Japán repülőgép-hordozók

Több
7 éve 7 hónapja #25840 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

FeketeHarren írta: Én választottam ezt a skillt, mert jellemzően olyan távolságból dobják a gépek a torpedókat (még a gépi célzásnál is), amelynél még a 20%-kal rövidebb hatótávolság (kb 2,7 km) is elegendő, viszont a +5km/h sebesség jól jön ahhoz, hogy nehezebben térjenek ki előle.


Szerintem felesleges, mert magasabb tierben a kézi célzásnak van csak értelme, mert az automatát simán kerülik, viszont a japán repcsik gyengébbek az amcsi társaiknál, ezért bőven rájuk fér mindenfajta erő vagy hp növelés amit a kapitányi skillekkel lehet adni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #25912 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
A Taiho-val kezdem tanulni a játékot, és az átlagsebzés is megy szépen felfelé, a cv harcászat alakul, de az Essex ellen nem sok esélye van. Sajnos nem tudok most képet beilleszteni, de Taiho vs Taiho csatában most sikeresen kikaptam az ellenfelem :P
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #25925 Írta: FeketeHarren
FeketeHarren válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók

DragonZ írta:

FeketeHarren írta: Én választottam ezt a skillt, mert jellemzően olyan távolságból dobják a gépek a torpedókat (még a gépi célzásnál is), amelynél még a 20%-kal rövidebb hatótávolság (kb 2,7 km) is elegendő, viszont a +5km/h sebesség jól jön ahhoz, hogy nehezebben térjenek ki előle.


Szerintem felesleges, mert magasabb tierben a kézi célzásnak van csak értelme, mert az automatát simán kerülik, viszont a japán repcsik gyengébbek az amcsi társaiknál, ezért bőven rájuk fér mindenfajta erő vagy hp növelés amit a kapitányi skillekkel lehet adni.


Szerintem a +5 km/h sebesség az a kézi célzásnál is számít, mert azt is nehezebben manőverezik ki gyorsabban haladó torpedók esetén. Ha jól tudom, akkor ezzel egy sorban az a CV skill van, ami a vadászoknak ad valami kis bónuszt a magasabb tier-ű vadászok ellen, nem igazán vagyok profi de úgy gondolom, ha a 4 fős japó rajjal nekimegyek egy +1 tierrel nagyobb 4 fős japó rajnak, vagy ne adj isten agy +1 tier-ű 6 fős amcsi rajnak, akkor ez a bónusz legyünk őszinték lófaszt sem ér és simán ledarálnak, ezért választottam a gyorsabb torpedókat ehelyett, de lehet hogy tévedek és elszórtam 3 pontot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26035 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Amikor a vadászok simán össze vannak eresztve, ott van valami trükk?
Arra még csak hümmögtem, hogy Langley vs Langley vadászharcot soha nem nyertem tegnap, de a liszt akkor borult a tengerbe, mikor az enemy Hoso a saját Furutaka és Kaiserünk felett leverte a századomat. Pedig fejlesztésben egyáltalán nem spóroltam ki a gépek erősítését .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26036 Írta: tyer82
tyer82 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Sajnos úgy vettem észre eddig, hogy a hordozók vadászaira nagyon erősen hat a random faktor. Sokszor én sem tudom, neki küldjem-e az ellen vadászainak az enyémiet, még ha túlerőben is vannak. És ugyan így van, mikor az ellen bombavetőit, torpedóvetőit támadom. Van, mikor pikk-pakk leszedik őket, de van, mikor egyszerűen elvéreznek vadászaim.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 7 hónapja #26039 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
De most akkor szopóágat ad egy napra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.259 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.