-től kapott pár torpedó találatot, de én voltam a hibás, hogy miért nem védem a CV-t (h ha megegyeztünk volna ebben, akkor ok) :huh:
És az ilyen emberke nagyon tud idegesíteni, hogy jár a szája, osztja az észt, tök feleslegesen, és gyakran a semmire.
A figyelmeztetést meg köszönöm, különösen a DD-et.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41948 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Asszem el kell búcsúznom, minden második játékból kivág a lag miatt.
Felmegy 1-2-3ezerre a msec, aztán átvált -35-be és kivág.
Vagy nem bírja a meleget a net...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41949 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem vannak pozitív tapasztalataim is randomban. Mikor jelzi a romboló, hogy lassítsak, mert körbefüstöl vagy spotot kérek és kapok vagy jönnek segíteni ha kell, ezek olyan kis szívmelengető dolgok :lol:

Aztán persze ott a másik oldal, amikor 4 BB 2-3 kockában remeg egymás seggében a pálya szélén vagy amikor az ellenfél BB-i támadnak, a mieink, meg elfelé száguldanak a capektől :blink: Zseniális

De vannak pozitívumok is :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41951 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen vannak pozitívak is. Pár napja egy randomban Bissel voltam és rám írt a másik Bis, hogy látja maxosak a másodlagosaim és nem tökölök hátul, Ő is szereti a támadó stílust menjünk együtt. Csatlakozott még egy Tirpitz és nyertünk 4 csatát együtt YOLOzva :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41969 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tanulság: ne segíts senkinek. Donskoi-al egy Tirpitz-et kísértem, 1 rombolót kiszedtem, egyet elzavartam, amik támadták, aztán meglátott egy Montanát és visszafordult, pedig ketten kiszedtük volna, még 3K HP-je maradt a tüzeim után. Szerencsére menekülés közben kiszedte egy ellenséges Shima a köcsögöt, ennek legalább tudtam örülni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41972 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Dühöngő
Biga ez örök tanulság én már nagyon régóta így vagyok vele szarok bele szól a zene nem segítek senkinek, el vagyok a játékban egyedül. Amint nem így teszek rögtön ott vagyok hogy a csata bukta és a DMG sincs meg. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.463 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.