Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
6 éve 2 hónapja #51239 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem is értem miért játszok még ezzel a játékkal... Mikor szépen megkérem a csatát végighajókázó cleveland-et hogy ne ölesse meg magát de azért is... Én meg szaladgálok föl s alá hogy csipegessem a pontokat el az ellenségtől. 150 ponttal vezettek, én visszahozom ezt, és neki velem párban utolsóként ki kell menni a nagato elé, hogy pont 10 ponttal bukjunk az idő lejárásakor. Hogy ment volna a lepedőre inkább...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51249 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
letojom a helyesírást,,nyelvtanórán vagyunk,,szerintem így is érthetö volt amit írtam,,,ez egy tipikus magyar szokás valamibe mindíg bele kell kötni,,,örülök legalább te megvagy elégedve a játékkal és minden jó neked benne :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

SirHiggins írta: Hiába, na. Egy örök klasszikus :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51250 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Dühöngő

reveszlaci írta: a csúcs az volt mikor elöttem jobbra 3 km -re az ellen torpedósáv kiengedési pont szabad,,erre hátam mögött balra jövö csapatársamba ment mind a 4 torpi,mintha vezérelték volna


Jól értem, hogy a torpedók fordultak 180 fokot és megkeresték a csapattársad?

...

:dry: :lol: :) :woohoo: :side:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51251 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
igen valahogy a kolegába mentek bele,,pedig a zöld azaz índító sáv és a fehér a kiszámított hajótalálat sáv a partnerem elött volt mindkettö kb 400m -el,,mégis bele mentek,és ne messzíre képzeld hogy beleszaladt,,mert ellen 3 km társam2 km re volt,,jocskán elötte kellet volna elmenniük,különben nem indítom,,,ugyanebben a csatában volt szakaszban mentünk,jócskán vezettünk,,eree utolso 3 percben volt nálunk 2 detonáció egyik tirpicz másik bismark mindkettö cirkálótol kapta és nem torpedó volt,,,de hát ha a WG eldönti ki nyer ugy is van nem csak én álitom ezt,,90% win-röl fordult ugy a meccs hogy végén mi vesztettünk,és klánvezetökkel voltam,nem olyan nyomik mint én,,megkérdezheted öket így volt sajnos,,,,ui:helyesírásra nem figyelek :silly:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51252 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Dühöngő

Shogun írta:

reveszlaci írta: a csúcs az volt mikor elöttem jobbra 3 km -re az ellen torpedósáv kiengedési pont szabad,,erre hátam mögött balra jövö csapatársamba ment mind a 4 torpi,mintha vezérelték volna


Jól értem, hogy a torpedók fordultak 180 fokot és megkeresték a csapattársad?

...

:dry: :lol: :) :woohoo: :side:

Ez sajnos tényleg így van. Pár update-el korábban jött be ez a bug.


reveszlaci írta: igen valahogy a kolegába mentek bele,,pedig a zöld azaz índító sáv és a fehér a kiszámított hajótalálat sáv a partnerem elött volt mindkettö kb 400m -el,,mégis bele mentek,és ne messzíre képzeld hogy beleszaladt,,mert ellen 3 km társam2 km re volt,,jocskán elötte kellet volna elmenniük,különben nem indítom,,,ugyanebben a csatában volt szakaszban mentünk,jócskán vezettünk,,eree utolso 3 percben volt nálunk 2 detonáció egyik tirpicz másik bismark mindkettö cirkálótol kapta és nem torpedó volt,,,de hát ha a WG eldönti ki nyer ugy is van nem csak én álitom ezt,,90% win-röl fordult ugy a meccs hogy végén mi vesztettünk,és klánvezetökkel voltam,nem olyan nyomik mint én,,megkérdezheted öket így volt sajnos,,,,ui:helyesírásra nem figyelek :silly:

Egy replay-t azért megnéznék ilyen csatákról. Mindig csak írtok ilyenekről, de replay érdekes módon sosincs. :D
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51253 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
nemtudom hogy lehet felvenni,ezért irtam megkérdezheted akikkel mentem,szakai szaburo-alekxan,egyébként ma hajnal óta 7 meccs 7 vereség :pinch: :pinch: :pinch: és nemcsak nálam ne mond nem szándékos,,lehet valami büntibe vagyok,,de ugydöntöttem találok valami más örömet gyözelem helyet a játékba,,ugyse hagyom abba hiába akarja a tetves geci WG :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.415 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.