Japán repülőgép-hordozók

Több
8 éve 1 hete #20281 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Krisztian írta: Oké, kiléptem 3 haverral, mert meguntuk, hogy csak tier+2. Unistall. Aztán magyarázkodj. Annak idején volt 40K, most van 13, lesz ez 3, ahogy a repülős fosban.Remélem pénzt kapsz ezért.


Tiszta lökött vagy :sick: olvasd újra a soraimat..... pénzt? Kitől? A WG-től? Még az a moderátor sem kapott pénzt, aki kitiltott a wg fórumról :silly:

Én azért játszom, mert érdekel a hadtörténelem, a haditechnika, és mert egyszerűen élvezem a játékot, ha éppen nem dühöngök.... :blink:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 1 hete #20291 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Sajnos ez meg gyalázása a hadtörtérnelemnek, ha már írásba hoztad. Én tényleg kívánom élvezd. A hazugságot, meg a csaló játékot. OFF

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #20311 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Krisztian írta: Sajnos ez meg gyalázása a hadtörtérnelemnek, ha már írásba hoztad. Én tényleg kívánom élvezd. A hazugságot, meg a csaló játékot. OFF


alacsony tierben nem olyan jó játszani pl CV-vel, meg csatahajóval, de cirkáló meg rombolo teljesen rendben van, veluk lehet megfelelo munkat talalni...

ha jol értem, akkor te ránézel a meccs elején a sorsolásra, és ha nem tetszik, kilépsz, és mesz másik hajoval, ha azzal se vagy top tier, akkor azzal is.

nem gondolom, hogy lenne olyan rendszer, ami azzal buntet, hogy az ilyen embereket alacsony tierbe pakolja folyamatosan, inkabb az van, hogy bizonyos tierben bizonyos idoszakokban nem jatszanak, es nagyobreszt alacsony tier... pont mint wotban. mindenesetre pá, nem fáj a szívem hogy nem látom az AFK hajódat a térképen, rendkívul bosszanto tud lenni ugyanis, még akkor is, ha csak 1 perc csuszassal jonnek be a csataba...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete - 8 éve 1 hete #20312 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

vonKurz írta:
alacsony tierben nem olyan jó játszani pl CV-vel...


Ezt a lehető legjobban cáfolnám! Most hagytam fel a ~7-es tier cv-zés a japán ágon, mert nem tetszenek a squad kiosztások, meg nem megy a multitasking ennyire sok squaddal... és lejőve t4-be úgy írtom az ellent ahogy akarom, magasabb tierű alap játékosokat (vs cv) is simán blokkolok vadásszal, "mert már tanultam a fentiekből" -tierre gondolok....

+ minden picit lassabb, nyugodtabb AA alig... elvagyok...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hete ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #20321 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

ledgeri írta:

vonKurz írta:
alacsony tierben nem olyan jó játszani pl CV-vel...


Ezt a lehető legjobban cáfolnám! Most hagytam fel a ~7-es tier cv-zés a japán ágon, mert nem tetszenek a squad kiosztások, meg nem megy a multitasking ennyire sok squaddal... és lejőve t4-be úgy írtom az ellent ahogy akarom, magasabb tierű alap játékosokat (vs cv) is simán blokkolok vadásszal, "mert már tanultam a fentiekből" -tierre gondolok....

+ minden picit lassabb, nyugodtabb AA alig... elvagyok...


talán egyértelmubben kellett volna fogalmazzak, de ugye azért sirt a srac hogy mindig +2 tierbe teszik...

ugyertettem, hogy barmilyen CV/BB ha +2 tieres ellenfelek vannak, akkor sziv, nagyot. viszont extrem durvan legyalazzak a 2 tierrel kisebb ellefeleket.

egy nyolcas cirkalo vagy rombolo viszont sokkal kisebb elonyt elvez mondjuk hatosok ellen, viszont nem akkora szivas veluk tizesben menni. nem mondom hogy nem szivas, de sokkal kevesbe mint mondjuk csatahajoval...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #20398 Írta: pkrusi
pkrusi válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Nah megnéztem pár csata után hogy áll statom a repülőgép hordózó ágon:

Aircraft Carrier 30 50% 1 557 1.2 57 303 8.03 5
Hosho 124 966

Őszintén bevallom, hogy nem gondoltam volna xD

Később T6 és afelett milyen nehézségek lesznek?

Automatán már nem is célzok, ez a manuális sem tűnik vészesnek... Egyedüli bajom, hogy kevés vadászom van védeni a bombázót meg a torpedós repcsiket:/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.