Német rombolók

Több
6 éve 2 hónapja #50678 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az alap gondolat AZ LENNE, hogy a Z-52 kiválóan alkalmas romboló vadászatra, engem ebből a szemszögből érdekelne, főleg a tapasztalat. mennyire használható erre a célra a skill?
Hamarabb észrevesznek, de azt a 200 métert gyorsan ledolgozom, és akkor ott van nekem a szonár és a füst. Próbálta valaki ilyen taktikára használni a skillt és a rombolót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50681 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Szinte a nulla az esélyed h egy rombolót csak magatokban le tudj rohanni. Te támadsz, vagyis az ő térfelén vagytok, neki besegitenek a saját hajók, te megszivod, ennyi.
annak h utolsóként egyedül maradtok egy másik rombival, ráadásul elérhető távolságban, szintén szinte nulla az esélye...
Ergo, ezekre a szinte nulla esélyű esetekre várva teljes 4 kapitányi pontot kiadni nem tul okos döntés :whistle: :silly: Olyan helyzeteket kell erősiteni amik legalább 50 százalékban bekövetkeznek...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50682 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ha a konkrét esetben nem tudsz dönteni, kövesd az általános elvet! Két utad/lehetőséged van: 1. amelyben gyenge, javítani rajta, 2. amiben erős, erősíteni. Folyománya: ha valamiben gyenge, és erősíted, kevésbé lesz gyenge ugyan, de attól még gyenge marad, az erőt erősítve viszont erősebb lesz... Az én olvasatomban fix 2-es, de Te döntesz!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50810 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kiserletezgetek a nemet DD upgrade+skill osszeallitassal, nagyjabol alakulgat. A vegso dilemma a Survivability expert vs. Superintendent kerdes, egyenlore felvaltva probalgatom. (Ez Z-23, de ez a kapitany meg majd a Z-52-be is). A nagy kerdes, hogy mi valik fontosabba az adott csataban, megment a +HP vagy a +1 fust es sonar, ez egy jo kerdes es nagyon szituacio fuggo. A torony forgas upgrade egyertelmuen jo huzasnak tunik, igy meguszod a 2 pontos skillt plusz felrakod a Basic firing traininget. Osszessegeben nyerek +15% toronyforgast es +5% tuzgyorsasagot. A toronyforgasrol egyertelmuen kijelentheto, hogy eletbevago ennel az agnal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50812 Írta: splash...
splash... válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nekem nincs superintendent egyiken se, a Z-23ról nem nagyon, a Z-52ről viszont eléggé hiányolom, gondolkodom én is az újraosztáson.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50813 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most ingyenes... próbáld ki ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: splash...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.241 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.