Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 8 hónapja #42188 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Van az a dal, ...." Nyár van és semmi baj.." nahh...ezt a wows esetében felejtsük el... mert van baj...nem is kicsi... de... nem sokára vége a szünetnek.. és az anti tengerészek, lemmingek, wows majmok száma erősen redukálódik... reményeim, reményeink szerint.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42189 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek? Megnéztem a profilomat és a karmám a magaslati levegőről (4) leesett 2-re! Nem baj lesz ez még -2 is, de elsődleges cél a 0, de lehetőleg duplán! :pinch:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42201 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én már lenulláztam :P az utolsó pontot szerintem tegnap hajnalban :whistle: mikor kedves "csapattárs" belém dörgölt 3 torpedót :angry: 3 km-ről és amikor megköszöntem az ajándékot,közölte:miért nem figyeltem oda :blink: full salvo volt a válaszom :whistle: és nem lettem rózsaszín ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42237 Írta: porthosz
porthosz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gyerekek nem kell itt idegeskedni. Én úgy szoktam játszani (egy Montanával) hogy az első 4-5 percben olvasgatok egy könyvet.

Aztán 4-5 perc elteltével ránézek a játékra. Ilyenkor általában két dolgot látok:
a, (az esetek 60%-ban), már elvesztettünk 5-6 hajót, az ellenfél 0-át, az ellenfél elfogalt 3-ból 2 területet a harmadikat most fogalja.
Na ilyenkor folytatom tovább a könyvem olvasgatását.

b, (maradék 40%), ugyanez csak megfordítva. Na ilyenkor kapkodni kell, mert néha 30k sebzést is nehéz összehozni, sokszor mire odaér a lőszer egy a lövés pillanatában még 50% hp-n lévő ellenséges hajóhoz már el is süllyedt... Aztán ráfordulok egy másik hajóra, lövök egy sorozatot, mire odaér az is elsüllyedt :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42240 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A jó büdös k. anyját ennek a manipulált wargaming szarnak. Tegnap 3 meccs 3 vereség. Ma 1 vereség,1 győzelem,2 vereség. Na köszönjük a mindig hülyék közé dobását ennek a fasz idióta MM-nek. Iszonyatosan közel van ez a fos az uninstall-hoz. Rohadj meg wargaming nyomorék köcsög csalók gyülekezete. :lol:
Gondolom 2 napja már nem tudok játszani...rohadt csalók vagytok wargaming ez a baj,nem tudtok normális MM-et programozni... :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42241 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tisztelt porthosz.Pont az ilyen viselkedéstől leszek"ideges" :sick: Egy 10-es osztályú hajó döntő lenne a csatában de az csak akkor csatlakozik amikor győzelemre áll? És lopkodja a kill-eket :angry: Magam részéről az utolsó pillanatig küzdők és fordítottunk már csatát vesztes helyzetből is ;) A 60%ban bent van az is hogy nem csináltál semmit szóval te is felelős vagy a vereségért :pinch:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, James Onedin, Szete58, Kzoli, Csisz.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.400 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.