Japán repülőgép-hordozók

Több
8 éve 1 hete #20413 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Játszottam 10 de többet nem fogok nem élveztem én azt a 10 játékot :woohoo: Maradok a saját vonalamon azt legalább tudom rendesen játszani el is adtam a fenébe a CV.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #20424 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

pkrusi írta: Nah megnéztem pár csata után hogy áll statom a repülőgép hordózó ágon:

Aircraft Carrier 30 50% 1 557 1.2 57 303 8.03 5
Hosho 124 966

Őszintén bevallom, hogy nem gondoltam volna xD

Később T6 és afelett milyen nehézségek lesznek?

Automatán már nem is célzok, ez a manuális sem tűnik vészesnek... Egyedüli bajom, hogy kevés vadászom van védeni a bombázót meg a torpedós repcsiket:/


A japán ág sajnos hátrányban van a vadászokkal, de a Ryujonak van már vadászsetupja , ahol 3 vadász rajod van, viszont nincs torpedos rajod, azzal csak az ellent tudod levadászni ,de azt keményen. Én mosz a 8 asnál járok, ahol már nem nagyon támad be az ellenfél cv, de ha tier 10 be dob , nem sok vízet zavar a cv , ilyenkor az ellen cv-t kell kikapni és dd -re menni ,mert a cirkálok sőt a csatahajók is megeszik az egész támadó egységet .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkrusi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #20450 Írta: pkrusi
pkrusi válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

DragonZ írta:

pkrusi írta: Nah megnéztem pár csata után hogy áll statom a repülőgép hordózó ágon:

Aircraft Carrier 30 50% 1 557 1.2 57 303 8.03 5
Hosho 124 966

Őszintén bevallom, hogy nem gondoltam volna xD

Később T6 és afelett milyen nehézségek lesznek?

Automatán már nem is célzok, ez a manuális sem tűnik vészesnek... Egyedüli bajom, hogy kevés vadászom van védeni a bombázót meg a torpedós repcsiket:/


A japán ág sajnos hátrányban van a vadászokkal, de a Ryujonak van már vadászsetupja , ahol 3 vadász rajod van, viszont nincs torpedos rajod, azzal csak az ellent tudod levadászni ,de azt keményen. Én mosz a 8 asnál járok, ahol már nem nagyon támad be az ellenfél cv, de ha tier 10 be dob , nem sok vízet zavar a cv , ilyenkor az ellen cv-t kell kikapni és dd -re menni ,mert a cirkálok sőt a csatahajók is megeszik az egész támadó egységet .



köszi a válaszod! ha mondjuk arra megyek, hogy uraljam a légteret, akkor az xpben is meglátszik? gondolok itt arra, hogy lelövök 20 repcsit, vagy lesz egy killem, akkor melyik ér többet a wg számítása szerint?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #20459 Írta: Neutra
Neutra válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

DragonZ írta:

pkrusi írta: Nah megnéztem pár csata után hogy áll statom a repülőgép hordózó ágon:

Aircraft Carrier 30 50% 1 557 1.2 57 303 8.03 5
Hosho 124 966

Őszintén bevallom, hogy nem gondoltam volna xD

Később T6 és afelett milyen nehézségek lesznek?

Automatán már nem is célzok, ez a manuális sem tűnik vészesnek... Egyedüli bajom, hogy kevés vadászom van védeni a bombázót meg a torpedós repcsiket:/


A japán ág sajnos hátrányban van a vadászokkal, de a Ryujonak van már vadászsetupja , ahol 3 vadász rajod van, viszont nincs torpedos rajod, azzal csak az ellent tudod levadászni ,de azt keményen. Én mosz a 8 asnál járok, ahol már nem nagyon támad be az ellenfél cv, de ha tier 10 be dob , nem sok vízet zavar a cv , ilyenkor az ellen cv-t kell kikapni és dd -re menni ,mert a cirkálok sőt a csatahajók is megeszik az egész támadó egységet .


A cikáló nehéz dió, de azonos tierben azért fel lehet sérteni a csatahajók bőrét ha minden géppel támadsz. 3db négyfős torpedővető például fájni tud :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkrusi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hete #20462 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

pkrusi írta: ha mondjuk arra megyek, hogy uraljam a légteret, akkor az xpben is meglátszik? gondolok itt arra, hogy lelövök 20 repcsit, vagy lesz egy killem, akkor melyik ér többet a wg számítása szerint?


A kill.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkrusi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 napja #20652 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Szete58 írta:

pkrusi írta: ha mondjuk arra megyek, hogy uraljam a légteret, akkor az xpben is meglátszik? gondolok itt arra, hogy lelövök 20 repcsit, vagy lesz egy killem, akkor melyik ér többet a wg számítása szerint?


A kill.


igazából arról van szó, hogy a csapatod 90%-a általában nem tud játszani, és azt is xarul.
ha kilövöd az ellenfél hajóit, akkor nyertek, és orülsz, van xp meg minden, ha vadászokkal megmented az ellenfél kétséges képességű CV-jétől a saját hajóidat, akkor beleszaladnak a torpedókba, keresztbe álnak minden ellenséges csatahajó előtt, és integetnek, hogy ide lőjetek...
téged meg megöl egy kósza romboló...

igazából 5-6 szinten van létjogosultsága a vadász setupnak, magas szinten az öli meg elsősorban, hogy nagyon nagyok a pályák, és hiába gyorsabbak a repülők, nem fogod tudni bevédeni a pálya minden szegletét... egyértelműen vadász setuppal tudod zavarni a másikat, de cserébe túlságosan nagy támado kapacitásrol mondasz le...

és a saját vadászoknak nagyon sokáig tart 1. felszálni, 2 odaérni, 3 nagyon kevés lőszer van, ha lelövöd az összeset a másik oldalt kevésbé zavarja, mert rengeteg tartalék gépe van, nem olyan hogy elkapod a zuihot kétszer, aztán vége a bulinak...

láttam Essexet is vadász setuppal,Essex voltam én is... elküldött kettőt felderíteni, egy védte a CV-t, azt lekotottem a saját vadásszal, a 4 bombázo meg simán ledarálta a hajojat mire visszaért a tobbi repuloje....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Szete58, leopardusz, Lajler

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.245 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.