Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46525 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő

DragonZ írta: Ha lett volna prém fiókod, akkor nem 4 alatt érted volna el ezt hanem 2,5 nap alatt .
Tudjátok van akinek az idő a mérvadó nem az a napi 90 Ft , ami ha azt vesszük nem sok, de ha nem lenne a sok hülye ,aki pénzt ad a játékért bizony azok sem játszanának akik nem fizetnek egy kanyit se. ;)

Félreértés esete forog fenn, én nem mondtam egy szóval sem, h nem szabad vagy nem érdemes prémet venni. Azt montam, hogy prém nélkül tir8ig vigan el lehet lenni. Pont.
Sőt, még Szundi sem állitott ilyet, hiszen aszonta, h "Innentöl kezdve viszont már mazoistának kell lenni aki prém nélkül viszi tovább ", mármint tir9től.
Nem teccett figyelni :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46526 Írta: sasa
sasa válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ne drogot vegyél.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46528 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Én prém nélkül mentem el t10-ig, Yamatoval is volt már +100k-s bevételem ,csak ahhoz tenni is kell :lol:

Meg elég jót tett pár változás idő közben ami jött (testek kivétele, ijn dd-k módosítása, kompenzáció, raktár), így szép ksi összegem lett, amiből tudtam vásárolni (Kurfürst, Zao, Pensacola, Queen/KGV)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46542 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az ilyenhez már nem megfelelő szó a dühöngő...

6 ilyen csatát buktam zsinórban


Ezt persze nyerjük.. sikerült ezzel leszorozni ezt a szerencsétlen ladikot... :angry:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46586 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tényleg annyira jó 7-esek között lenni az Oktya-val... :( Azért szépen gyújtogatott... ;)




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46589 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Dühöngő

leopardusz írta:

DragonZ írta: Ha lett volna prém fiókod, akkor nem 4 alatt érted volna el ezt hanem 2,5 nap alatt .
Tudjátok van akinek az idő a mérvadó nem az a napi 90 Ft , ami ha azt vesszük nem sok, de ha nem lenne a sok hülye ,aki pénzt ad a játékért bizony azok sem játszanának akik nem fizetnek egy kanyit se. ;)

Félreértés esete forog fenn, én nem mondtam egy szóval sem, h nem szabad vagy nem érdemes prémet venni. Azt montam, hogy prém nélkül tir8ig vigan el lehet lenni. Pont.
Sőt, még Szundi sem állitott ilyet, hiszen aszonta, h "Innentöl kezdve viszont már mazoistának kell lenni aki prém nélkül viszi tovább ", mármint tir9től.
Nem teccett figyelni :lol:


Olvasd már el rendesen Leopardusz légyszíves és utána irkálj . Nem cáfoltam , hogy nem lehet el lenni prém nélkül, azt írtam ha lett volna prémfiókja ,akkor nem 4 nap alatt vette volna meg a hajókat hanem 2,5 nap alatt .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.503 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.