Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42285 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

porthosz írta: Az átlagos játékosok közé sorolom magam (50%-ban nyerek).

De tőlem mindenki azt csinál amit akar, csak leírtam hogy totálisan felesleges ezt a játékot idegbetegként játszani, amikor minden második játék úgy indul hogy percek alatt megsemmisül a fél flotta.

Ti meg küzdötök mint disznó a jégen a győzelem legcsekélyebb esélye nélkül, aztán idebetegeskedtek itt :)

Tapasztalt játékos már az első 3-4 perc után tudja hogy nyerni vagy veszteni fog az aktuális meccsen.

Persze megértem hogy nekem estek, valakin ki kell töltenek a frusztrációtokat. De csak ismételni tudom magam, fogadjátok el hogy ez a játék direkt ilyen, nincs balanszolás a játékban a játékosok tudása alapján.


Valóban szerintem is hülyeség megpróbálni megtenni mindent a győzelemért :lol: Azon meg hogy 50%-ban nyersz jót röhögtem. Még a 46%-ot is sokallnám.... azok alapján amiket leírtál.

Tapasztalt játékos már az első 3-4 perc után tudja hogy nyerni vagy veszteni fog az aktuális meccsen.

Tapasztalt játékos már az első 3-4 perc után azt is megmondja hogy ha a tier10 hajó ott áll egy helyben az vagy BOT/AFK vagy teljesen hozzá nem értő, rossz játékos az illető.

csak leírtam hogy totálisan felesleges ezt a játékot idegbetegként játszani,

Semmi másban nincs igazad csak ebben az egyben
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42287 Írta: porthosz
porthosz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Pedig annyi, hiába röhögsz :)

Most kiváncsiságból azért megnéztem itt az utolsó pár hozzászólót, 46-54 % között szórtok, kivéve a tiéd az 57%.
Szerintem mindent elmond a játékról hogy nekem 50% úgy van meg hogy közben könyvet olvasgatok minden második meccsen.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42288 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért annyi amennyi mert olvasol.... legyen 50 % vagy akármennyi. Azt kellene megértened,hogy másoknak teszed még nehezebbé a meccseket ezzel a hozzáállással. Elmondod, hogy azok miatt buksz akik berohannak. Akik meg játszanának rendesen téged is olyan hibásnak tartanak JOGOSAN mint a berohangálókat. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42289 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ismételten felhívom a Kapitány Urak becses figyelmét, hogy a trollok etetése a fedélközben tilos! A fedélzeten is, a kapitányi hídon meg pláne. Majd ha megadja a játékbeli nevét, akkor folytassátok, de akkor is lehetőleg magánban! Köszönöm!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kzoli, szabi62, Jaszon, bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42290 Írta: porthosz
porthosz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Látom nem értetted meg.

Amikor az első 3-4 perc alatt elvesztetek 4-5 hajót az ellenfél meg nullát, akkor ott már nincs mit tenni. Hiába helyezkedsz bárhogy a csatahajóval az a meccs már elment miközben a csatahajó még csak most került valódi lőtávolba.

Amikor meg nem ez a helyzet, akkor szépen játszok és vagy nyerünk vagy nem (és ilyenkor még ha vesztünk is élvezem a játékot mert kiegyensúlyozott, nem mészárszék).

Ti meg nem igy játszotok, tiszta idegbetegek lesztek, minden második kommentben el van valakinek borulva az agya és a végeredmény annyi hogy nem 50%-ban nyertek hanem mondjuk 52-ben.
Kösz én ebből nem kérek, de ti csak nyugodtan toljátok igy tovább én nem bánom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42291 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Ti meg nem igy játszotok

Most akkor te csinálod jól ? :lol: és itt a fórumon MINDENKI rosszul áll hozzá :blink:


Nem tudom eldönteni hogy trollkodsz vagy tényleg így állsz hozzá a meccsekhez. Remélem trollkodás mert a második lehetőség esetén csak sajnálni tudlak. Én befejeztem ezt a beszélgetést....
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.399 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.