Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 11 hónapja #21649 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Jaja, tudom ezt, csak ha az amugy is tetű lassú torpedóvetőket egy vadász megtámadja, utána már alig vánszorognak, érdemes előzőleg baráti cirkálók fölött körözgetni, mig tiszta nem lesz a levegő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21650 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

pkrusi írta: zsír, köszi az infókat srácok :love:

hülye kérdés tudom, de a torpedós meg bombázó nem tud harcolni a vadász ellen ugye?


a magasabb szintu bombázo néha lelo 1-1 db vadászt, de alapvetoen az a taktika vadász ellen, hogy sok a hp-d, és amannak kifogy a loszere :)

olyant lehet trukkozni, hogy amelyiket tamadjak, az a palya tulso szele fele elindul, le fogjak loni, de kicsit elcsalja a tobbitol a vadaszokat...

egyeb aprosag, a bombazo egyenesen indul el hazafele, igy akarmivel vagy, minimap alapjan jol be lehet hatarolni a CV-d helyet. általában nincs jelentősége, de repulonek is lehet mondani Shift lenyomása mellett, hogy milyen utvonalat járjon be. pontokat megadni, max 5-t, hogy merről menjen. és bombázónak, akivel nem manuálisan támadsz meg lehet olyant is adni, hogy menjen erre meg erre, egyet támadjon, aztán ne a legrovidebb uton induljon hazafele ezzel elárulva a CV poziciojat, hanem kis kanyarral...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, pkrusi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #21694 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Amikor kicsiben hajókázol, kurva sokat sebzel, de bakker egy sem akar elsüllyedni ... miközben a csapatod szépen sorba elsüllyed..... 112K 4. tierben nem is rossz....

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #22017 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
A Lexingtonnal már nagyon megy az ellenfél elsüllyesztése, hát elkezdtem tanulni a Shokaku-val is, stílusosan Lexington volt az ellenfél. Szóval úgy repültem rá, hogy számoltam a Lexi erősségével is egyben, ezért jó, ha párhuzamosan fejlesztetek :love: mert ismeritek mind a két cv erősségeit és gyenge pontjait.

De nem csak ezért támadtam mert kellett a skalp, hanem azért mert támadó setup-al volt és erősen ráizgult a csapatom hajóira....

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • perp
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 11 hónapja #22041 Írta: perp
perp válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Üdv Urak! Még a múlt héten, amikor volt a japán hajó leárazás akkor megvettem a Ryujot, de még nem mertem átültetni a kapitányt. Szóval még a Zuihoval rendetlenkedet, legalább is addig úgy gondoltam amíg a 4. szintű kapitányi skill meg nem érkezik (ami már csak pár ezer xp). Szóval mire számíthatok a Zuihohoz képest? Gondolom ott már nem nagyon bénáznak az ellenfelek. Kicsit rá vagyok görcsölve a dologra, mert egyre jobban élvezem a CV terelgetést, de nagy a nyomás. Nem is tudom hol olvastam, hogy egy jó vagy egy rossz CV esélyesen meg is határozza a csapat eredményét a csatában... :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #22054 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
A Ryujo egy jó cv, de arra számítani, kell, hogy tier 6 és úgye beteszi simán tier 8 ba is, már a cirkálóknak durva a légvédelmük és a csatahajók is keményebb falatok. Ha netalán az ellenfeled egy amcsi lesz vadász setuppal, akkor igen keserves lesz a csata . Mindezek mellett sokkal jobb mint a zuiho , csak ajánlani tudom. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.