Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 6 hónapja #28861 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

GaiusHun írta:

SeahawkHUN írta: T
A " kiütöm az ellen cv-t " dologról....


Azért vitatkoznék kicsit, a térkép általában nagy, ha a Saipan támadó setup-al van, akkor öcce vicca 2 vadász kötelék, amely nem fedi le a térképet. Mindig van kiskapu. persze a tapasztalt Saipan játékos elküldi a vadászait kér irányba, a torpedóvetőket a harmadik irányba, lefedve a térképet. De az átlag játékos nem ilyen, támad, és fedez. Azaz rést hagy. Mondtam, a Rangernek csak egyetlen egy rárepülés kell, és vége az ellenfelének. Lexingtonnal dettó, nagyon sok ellenfelem szedtem ki. A Lexi esetében ugyanaz a farba, egy Shokaku nem éli túl, egy ügyes Lexi támadását, első körből megy a hullámsírba. Lexi vs Lexi már más tészta, mert anno nekem is 97-re volt felhúzva a Lexi légvédelme. Az pedig komoly tényező még egy nagyor tierbeli cv-nek is.


Nem vitatom ,hogy ki lehet ütni a másik CV-t és azt sem mondom hogy én nem szoktam de nagyon meccsfüggő. Én azt tapasztalom ,hogy legtöbben figyelnek a szélekre és főként oda, ezáltal a korai CV kiütés meghiúsul. Ha pedig túl sok időt fordítasz a cv kiütésére a meccs elmegy melletted. Én azt tapasztalom ,hogy mióta nem próbálom kiütni mindenáron a cv-t csak igyekszek minél több kárt okozni többre megyek, mint időt pazarolni a cv vadászatra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28863 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

SeahawkHUN írta:

GaiusHun írta:

SeahawkHUN írta: T
A " kiütöm az ellen cv-t " dologról....


Azért vitatkoznék kicsit, a térkép általában nagy, ha a Saipan támadó setup-al van, akkor öcce vicca 2 vadász kötelék, amely nem fedi le a térképet. Mindig van kiskapu. persze a tapasztalt Saipan játékos elküldi a vadászait kér irányba, a torpedóvetőket a harmadik irányba, lefedve a térképet. De az átlag játékos nem ilyen, támad, és fedez. Azaz rést hagy. Mondtam, a Rangernek csak egyetlen egy rárepülés kell, és vége az ellenfelének. Lexingtonnal dettó, nagyon sok ellenfelem szedtem ki. A Lexi esetében ugyanaz a farba, egy Shokaku nem éli túl, egy ügyes Lexi támadását, első körből megy a hullámsírba. Lexi vs Lexi már más tészta, mert anno nekem is 97-re volt felhúzva a Lexi légvédelme. Az pedig komoly tényező még egy nagyor tierbeli cv-nek is.


Nem vitatom ,hogy ki lehet ütni a másik CV-t és azt sem mondom hogy én nem szoktam de nagyon meccsfüggő. Én azt tapasztalom ,hogy legtöbben figyelnek a szélekre és főként oda, ezáltal a korai CV kiütés meghiúsul. Ha pedig túl sok időt fordítasz a cv kiütésére a meccs elmegy melletted. Én azt tapasztalom ,hogy mióta nem próbálom kiütni mindenáron a cv-t csak igyekszek minél több kárt okozni többre megyek, mint időt pazarolni a cv vadászatra.


Persze, ebben maximálisan egyetértünk :), szituáció függő, de példának okáért, nagyon sokszor bejött a lerohanás taktikája, azaz be középen, és lerohantam az ellen cv-t :evil:
Sajnos a Ranger esetében ha az ellen rendelkezik vadásszal, akkor blokkolhatja a játékot. S ami a legfontosabb, nincs tökéletesebb célpont egy japó cv-nek, mit egy támadó setup-os ranger :love:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28864 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
akkor vagy félreértettem,vagy elírás,a wows stat&numbers-en a torpedószázadra is 8 gépet ír.De inkább neked hiszek,van ott egy-két elírás:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29235 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Nem bírnak ma a Rangerrel :silly:









Warship Ranger
Tier VII
Battles 5
Win rate 100%
PR 4 079
Average Damage 107 205
Avg. frags 1.8
Avg. planes destroyed 3.4
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29348 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Lenne 1 kérdésem. Nem akartam a Lexire továbblépni,de lehet meggondolom magam:) Kapitányon 5. sorból mit érdemes választani?sokat jelent a +1 gép századonként? Vagy érdemes a láthatóságon javítani? Ahogy néztem Lexi 15km-, Essex 14,4km-,Midway 18,1km-ről világít.esetleg mindkettőt felejteni,és rágyúrni a légvédelemre?A Ranger egész szépen aprítja Hiryu gépeit:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29362 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

sgt_dog írta: Lenne 1 kérdésem. Nem akartam a Lexire továbblépni,de lehet meggondolom magam:) Kapitányon 5. sorból mit érdemes választani?sokat jelent a +1 gép századonként? Vagy érdemes a láthatóságon javítani? Ahogy néztem Lexi 15km-, Essex 14,4km-,Midway 18,1km-ről világít.esetleg mindkettőt felejteni,és rágyúrni a légvédelemre?A Ranger egész szépen aprítja Hiryu gépeit:)


hát, a több bombázó+több vadász az alapesetben jó dolog. arra kell figyelni, hogy hamarabb is elfogynak.
magas tierben 9-10 alapvetően azzal rohangáll mindenki, innentől meg neked sincs sok választásod, ha van 7 vadászos Lexi ellened, akkor le fogja darálni a 6 vadászos osztagodat...
de a 6 vadásznak az 5 vadászos Shokaku osztag is tud meglepetést okozni...

ha meg akarsz maradni tier8-n, ott a ranked is ugye, akkor ahogy gondolod, de ha idővel továbbmennél 9-10-be ezzel a kapitánnyal, akkor szerintem kötelező a +1vadász/bombázó
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.254 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.