Német rombolók

Több
5 éve 3 hónapja #57150 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Nekem is volt 1 milla, de átképzésekre elment 300k, mert a "free" hajókra átképeztem a 15-19 pontos kapitányaimat, és vissza, hát na, el is adtam a legtöbbet az idei hatosokból :silly:

Mért a tavalyiakból volt olyan, amit megtartottál?
És játszottál vele a héten?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57151 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Rombikat megtartottam, mert nem kellett így elölről kezdeni, de szinte elő se vettem őket (gaede, farragut, fushun). De az amcsi, német dd-vel tovább mentem most egy tiert, Z1-gyel meg lassan megvan a fele xp a következőhöz, elvileg jobb lesz, legalább van álca modulja :dry: (150mm-es löveg meg nemtom mennyire előny, gaeden se láttam igazán, igaz, oldalról lehet citadellázni a cirkálókat). Fushunnal is kéne menni, de.... marha lassú toronyforgása van, ismerősöm mondta, hogy azt sima erődként kell használni, vagyis smoke wall fel, majd belőle lövöldözni, míg más spotol.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57164 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Rombikat megtartottam, mert nem kellett így elölről kezdeni, de szinte elő se vettem őket (gaede, farragut, fushun). De az amcsi, német dd-vel tovább mentem most egy tiert, Z1-gyel meg lassan megvan a fele xp a következőhöz, elvileg jobb lesz, legalább van álca modulja :dry: (150mm-es löveg meg nemtom mennyire előny, gaeden se láttam igazán, igaz, oldalról lehet citadellázni a cirkálókat). Fushunnal is kéne menni, de.... marha lassú toronyforgása van, ismerősöm mondta, hogy azt sima erődként kell használni, vagyis smoke wall fel, majd belőle lövöldözni, míg más spotol.

Bocsi kicsit már félve kérdezek, (Mert most bénáztam az örömködőben.) Z1 az milyen hajót takar?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57172 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Maass, type1934 első hajója, az osztály Z1-4 szám alatti hajókat jelzi, Z2 és Z4 neve nem jut eszembe, Z3 meg Max... jó, családnév nem jut eszembe



Na, 40k free xp-t mégis elköltöttem és eladtam Lebe-t, hát, ez a stock Z-23.... első meccsen egy Cossack volt az oldalamon, HÁT MIÉRT NE EGY OP CAMO-S DD LEGYEN, nagy nehezen összeszedtem 50k sebzést, de majdnem meghaltam. Aztán 30k dmg-gyel haltam következőben, 4 torp találatom volt, hullt kihúztam (2k free itt is elment), de volt 7, azaz hétezer sebzésem 200 hp-val, kagerou felspotolt, próbáltam kilőni, de az én supportom 15km-re úgy gondolta, hogy jó lesz ott nekik, kagerounak meg volt kron+chapa... aztán 4. meccsen 33k dmg, meghaltam, mert itt is a support valahol hátul volt, de top1 voltam, ok. Gajdha felspotolt, de 2-300 méterszerencsére nem sok a 6-800m-hez képest, de meh...
Meg 4x1 torony? Ez most komoly? -.-" Torpedókat 4. kör után cseréltem, 9.5km-res range-re kíváncsi leszek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57265 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mit kéne német dd-vel csinálni? Álca úgymond hulladék, vagyis nem a legrosszabb, vagyis remélem, hogy ne ma legrosszabb....
Z-23-nál nálam stockos az ágyúja és a lőtávja, de ezzel is el kéne lennem, nem?






Z23 felspotolt, BBk + Z + CV szétszedtek, amjd a cv kilött, mi cv-nknek elfogytak a gépei, SEMMIT se tudtam torpedózni a cv és a Z miatt







Fletcher felspotolt, Missouri radarral vagy GoKu hydroval felspotolt, 7k hp-m volt 200 sebzésért, mert a torpedóimat kikerülte, majd a végén volt pr sebzésem mert belelőttem a gokuba utána, meg majdnem full hp-s fletcherbe belelőttem.

Nem értem mi akarna lenni a koncepció ezekkel így, ok, hogy ennek már elég jó hydroja van, de sokra nem megyek vele, ha kispotolnak és nem tudom visszaspotolni és nem az, hogy 1-2 pillanat múlva, hanem, hogy cska akkor látom meg, mikor ellövi magát, de akkor már gáz van, mert valszeg a supportja is lő, míg pl most az enyém eltűnt, cleveland meghalt (vagy mely amcsi volt ott), a fél csapat A-ra ment (én C-re mentem) aztán volt még pár hajók, akik eltűntek, nemtom hova...
Próbálnám torpboatnak használni, hátha, de a camo az kicsit megöli ezt a részt, vagyis mikor felspotol a másik dd, vagy a cv...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57304 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tegnap lecseréltem a lövegeit, nem is vettem észre ingame kiírásban ,hogy az elülső toronynál dupla csövű löveg lesz Xd (flamu videót néztem tegnap meccs előtt). Viszonylag jó tiert kaptam, t7-9, majd a 3. meccsen meg t6-8-at










Hát, első két meccsen top1 voltam, kérdés, hogy mit nem kellett tennie senkinek se ehhez, vagyis, hogy én legyek a top :dry: 3. meccset legalább nyertük, nem sok hp-n voltam, úgy gondoltam ezer hp-ról lelövöm a bismarckot, de épp felhelalelte magát, miközben volt mellette egy new mexico..... legalább azt kiszedtem, utána meg egy random vaktában lőtt torpedóval a shinonomet küldtem el másik meccsre, a csata elején már majdnem levertem, de hydro range-en kívül volt, miközben egy szovjet ca lövöldözött rám.

SKillezésnél volt 4 pontom (14), ráraktam egy priority targetet meg a +hp-sat felraktam. Shipscommander oldalt nézem, hogy mit javasolnak erre a vonalra (pontosabbra t8-10-es dd-kre), ahogy láttam kb ez szokott lenni (vagyis priority target, maintence első sorból, last stand 2.-ból, 3.-ból hp, torp reload, +1 fogyócikkes, majd álcaskill)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.308 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.