Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 6 hónapja #28844 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

SeahawkHUN írta: T
A " kiütöm az ellen cv-t " dologról: Nem működik mindig tier 7-ben sőt tier 8-ban a tapasztalat az ,hogy szinte egyáltalán nem érdemes vele bajlódni. Hogy miért?....
Tier 7-ben a Saipan az úr gyors gépei vannak ami a legfőbb probléma mert bárhol is legyél utolér mikor meglátja a DETECTED feliratot. Bár sok sebzést nem tud bevinni de a légteret uralja. Ezért sem érdemes azzal vesződni ,hogy kiüsd mert sok géped bánni fogja.
Ha Hiryu vagy Ranger jön szembe akkor az esetek többségében vadászosak szintén ami azt jelenti, hogy kevés veszélyt jelentenek a hajókra ráadásul a Japán gépek papírból vannak és a légvédelem szedi őket rendesen hamar el fognak fogyni a támadói. A Ranger vadász setupban sincs több sebzés 20-30k-nál ami elenyésző a támadóhoz képest ami 200k is lehet lazán.
Én személy szerint akkor szoktam kiütni az ellen cv-t ha támadóval jön mert akkor nincs akkora védelme és komoly veszélyt is jelent a csapatra nézve. Persze kivétel akad de ez meccsfüggő.
A Tier 8: Itt ugye már csak 1-1 CV van csapatonként ami tehát szembe jöhet az vagy Shokaku vagy Lexington. Ellenben a tapasztalat több. A DETECTED felirat sosem véletlen. Vagy rombi spotol vagy pedig repülők. Ha egy cv-s meglátja egyből leesik neki hogy jönnek a gépek. .


Azért vitatkoznék kicsit, a térkép általában nagy, ha a Saipan támadó setup-al van, akkor öcce vicca 2 vadász kötelék, amely nem fedi le a térképet. Mindig van kiskapu. persze a tapasztalt Saipan játékos elküldi a vadászait kér irányba, a torpedóvetőket a harmadik irányba, lefedve a térképet. De az átlag játékos nem ilyen, támad, és fedez. Azaz rést hagy. Mondtam, a Rangernek csak egyetlen egy rárepülés kell, és vége az ellenfelének. Lexingtonnal dettó, nagyon sok ellenfelem szedtem ki. A Lexi esetében ugyanaz a farba, egy Shokaku nem éli túl, egy ügyes Lexi támadását, első körből megy a hullámsírba. Lexi vs Lexi már más tészta, mert anno nekem is 97-re volt felhúzva a Lexi légvédelme. Az pedig komoly tényező még egy nagyor tierbeli cv-nek is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28855 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Egy kérdésem lenne Saipanról, mert elégé meglepett:
Mentem Amagival, jön egy saipan bombázó raj, ami 17k-t vert belém. Normális? (nem igen kapok bombát, vagy figyelek rá, csak ha leviszi a maradék hp-m felét, az marhára feltűnő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28856 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Ha jól tudom 8 gépből áll a bombázó,meg a torpedós százada is,az levehetett szerintem annyit:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28857 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Grievous írta: Egy kérdésem lenne Saipanról, mert elégé meglepett:
Mentem Amagival, jön egy saipan bombázó raj, ami 17k-t vert belém. Normális? (nem igen kapok bombát, vagy figyelek rá, csak ha leviszi a maradék hp-m felét, az marhára feltűnő.


Azért kapsz ekkorát mert 8 gépes a kötelék. Ha meg van a +1 gépes skill, akkor ez 9 zuhanóbombázót jelent. 9 db Essex Zuhanóbombázó, amelyek ütnek és egészen pontosak. Azért a 17k egészen szép, de átlag 10-15K körül csapnak. Na meg gyújtanak, kb. 2x-3x De volt már egy csapásból 3x gyújtásom is. Csórikám előtte javíthatott, szóval, belevertem vagy 15K sebzést, a maradék meg leégett. Ettől függetlenül ritkán látsz vadász setup-os Saipan játékost, mert a támadóval hatékonyabb. Mindenesetre anno ranked csatákban, mikor mehetett a hetes is, csak vadász setup-os Saipan-t vittem be. Lemosta minden ellenfelét :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28858 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

sgt_dog írta: Ha jól tudom 8 gépből áll a bombázó,meg a torpedós százada is,az levehetett szerintem annyit:)


Nos, sokan tévhitben élnek, szóval:

Saipan támadó setup:
2x3 gépes vadász kötelék. (+1 gépes skillnél értelem szerűen ez 2x4 gépes vadász század)
2x3 gépes torpedóvető kötelék.

Vadász setup:
3x3 gépes vadász kötelék (+1 gépes skillnél ez 3x4 gépes vadász század)
1x8 gépes zuhanóbombázó század (+1 gépes skillnél ez 1x9 z.bombázót jelent)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28859 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
7 bombát jelzet a rendszer, épp egy hipper (v prinz?) torpedó miatti süllyedést állítottam el, volt hp-m, de sokat nem tehettem utána, de a csapat úgy is elhullott a másik oldalt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.