Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46619 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Csisz.hu írta: visszaraktam ezt a tetű játékot de minek szorult volna bele iván az édesanyjába!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ma csak Szovjet hajókkal illik menni. :silly: :cheer:
Csak T3 prémiummal. :woohoo:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46620 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mikor próbálnék tenni valamit, DE A RENDSZER KÖZBE SZÓL







Tolatnék, lemegy a sebesség -0.2-be, majd hirtelen megáll a hajó, MIÉRT ÉS HOGY?! Meccs végére valahogy elengedett, de nem mentem semmire se vele, lehetett volna egy jobb köröm, ha nem bugol ez a franc -.-" (marhára nem láttam SEMMI indokot ,hogy miért fogott meg, SEMMIT, és TOLATÁSNÁL, hogy előre nem ment az még érthető volt)

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46621 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő

Csisz.hu írta: visszaraktam ezt a tetű játékot de minek szorult volna bele iván az édesanyjába!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Türelem B) ,kezd a napot a kedvenc hajóddal, akár alacsony tierben ;) , vagy olyan prémium hajóval amivel jó eséllyel még a vesztes csata is plusszos lesz creditben .... plusz már sokszor leírtuk jó páran itt a fórumban, hogy vesztes hajóval nem futunk ki a kikötőböl azonnal, föleg nem többször egymás után (kivétel, talán pl. a Zao állandó prémium festéssel, mert az vesztes csatában is minimum 100k credit fölött termel :cheer: )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Csisz.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46623 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kőszi Uraim a biztatást de szerintem a sok pálinka és az éjszakás müszak hozta ki belőlem az állatot ,legközelebb megfogadom a tanácsotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46626 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

Csisz.hu írta: visszaraktam ezt a tetű játékot de minek szorult volna bele iván az édesanyjába!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nna igen, azt akartam én is mondani, pláne kihagyás után ne a legmagasabb tierben kell próbálkozni, mert ott szigorubban büntetnek :silly: :lol: tier5 6, itt kell a sikerélményt megszerezni, aztán utána feljebb csak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46632 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Mikor próbálnék tenni valamit, DE A RENDSZER KÖZBE SZÓL







Tolatnék, lemegy a sebesség -0.2-be, majd hirtelen megáll a hajó, MIÉRT ÉS HOGY?! Meccs végére valahogy elengedett, de nem mentem semmire se vele, lehetett volna egy jobb köröm, ha nem bugol ez a franc -.-" (marhára nem láttam SEMMI indokot ,hogy miért fogott meg, SEMMIT, és TOLATÁSNÁL, hogy előre nem ment az még érthető volt)



Szerintem nem tolerálja hogy nincs prém hydro és repcsi egy tier 10 hajón amikor nincsenek az embernek kredit gondjai.... :P
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sasa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.497 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.