Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 11 hónapja #21590 Írta: pkrusi
pkrusi válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

Lajler írta: A nyerő felállás a 1-2-2. És próbáld meg beütni az enemy Cv-t. Azon a szinten egybe küld a vadászokat is velük.


köszi szépen! kipróbálom majd mindenképp^^

bevallom talán 2-3 csatát mentem vele, elsőnél úgy levadászták az összes repülőmet...

meg amit észrevettem, hogy elég durva a légvédelmük már itt a hajóknak, így szinte csak egyszerre érdemes támadni:/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21609 Írta: Lajler
Lajler válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
két torpedós egybe húzva és a két bomber is. 4 gépet meg esznek.... 8-ból már több oda ér. És kerülgesd a vadászokat. ezért mondtam, hogy eb kell küldeni és beütni a Cv-t. Idővel majd belejössz és ráérzel.

Nem az a segítség a csapatnak, ha lelősz x gépet... Mert nem sok torpedóst vagy bombázót tudsz lelőni (tapasztalat) inkább a vadászok ellen harcolnak a vadászok.

Japó Cv-vel a hajókat kell pusztítani :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkrusi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21643 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
5., 6., 7. tierben alapból üsd ki elsőnek az ellenfél cv játékosát, utána meg azt csinálsz amit akarsz. Na most vadász setup-al az nem fog menni :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkrusi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21645 Írta: pkrusi
pkrusi válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
zsír, köszi az infókat srácok :love:

hülye kérdés tudom, de a torpedós meg bombázó nem tud harcolni a vadász ellen ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21647 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
támadni nem tudja őket, de menekülés közben használja a hátrafelé álló géppuskákat ;)

amugy ha egy ellenséges vadász utoléri pl egy bombázórajom, mi a teendő? Ugy értem, h ha menekülök több veszteséget tudok okozni, mind ha állva hagyom s ott elkörözgetnek egymással? V ez nem számit, csak a légvédelmük értéke, s azt igy is, ugy is leadja...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkrusi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21648 Írta: Neutra
Neutra válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

leopardusz írta: támadni nem tudja őket, de menekülés közben használja a hátrafelé álló géppuskákat ;)

amugy ha egy ellenséges vadász utoléri pl egy bombázórajom, mi a teendő? Ugy értem, h ha menekülök több veszteséget tudok okozni, mind ha állva hagyom s ott elkörözgetnek egymással? V ez nem számit, csak a légvédelmük értéke, s azt igy is, ugy is leadja...


Ha gáz van és elkapják a támadókat a vadászok, akkor érdemes elhúzni őket legalább egy baráti cikáló vagy csatahajó légvédelmébe, valószínűleg a kötelékden már nem segít, de hátha veszít 1 2 gépet az ellen, és az megmentheti egy másik kötelékedet, mert jellemzően utána visszafordulnak pótolni a soraikat.

Vagy, lehetőség még az is, hogy a saját vadászok közelébe húzod őket és rá-strafe-zel, lelövöd a sajtát maradék támadóidat is, de azoknak lehet hogy úgyis annyi lenne.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pkrusi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.302 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.