Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 9 hónapja #53724 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Dühöngő
ménem bassza meg az anyját a wg meg a sok nyomorék geci???????????
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53725 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
Éreztem hogy valami hiányzik az életemből. :lol: Gondolom már kérdezték de lehet hogy én voltam az... Nem gondolod hogy 4.6k meccs után az a 45% WR az MIATTAD olyan? :ohmy: :lol:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53726 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Dühöngő
Véleményem szerint a win rate nem tükrözi a játékos játékképességeit. Így nem is lehet véleményt alkotni valakiről a win rate alapján. A sebzés az már más tészta... ;) Ott már nem lehet félrabeszélni. :P

pl: Jól tudod, hogy szinte tízes tirben játszom csak, adott hajókkal. Az átlag win rate folyamatosan 52-53 százalék között volt.
Elértem az ötezer csatát és fordult a kocka. Folyamatosan bukó csatákat kezdtem el menni! Olyannyira, hogy a havi win rate győzelmi arányom már 22% esett vissza! Természetesen ez a szám kihatással volt, van a mostani win rate arányomra. Kíváncsian várom, hogy mikor fordul újra a kocka.

összegezve: Mig a win rate visszafelé ment addig a sebzési arányom meg nőt, az általam használt összes hajóval. ja! A túlélési arányom az meg marat 60% kötül.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Acetil_coenzim_A, llw99, Jaszon, Roland

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53727 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Akkor futni tudsz, az is valami... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53728 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mutass nekem egy jó játékost 45% körüli WR-rel :silly: Persze nem 10-10 csata után hanem több ezer.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53729 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Dühöngő
Több ezer csatánál már nem lehet mással magyarázni. Aki 45%-WR-et ér el az bármivel éri is ezt el, gyengíti a csapatot. Lehet hogy miközben a csapat elvérzik összelő egy szép sebzést, de láthatóan nem segít vele. És persze lehet DMG nélkül is sokat segíteni. Például ha egy romboló nagyon rossz leosztást kap és esélye sincs torpedózni, cserébe spotol, ködöt ereget a csapatnak, távol tartja az ellen rombolóit és ha egyedüli rombolóként túlélte akkor a végén lazán befoglal.

Szóval a winrate jó mérőszám többnyire. A szívatós körök és az ajándék winek kiegyenlítik egymást, csak a kis tier-ben játszott csaták és a stock hajók kihúzása árnyalják a képet.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.462 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.