Német rombolók

Több
5 éve 3 hónapja #56722 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Üdv, tegnap megvettem Z1-et (maass, ha így ismerősebb). Nem akartam free xp-t rákülteni, ilt creditem is kicsit lecsappant (vettem pár hajót, így 50m creditből lett 2m), így mi a célszerű kezdés fejlesztésnél? Hull, torpedó, lőtáv ebben a sorrendben?

Meg hogy érdemes ezzel a harcolni? Gaedem volt csak a német vonalon, ugye tavaly ezt is kaptuk karácsonyi küldikkel (asszem akkor kaptuk). IJN torpboatos vagyok elsősorban, így próbáltam eszerint játszani gaedevel és a 3 kört Z1-gyel, amennyit mentem vele. De a t7-essel eddig felemás eredményem volt



ofc, 1. meccs +2 mm-ben CV-VEL MERT MIÉRT NE
3. voltam, 1701 base xp-vel, jutlandnak volt 1706 és ő votl a második




itt T-61 spotoltatott párszor, meg mindenki menekült, nem tudtam semmit se csinálni, utolsók között voltam, pedig 500 hp-m maradt a végére csak




Egy fokkal jobb, top1 voltam, nemtom mire fel, de biztos (következőnek volt 1000 base xp-je, nekem 1500), ja, Aigle dd-t szedtem ki torpedókkal (2), bent állt a füstben ahova beküldtem pár halacskát, aztán kapott még 3-at egy Queen
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56724 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Most vettem meg én is a Maast, ha minden jól megy ma lesz vele az első csatám :silly: . A Gaede felemás volt, voltak nagy meccsei is, de volt h alig sebeztem valamit, sztem se torpban se ágyuban nem kiemelkedő... A szonárját sem tudtam sokszor használni. Persze lehet h ez nem a hajó hibája :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56736 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hull a manőverek miatt, de egyébként játszón múlik ez mindig! (de a dd-t kevésbé állnak...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56746 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Testet vettem meg elsőnek, -700 free xp, mai első meccs... áh, egy torpedó csak úgy elkapott és levette a hp-m 90%-á, aztán gaede még lefelezte, mert 6.6 vs 6.8km-es camo ugye. 0 torpedó találat, mert miért is találnék el BÁRMIT IS EZZEL.







Aztán jött ez, szintén miért találnék el bármit is...




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #57100 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Jó, én lehet free xp-vel átugrom. Kantai Collection miatt érdekelt elsődlegesen Z1, meg az újabb német dd-k első osztálya volt, ha jól rémlik, de nekem ez a 6.8-as camo 8.5-ös torpedókkal elég sokszor t8-9-ben megöli nekem a játékélményt. Szinte mindenkinek jobb az álcája, high tierben meg a radarok is ott vannak.


Innen kéne valamit csinálnom? Kitorpedóztam egy Maass-t, majd kb ennyi, végén löttem párat, de bukó, 20k dmg. Aztán másik bukó





Aztán a mai 3. kör






41k xp van rajta, 105k vagy mennyi Z-23 (Azur Lane tanárja), lehet free xp-t elköltök erre, xp-s camo-t és flaget is használok, csak commander xp is kellene, 12 pontos és a 800k free commander xp átképzésre kéne, most is elment 300k mikor a reward t6-osokba raktam ideiglenesen a jobb kapitányaimat
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57125 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na, top tieres voltam, így is majdnem bukó lett, nem tudom, hogy a 3.-tól lefele mit csináltak a meccsen....







Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.317 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.