Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53715 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez most meg mi az isten?









Várom hogy töltsön és SEMMI? Semmi se ment a háttérben és semmi baja nem volt tegnap. De ez jó lesz, 3 körre pink leszek, ha meg nyerünk akkor meg oda a szorzóm, MERT MINDENKÉPP AZ ELSŐ GYŐZTES MECCSRE ADJA, AKKOR IS, HA 0 A KÖR -.-" (legalább a 0-s körre nem adhatná a szorzót...)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53716 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha az én csatámban landoltál volna akkor lehet hogy reportot is kaptál volna mellé. Bár ez nem mindig fair, de többnyire mod szokta ezt okozni. Néha persze amúgy is megkergül. Ha a játék újraindítása se segít akkor szinte biztos hogy mod.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53717 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő

BAGETT írta: Ha az én csatámban landoltál volna akkor lehet hogy reportot is kaptál volna mellé. Bár ez nem mindig fair, de többnyire mod szokta ezt okozni. Néha persze amúgy is megkergül. Ha a játék újraindítása se segít akkor szinte biztos hogy mod.


És ha se mod, se semmi és akkor is szétfagy, kidob?
Azért ,mert a kompatibilitása nem erőssége a játéknak, lévén Béta, ezért vegzálni valakit... gg, wp...
Nem ,hogy nem fair, nettó... igen,az. :side:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53719 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez is csak egy program, ráadásul orosz. Néha sajnos megkergül, ilyenkor nálam ctrl+alt+del és folyamat leállítása, aztán szélsebesen vissza a játékba.
Nagyon bosszantó amikor annak ellenére hogy szokás szerint lowtier vagyok a csata végén azt kell néznem, ahogy az ellenfél utolsó rommá lőtt túlélője kilövi az afk toptier reménységünket.
Patch után nem szoktam olyan komolyan venni, meg nincs is annyi reportom hogy az összes szerencsétlent vegzáljam (kell a teamkillerekre).
Amúgy meg valahogy úgy vagyok vele, hogy ha az ellenfél csak néha esik bele ilyesmi csapdába akkor úgysincs nagy jelentősége. Ha viszont rendszeresen előfordul nála modok vagy a gépe miatt, akkor lehetőleg ne rontsa el mások játékát. Próbálja ki a modjait gyakorlóban vagy co-op csatában, a gépét meg rakja rendbe vagy játsszon olyan játékkal ami elmegy rajta.
A játék persze béta, de ez csak névleg van így. A WOT is jópár évbe telt mire elérte az 1.0-t és fizetős lévén nem igazán lehet tesztnek nevezni.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #53722 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez a méreg nem a cián! Nem sok hiányzott a 17-es feladat elvégzéséhez, ráadásul, ha prémiumom van tutira meglett volna már tegnap. :(
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 9 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 9 hónapja #53723 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem tudom mi volt, mert újraindítás után semmi baja nem volt, az leszámítva, hogy valamiért random megállt a kép pár pillanatra (kliens talán, mert a capslock bekapcsolását a gép jelezte a lámpájával). Nem tudom mi a jó isten volt, mert tegnap nem volt semmi :huh:

A meccs bukó volt szerencsére, meg nem kaptam színt? Wtf
majd ilyen napom volt, csak az új amcsi kampány task4-es küldijeiből nem sikerült egyet se csinálnom.. (win+top5+német kill, német hajót csak 2db-ot láttam 3 meccs alatt, meg win+top3+pár modul kilövése)



Kurfürsttel 50k dmg, miközben fronton voltam és elvesztettem 10k hp-t, ok Xd Shimakazeval meg 50k dmg a meccs végére, próbáltam capelni, ami összejött végül, csak elment a fél meccs ezzel, ellen 2 shimaja is próbált cappelni, ellen bb-i meg szigetek mögött
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.452 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.