Amerikai repülőgép-hordozók

Több
7 éve 3 hónapja #32850 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Meglátjuk. Egyszerűbb biztos nem lesz. Mostanában +2 tiernél cv-t ütöm elsőnek az legalább tierben van aztán ha kimegy már mondhatom ,hogy csináltam valamit. Mondjuk a mostani 80-110k átlaggal elvagyok. Amíg ez megvan + a spotolás addig sztem van létjogosultság. Amúgy már most is kevesen tolják cv-vel ha pl. BB-vel megyek be 5 meccsből 1-ben van átlagosan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32853 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

GaiusHun írta: A nap kérdése, melyik cv a jobb? Úgy értem első tizesnek :evil:

Hakuryu vs Midway?

Értelemszerűen itt a Midway-el kapcsolatos tapasztalatokat várom ;)


mindegyik nehéz. a Hakut én eladtam annyira xarnak találtam, meg kellett a pénz is persze :)

de a kilencesekhez képest akik azért olykor Nagatot kapnak meg Pensacolat, itt folyton jön a Des Moines, amiből ha van kettő egy csatában nem érnek oda a bombázóid, sehova... Hindenburg legalább soxor becserélli sonarra az AA-t, de Des Moines nem tudja...

amugy tizes CV-t egy rárepülésből esélytelen elkapnod..., innentől az extra nagy pályákon különösen nagy para, hogy CV-t ölsz, vagy hajót. de itt már mindenki csapatostul szaladgáll, és folyton lövik az AA-t a cirkálók...

az Essex/Taiho élményt nem fogja visszaadni semelyik, én a Midwayt jobbnak tartom, mert kevésbé zavarja az AA, a Haku viszont torpedósokkal tud sebezni, és azt kizárólag manuálisan tudod használni...

Midwaynél nem rossz a 2/1/2 alap setup, én személy szerint jobban szeretem az Essex jól megszokott 1/1/3 felállását azzal a bónusszal, hogy sosincs nálad magasabb szintű ellenfél...

az 1 vadász tökéletesen elegendő az ellenfél vadászának lekötésére, ha mind lelövik se érdekes, az a funkciója, hogy őt lőjék...
ellene jöhet vagy ilyen Midway, és akkor a vadászok lekötik egymást, mindenki zavartalanul bombázhat,
vagy a 2 vadászos Midway, akkor övé a légifölény, de nem ér el vele semmit, vagy 2*5 Haku vadász jön, azzal sincs nagy gond, ritkán előfordul a 4*5 vadászos Haku, ami elviekben tényleg tud zavaró lenni, de azon az áron, hogy ő sem tud támadni, nagyon kevés neki a 4 bombázó század, ha meg 2 vadászos Midway jön ellene, akkor megint megszívta, 2*7 amerikai vadász megöléséhez kelleni fog mind a 4*5 japán vadász, és nem nagyon marad lőszere az ellenfél bombázói ellen...

itt már kizárólag manuális támadás van mindenki ellen, mind vadásszal, mind bombázóval, és a Haku 2/3/3 verziója bármilyen csábító is, túl nehéz, túl sok embert kíván, túl sok a hibaszázalék, ehhez jön a kevesebb tartalék gép...

még annyit a Haku 4/2/2-höz, hogy én kísérleteztem a saját hajók megvédésével, és nem igazán működik olyant csináll az ember, hogy 1-1 vadászt rápakol a Yamatokra, de akkor az tuti oda fog menni egy szigethez, aminek a másik oldalán van valami cirkáló amelyik 9-10km-ről levágja a fele osztagot... és egy DesMoines álcája 11km, a Baltié meg olyan 10 körül...
meg az se megy, hogy te véded az egész frontszakaszt, a másik meg hol itt támad, hol ott, és azon a ponton helyi erőfölényben vagy... ráadásul a bombázókat nem elég a saját hajó mellett lelőni, legalább 5-6km-rel távolabb kell támadni őket, hogy legyen eredménye a dolognak, meg nagyon sokáig tart a lőszer/repulok ujra feldobasa... lesznek lukak... lényeg a lényeg, van 4/2/2 Haku, de nagyon kevés.
egyszer, összesen egyszer láttam Midwayen 3/0/2 osztagot, de az is megszívta, 3-3 ellen harcot pakolt be, mindketten kaptunk 2-2 db nyolcast magunk mellé :)

Midwayen 50%-ban 2/1/2 fog jonni, de te ugysem az használlod majd, hanem a támado setupot :) és Hakunál a 2/3/3.
kicsit olyan érzésem van most, hogy baromi hosszan értekeztem ugyanarról, de ez van :) vegyél Midwayt, értelemszerűen a 15% bombázó Hp-val... -10% air service time-l....

még egy apróság a Hakuhoz, 24 vadászgépe van a 2/3/3 setupban, 4*5, 2 teljes hullám, de 2 hullám repülő azért könnyen elfogy ugye, és a harmadikban akkor már csak 2-2 marad, ami meg rombolóvadászaton kívül másra nem alkalmas...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32855 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Köszönöm B) gyakorlatilag 180K körül mozog mind a két cv, néztem videókat is, így az általad leírt tapasztalatokkal együttesen még várok. A szívem az amerikai ághoz húz, a realitás a japánhoz. Majd elválik :lol:

Igen, valahogy én mindig támadó setup párti vagyok ....... ahogy Patton mondta, támadj, támadj, támadj.... na majd elválik :evil:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32866 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

GaiusHun írta: Köszönöm B) gyakorlatilag 180K körül mozog mind a két cv, néztem videókat is, így az általad leírt tapasztalatokkal együttesen még várok. A szívem az amerikai ághoz húz, a realitás a japánhoz. Majd elválik :lol:

Igen, valahogy én mindig támadó setup párti vagyok ....... ahogy Patton mondta, támadj, támadj, támadj.... na majd elválik :evil:


igazából a legnagyobb probléma az tizes CV_vel, hogy nem tudsz mindig játszani. és emiatt nem is mindig próbálkozol, este azért 1-2 perc után jellemzően berak, de este 11 után megint jön a hosszu várakozás után kapsz 7-7 elleni csatát, ami valahol izgalmas is lehet, másrészt meg ezek a pályák nem erre vannak kitalálva, hanem 12-12-re.

és ha folyamatosan Zaot nyomsz, nem fogsz tudni lőni Des Moinessal, ha meg mindkettőt, akkor egyikkel se... és most még jó, ha Taiho/Essex szinten tart, de ha meglesz mindkét tizes, óhatatlanul hanyagolni fogod, sokat segít a megunásban, ha csak néha játszhatsz vele.... de ha egyre kevesebbet játszol vele, akkor kopik a tudás óhatatlanul, és egyre kevésbé lesznek jó meccseid... az segít azért valamit, hogy az ellenfelek túlnyomó többsége is igy van vele, és rengeteg olyan CV-vel találkozol, akinek még nincsenek átképezve se a gépei. aki már fullos, az nem játszik vele, hanem hátradől, és kezdi a német rombit meg az angolt :)
amugy minimum kétszer osszefutsz majd esténként ugyanazal az ellenféllel, van hogy háromszor :)

nehéz egyébként objektívan ítélni, de ugyanazt a kilences bombázót, sokkal pontatlanabbnak tartom a Midwayen mint az Essexen. talán csak xar volt a random, nemtom.

ha hosszában kapsz el egy Yamatot, vagy másik CV-t ez is oda tudja tenni a 15-18k sima sebzést, 7 bombázós raj azért nem tréfadolog :) de cirkálóra sokkal pontatlanabbnak érzem, fene tudja, a tizesen veteránabb pilótának illene lenni :)

wows-numbers.com/ship/4279220208,Midway/

azért ilyeszto a 43%-s win rate vs 48, mondjuk ez utobbit se mondanám soknak :D

én hiszek a statisztikában, szóval a top 10% CV játékosnál már ugyanaz a sebzés, ugyanaz az xp, de valamiért 75-68% win rate a Haku javára...
top 5%, detto, 79-71% wr itt is jobb a Haku, mikozben a Midway egy hajszállal tobbet sebez, és sokkal tobb repulot lo le...

nemtom, van olyan statisztika oldal valahol, ahol az utobbi fél év eredményei vannak ? mert ha az elejétol benne van minden, azzal nem vagyunk nagyon elobbre...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32885 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Szerintem a winrátát a japánok számár az dönti el, hogy többet spotolnak.
Az amerikainál a támadó setup esetén a gépek akció után természetesen visszamennek feltölteni és megszűnik a spot, ami viszont a japánoknál majdnem folyamatos a vadászai révén és ezáltal a csapatát plusz sebzéshez juttatja elbillentve jelentősen a sebzésmérleget.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32928 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
nem, a win ratat a csapat dönti el, most mentem Midwayel 3-t.
elso, belagoltam 3 percnel, ledobott a szerver, visszajottem az 5-k percben, a 10-k percben!!!! 10-ben egyedul voltam 10 hajo ellen...
masodik kor, ramentem az ellenfélre, megoltem! teljesen hulye volt, a 6 torpedombol 6 talalt, el volt foglalva a tuloldallal :) 5-k percre halott volt, aztan jott a ciklon, még megtaláltam révészlaci Iowajat :D és mire kitisztul volna az ido 130-1000 ponttal bebuktuk...
harmadik meccs, egyik oldal full ures, atszalad egy Udaloi, egy Kutuzov, meg egy Khabarovsk, 4 raj vadászt hozott a Haku ami ugye nem gyakori, viszont megprobalt megolni repulovel. kivedtem a támadását, simán kivédtem, meg se tudott karcolni, viszont amig forgolodtam nem tudtam menekulni, agyonvágott az Udaloi...
összes sebzésem ezen a meccsen, 23000. Midwaye-l 23000 sebzés elég volt ebben a csapatban a 7-k helyhez...

összefoglalo, 3 meccs, 3 ellenséges Haku. 69-71 koruli Aircraft értékek, nekem ugye 93...
egyik se volt átképezve.

egyetlen rejtély maradt előttem, ha a Midway átlagosan 43%-t tud nyerni, ha a Haku átlagosan 48%-t tud nyerni, akkor ki a franc nyeri a maradék 9%-t ?:)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja vonKurz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.255 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.