Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 6 hónapja #46438 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő

SUNDI1968 írta:

Mydgard írta:

Laci1982 írta: Sajnos nekem azért van csak egy hajóm mert örült módon akartam felfel haladni hogy minél nagyobb hajóm legyen igy eladtam mindet hogy meg tudjam venni a tier9-es hajót igy se hajóm se kreditem prémiumom meg csak annyi van amit a játék adott de az is nemsoká lejár igy majd az sem lesz kicsit elbasztam az egészet :unsure:


Udv! Ahhoz hogy sok credited legyen 2 dolog kell, permanens premium fiok + 1 db tier 8-as premium hajo, jelen esetben kezenfekvo a Tirpitz. Magyarul penzt, casht kell aldozni erre a jatekra. :)


Hali -ez nem feltétlen igaz. Kétségtelen hogy prémhajóval sokkal könnyebb farmolni, viszont saját tapasztalatom szerint 1 jól bejáratott 5-ös nagyon szépen hoz, 5-ös tierben még a javitás is olcsó. Prémium fiók viszont az szerintem elengedhetetlen.


Hozni hoz netto nyereseget csak nem mindegy, hogy 100 - 200 - 500 ezret vagy meg tobbet, csatankent. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46440 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Annyira ász nem vagyok, kicsiben gondolkozok :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46442 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na jó, számoljunk egy kicsit. Prém fiókkal számolok, aki akarja ossza le a számokat prém nélkülire.
+ én prémium felszereléseket használok, szóval aki nem használ prémium felszerelést az adja hozzá a prém felszerelések összegét a haszonhoz.

(+ vonja le azt az összeget amit a prém felszerelés hoz;) (vicc, de igaz)

Pénz kéne, mondjuk 10 milla:

netto = levonva a költségeket

1. Megyek valami hatost, ötöst, amivel jó vagyok
jó kör: 100-150K credit netto haszon
átlagos kör: 80-100K netto haszon
rossz kör: 30-50K netto haszon

2. Feljebb nem érdemes menni mert a javítási költség elviszi az esetleges + hasznot.

3. Megyek prémium hajóval. 8-as alatt még nem elég jó a prém hajók +credit hozama pl. hatosok. Minél magasabb Tierű a prém hajó annál nagyobb a +credit hozama. Ezt egyébként meg is tudjátok nézni sima hajókon is, mert goldért bármilyen hajóból tudsz prémium hajót csinálni, ha veszel rá permanens prémium festést, aminek az ára mondjuk közel egy prém hajó ára is lehet és így csak a credit hozamot növeled nem kapod meg egy prémium hajó extra tulajdonságait.

Szóval miért 8-as? Mert a Missourira még nem jött össze a free XP ;) Nekem a Tirpitz nincs meg de az is jó, én Atagot használok (de jó a Kutuzov is sőt az Atlanta is csak tanulj meg vele jól játszani nem egyszerű). És akkor a számok:

Megyek egy jó kört: 500K netto (függetlenül, hogy vesztes vagy győztes csata)
Átlagos kör (40K -60K sebzés ami nem nehéz) 250-300K netto
Rossz kör (20K sebzés etc.) 100K-150 netto

Ha valaki ezt T5-T6 sima hajóval hozza annak gratulálok;)

Az értékekbe persze beleszámoltam még h credites zászló is fent van, de nyilván használod ha creditet farmolsz (ha nincs akkor vond le a százalékát az értékekeből.

Egyszóval, ha komolyan veszed éd pénzt is hajlandó vagy áldozni a játékra akkor prém fiók és T8-T9 prémium hajó messze a legjobban kereső.

Ha nem akarsz prémium hajót venni, akkor megoldás lehet, h a kedvenc T8 hajódra prémium festést veszel.

Ha csak prém fiókot akarsz használni, akkor a T5-T6 számodra legjobb hajóval farmolj (én DD-t választanék és cappekre utaznék meg def pontokra).

Ha még prém fiókot sem használsz, akkor meg csak a T5-T6 hajó maradt, amivel a legjobb vagy és rengeteg csata.

Más alternatíva nem nagyon van.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, SUNDI1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46443 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Illetve kihagytam. A legjobban most akkor keresel, ha T10-es hajóval mész klán csatát és nyersz ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 6 hónapja #46444 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Dühöngő

Hipper23 írta: Na jó, számoljunk egy kicsit. Prém fiókkal számolok, aki akarja ossza le a számokat prém nélkülire.
...
.


Abszolút egyetértek, én sokáig Cleveland-et használtam pénzgyűjtésre. Aztán amikor meglett a Kamikaze R utána azt (azzal valahogy könnyebb volt nagy sebzéseket összehozni, és az XP-t is jobban termelte a foglalások miatt)

Aztám amióta megvan a Kutuzov, azóta - pénzgyűjtés szempontjából - más hajóra nem is nagyon van szükségem, nagyon szépen termeli a pénzt (mondjuk Kutuzovot a mostani patch után nem tudom mikor lehet újra venni, ha lehet majd egyáltalán...)

Az Atago-t szintén pénzjegy nyomdának tartják. Az még kipróbálnám, de nem biztos hogy megérné az árát így, hogy itt van a Kutu (nem a hajóval van bajom, csak sajnálnék több ezer dublont kiadni érte, miközben van már egy pénzgyár a háznál)

Viszont ha valóban sok pénzt akar gyűjteni valaki, akkor tényleg a prémium fiók és a T8 prémium hajó a megoldás.

Most volt egy-két hajóvásárlásom, így kicsit soványabb lett a játékban a kassza, de így is 80 mila felett vagyok, és ez jórészt a Kutuzov érdeme.

A teszt szerveren most ki lehet próbálni az Alabama-t, a Lo Yang-ot és a Prinz Eugen-t. Sztem egy próbát megér:

worldofwarships.eu/en/news/public-test/poop-deck-patching/

Lehet próbálkozni a nem prémium hajókra permanent camo vásárlásával is, de szerintem nem olyan meggyőző megoldás. Itt van egy teljes camo leírás:

wiki.wargaming.net/en/Ship:Camouflage#Premium_Camouflage

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46445 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez mind szép és jó, csak a prém festés nem csinál prémium hajót. Tier 8-as hajókon csak -10%-ot vesz le a javítási költségből, nem ad kredit szorzót. Egyedül a 10-es festéshez kapsz +20% kreditet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.407 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.