Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #28560 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A Ranger támadó setup-al egy állat, addig, amíg szembe nem jön egy ügyesebb cv játékos 2-3 vadász kötelékkel. Én most az Essex-et gyűrögetem, bár meglepően alul végzetem a 200K sebzéssel. Ami felbaszta az agyam, a kurva nagy szerviz költség. Ugyi a cv esetében akkor is fizetsz, ha nem szenvedtél sérülést..... .I.








Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28777 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
A Hiryut,meg a Saipant nagyon utálom ellenfélnek :) a japót még néha ki tudom ütni az elején,ha elbambul,és kijátszom a vadászait,de a Saipan...főleg kis térképeken,ahol mindegy merre indulok,utólér.....







A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28822 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Sajnos 7. tierben a Ranger esetében, én mindig első körben az ellen cv-re utaztam, és ezt általában 80%-ban ki is kaptam, utána jön az álom játék. Hiszen azt csinálsz amit akarsz. Viszont,ott az idő faktor, lopakodni, rejtve támadni. Bizony ketyeg az óra, de 7. tierben nincs olyan cv, ami túl élné egy Ranger első hullámos támadását. A lényeg, ne egyszerre minden géppel. Egy torpedó vető, egy bombázó, utána ha javított mehet a másik két bombázó. Tudom, mondani könnyű :lol: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28840 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Tier 7 és 8 a tapasztaltabb játékosoké akik már tényleg szeretnek CVzni nem csak kipróbálták. Én alap setupon voltam sokáig aztán itt a fórumon javasolták ,hogy támadó setupra álljak át mert jobb lesz. Tényleg így van. Azóta jó pár Kraken örült ennek. Bár az ára az ,hogy meg kell tanulni sunyin játszani és megtéveszteni.
A " kiütöm az ellen cv-t " dologról: Nem működik mindig tier 7-ben sőt tier 8-ban a tapasztalat az ,hogy szinte egyáltalán nem érdemes vele bajlódni. Hogy miért?....
Tier 7-ben a Saipan az úr gyors gépei vannak ami a legfőbb probléma mert bárhol is legyél utolér mikor meglátja a DETECTED feliratot. Bár sok sebzést nem tud bevinni de a légteret uralja. Ezért sem érdemes azzal vesződni ,hogy kiüsd mert sok géped bánni fogja.
Ha Hiryu vagy Ranger jön szembe akkor az esetek többségében vadászosak szintén ami azt jelenti, hogy kevés veszélyt jelentenek a hajókra ráadásul a Japán gépek papírból vannak és a légvédelem szedi őket rendesen hamar el fognak fogyni a támadói. A Ranger vadász setupban sincs több sebzés 20-30k-nál ami elenyésző a támadóhoz képest ami 200k is lehet lazán.
Én személy szerint akkor szoktam kiütni az ellen cv-t ha támadóval jön mert akkor nincs akkora védelme és komoly veszélyt is jelent a csapatra nézve. Persze kivétel akad de ez meccsfüggő.
A Tier 8: Itt ugye már csak 1-1 CV van csapatonként ami tehát szembe jöhet az vagy Shokaku vagy Lexington. Ellenben a tapasztalat több. A DETECTED felirat sosem véletlen. Vagy rombi spotol vagy pedig repülők. Ha egy cv-s meglátja egyből leesik neki hogy jönnek a gépek. Valószínűleg tehát visszavonja a vadászait középről a hajó fölé amik oda is fognak érni nagy eséllyel. A japán gépek ráadásul gyorsak is ha pl Shokakuról beszélünk.
Az esetek 90%-ban vadász setupos Lexi és támadó setupos Shokaku jön szembe mert sokan spotolásos légteret uralós játékhoz szoktak amcsi ágon és azt erőltetik. A japán támadó setup meg egyértelműen jól balaszolt felállás. Ugyanez van Rankeden is amúgy.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28841 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Sziasztok

Bogue-t érdemes támadó setuppal használni, vagy ilyen alacsony tierben még a vadász a hasznosabb ?
Japán ágom T7-nél járok, megszoktam, hogy időnként bujkálni kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28842 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Használhatod támadón ugyanúgy mint a tier 7-et sőt hatásos is de a meccs végére kifogysz a gépekből. Kevés a hangárkapacitása. Amúgy sztem az egyik legjobb amcsi hordozó funolásra :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: 9laurus9

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.265 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.