Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 6 hónapja #46446 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Dühöngő

Storm írta: Ez mind szép és jó, csak a prém festés nem csinál prémium hajót. Tier 8-as hajókon csak -10%-ot vesz le a javítási költségből, nem ad kredit szorzót. Egyedül a 10-es festéshez kapsz +20% kreditet.


Ha jól tudom a prémium hajóknál nem a festésből, hanem a "prémium státuszból" ered a magasabb kredit hozam. A dublonért megvásárolható prémium camo T9-10 esetén ad magasabb kredit hozamot, de szerintem 4-5000 dublont nem ér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46447 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

tmage írta:

Storm írta: Ez mind szép és jó, csak a prém festés nem csinál prémium hajót. Tier 8-as hajókon csak -10%-ot vesz le a javítási költségből, nem ad kredit szorzót. Egyedül a 10-es festéshez kapsz +20% kreditet.


Ha jól tudom a prémium hajóknál nem a festésből, hanem a "prémium státuszból" ered a magasabb kredit hozam. A dublonért megvásárolható prémium camo T9-10 esetén ad magasabb kredit hozamot, de szerintem 4-5000 dublont nem ér.

Tier 9-ben sem kapsz +kreditet festéssel. Ott -20% javítási költséget von le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46448 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Dühöngő

tmage írta:

Storm írta: Ez mind szép és jó, csak a prém festés nem csinál prémium hajót. Tier 8-as hajókon csak -10%-ot vesz le a javítási költségből, nem ad kredit szorzót. Egyedül a 10-es festéshez kapsz +20% kreditet.


Ha jól tudom a prémium hajóknál nem a festésből, hanem a "prémium státuszból" ered a magasabb kredit hozam. A dublonért megvásárolható prémium camo T9-10 esetén ad magasabb kredit hozamot, de szerintem 4-5000 dublont nem ér.


Ér az annyit :cheer: nem csak +credited ad :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46449 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem vannak olyan zászlóim, s festéseim is amelyek adnak 20 vagy 50 százalék creditet. Prém hajóm nincs, prém fiókot nem szoktam venni, a jó bő mésfél év Ws alatt 3 hónap volt ejsze, meg az ajándék napok.
DE, az biztos, h alap fiókkal prémhajó nélkül tier8ig simán össze lehet szedni a pénzt, lőszerre, modulokra, a következő hajóra, amit kifejlesztettél, simán csak a grindelés alatt. Tiir 4 5 6 7 8 mind mind creditplusszot hoz, amik felgyűlnek. Na meg vannak a missziók, amik minden héten hozzád vágnak 1 2 3 millió creditet, meg egyebeket.
amikor meg havi prémfiókom volt, a sima játékkal rengeteget kerestem, s könnyen megvettem a 9es, 10es hajókat is, a drága felszereléseket is, persze ezeket érdemes leárazáskor gyüjteni, most pl félárra elpalltam vagy 10 millát v többet.
szóval nem szükséges a 8as prémhajó, ha van prémfiókod.
Több olyan is van itt a fórumon, akik 100 200 milla credittel rendelkeznek, gondolom prém hajók meg folytonos prémfiók által... De nekünk nem ez kell, csak annyi, h mindig legyen pár milla a számlán, na meg a köv hajót amikor kell, megvehessük...

Kell venni egy havi prémet próbából, onnantól sztem a normál hajókkal is duskálni fogsz a creditben. Ha nem jön össze, köv hónapban lehet prém hajót is venni ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, tmage

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46450 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Igen, bocsi a prémium festést elnéztem én is (én csak tízesre vettem). Leopardusznak meg igaza van. Nem kell premium hajó illetve premium fiók se, ahhoz, hogy elérd a tízeseket, csak több játék és a küldetések megcsinálása. Jelenleg annyi jutalom van a játékban +credites +xps camok, zászlók, hogy prém fiók nélkül is lehet simán gyüjtögetni a pénzt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46516 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az ilyenektől kapok agybajt





ha 50%-os winrate van napi szinten az nem zavar (közel arányosan a győzelem vereség felváltva), de mikor egyik nap 90%-os winrate-ed van, másnap meg 20-30%, attól kicsapja az agyam a biztosítékot -.-"
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.458 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.