Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 3 hónapja #32787 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Tápos a Saipan de azért Japánnal meg lehet szívatni. Sajnos nagy előnye a t9 es repülői mert t9es hajók ellen is simán tud menni míg a Hyrju vagy a Ranger gépei hullani fognak.
Viszont nem értem azt mikor látom,hogy megveszik és vadász setupal mennek vele...
Azon kívül,hogy múltkor is 76 gépet lelőtt vele a gyerek mégis bukták semmi haszna nem volt.
3-t süllyesztettem mellette Hyrjuval 100k körüli sebzéssel. Ráadásul nem fair a +2 tier különbség a gépek között sztem ettől függetlenül sem. Olyan mint ha egy tömeggyilkost belöksz az oviba...
Másképpen is lehetett volna prémet csinálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32791 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

GaiusHun írta: A nap kérdése, melyik cv a jobb? Úgy értem első tizesnek :evil:

Hakuryu vs Midway?

Értelemszerűen itt a Midway-el kapcsolatos tapasztalatokat várom ;)


A Hakuryu-t szokták mondani de szerintem ott már sok a logisztika. A Midway viszont nagyon sánta lett, hogy elvettek tőle egy torpedórajt.
Én most a 0.6.0-t várom, hogy érdemes -e küzdeni CV-vel. Nagyon temetik az ágat..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32793 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Miért temetik? Ez érdekel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #32796 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Húzd ki de ne vedd meg,egy 8-9-el sokkal nagyobb a játékélmény.Tier x-ben nagy már a lövő és torpedó sebzés,ritkán húzódik el csata ami jó a cv-nek+és akkor még a retardált faktort bele sem számoltam.Persze ha teljesen cv orientált játékos vagy akkor ok, de ne várj csodát a "nagy" tier X-től.Ja azért még a sánta torpedó is jó...2 raj torpedóval meg már gusztustalan lenne(jó lett volna még akkor kibróbálni).
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32820 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Volt egy kérdés hogy melyik a jobb a Hakuryu or Midway?

Ha felmész a youtub-ra és beírod, hogy wows Hakuryu vs Midway megkapd a választ. de szerintem ez még a butítás előtt volt.
12 vs 12 bot ütközete.
Itt lehet szemezgetni, hogy melyik tier 10 hajó a jobb.
pl a germany tier 10 vert mindent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32829 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

SeahawkHUN írta: Miért temetik? Ez érdekel...


Ugye eddig minden patchben faragtak rajtuk. Csökkentett XP és kredit hozam, Midwaytől elvették a második torpedós rajt, faragtak a gépek HP-ján, stb. A következőben 4 pont a legdrágább skill, csökkentették a szintekhez tartozó XP mennyiséget és a plusz XPt ezentúl felhasználhatod más kapitányok kimaxolásához.
De a lényeg, hogy különösebb megeröltetés nélkül kimaxolhatod a légvédelmet bármelyik hajón. Pl Montana most kiegészülhet a kézi célzással is. A németek a másodlagos mellett kihúzhatják a légvédelmet is, stb. A nyögvenyelős grindelés most még nehezebb lesz, kevés élmény.. A játék metája is átalakult. Egyre gyakoribb a lemming vonat vagy az egy kupacban hátul kempelés. Ezeket meg most is nehéz feltörni, nem majd amikor minden második hajó 100as légvédelemmel rohangál.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.