Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 8 hónapja #26329 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Acetil_coenzim_A írta: Köszönöm szépen! Mondjuk az elmúlt két napban inkább 50-70 ezer sebzéseket produkáltam (ha nem jött egy fránya kis romboló új iskolát játszani), 10-30 gép lelövésével együtt. Igyekszem a az ellenséges hordozókat elcsípni, már az elején. Gyakran bejön. Főleg álló helyzetben jó megszórni őket :evil: . Úgy gondolom ez a legnagyobb segítség a csapatnak, mivel így nem kell a halál fekete szárnyaival törődniük.


Ezen már sokat vitáztunk, de a lényeg, ha kiütöd az ellenfél hordozóját, akkor már tiéd a meccs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26552 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Gondoltam megnézem milyen ez a bogue támadó setupja (2 bomber, 1 torpedo)
Wtf




Először a zuihora mentem rá, -12 repcsi kb, de meghalt (először torpedósok mentek, némi idő után a bomberek is mentek, akik először egy kongout bombáztak el jó pár hp-val. Zuihom nem szokot ennyit sebezni Xd
Volt pár miss, így lemaradtam pár damageről
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26627 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Az igazat megvallva a csapat/klán csaták miatt vettem vissza, az összecsapás napján lett meg, mentem is vele gyorsan pár kört. Igazán kerek lett :cheer: az ellen cv elküldött a picsába, és bizony még sebzés is akadt. Egyszerűen a Shokaku nem volt ellenfél. A hideg zuhany este jött, mikor a vadász setup-os, full skilles Shokaku játékos úgy elverte rajtam a port mint a huzat, a 3x5 gépes vadász kötelékeknek nem voltam ellenfél, elmosott mint a szar, nem beszélve a bugos alternatív rácsapástól. Természetesen én is szedtem a gépeit, de a japó gépek gyorsak, és gyorsabban töltődnek újra... és az ilyen csatában ez a döntő.... azt hiszem sokat tanultam. .Szóval randomban a Lexington vadász setup a király, de támadóként is, klános csatákban basszus a Shokaku.... farmolok rá ezerrel... :dry:




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #27203 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ranger alap setup...
Kapitány átképzés alatt...
Az MM-el már nem foglalkozom a battle ratingem Rangerrel 20% alatt van bár meccsenként így is 2 hajót viszek magammal ha egyáltalán süllyedek...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #27211 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Majd ha a kapitány elvégzi az Akadémiát, és tudja már a támadó wingeket kommandírozni, eljön a Te időd! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #27278 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Cv-s pályafutásom első igazán sikeres köre...lett volna ha nyerünk is :lol:



A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.