Amerikai rombolók

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45569 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
A Gearing egy bitang jó romboló... de támogatás nélkül nagyon nehéz játszani.... miközben elvárják tőled a felderítést, foglalást, torpedó támadást. Addig a támogató hajók egy sziget mögött marok-julcsáznak és pofáznak :dry:




Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46340 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Rengeteget kiserleteztem a Gearinggel, az utolso hibrid build azt hiszem egesz jo. Amit tudni kell rola es amiket figyelembe vettem:
1. Sebzes maximalizalas
2. Tuleles
3. Tamogato kepesseg

- maximum torpedo sebesseg: 71 csomo 13.2 km-re 1.4 km eszleles
- kozepes torpedo toltesi sebesseg (skill nelkul): 115.6 sec
- kozepes agyu toltesi sebesseg (upgrade nelkul): 2.7 sec
- adrenalin rush boost a fenti kettore
- last stand es nagyobb fust


A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46396 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Azt hiszem nálam a Gearing lesz az első olyan X.-es romboló amely végleges prémium festést fog kapni. Olyan mint egy megbízható öszvér... a küldetések nehezét hordozza :evil: :love:
Mindenesetre elindultunk itt is a top 200 sebzés felé. Szokás szerint lelopták előlem a Krákent.. de ott éppen nem húztam fel magam rajta. a Donskoi elnézést is kért.... Na meg lett volna még dmg... azonban a cv kiiktatása nem tűrt halasztást. Egymás idegeire mentünk :lol: a végén én nevettem, a csávó meg süllyedt :P Azért érdemes megnézni a szerzett xp-ket is B)






A következő képsorozat, a hogyan hozzunk le egy csatát, ha a banánevők gyülekezete egy sziget csoport mögül akarja megnyerni az ütközetet. Úgy, hogy bedurran az agyad a wg most megszopatlak napja után. Volt egy küldi, süllyessz el két csatahajót és nyerd meg a csatát... sok hiábavaló próbálkozás után úgy döntöttem.. leszarom.. lehozom ezt a csatát és nem engedek belőle. :evil: :P :cheer: :woohoo:




A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47217 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Üdv, lenne egy olyan kérdésem, h a Fletcherre a harmadik slotba a torpedótöltést vagy az ágyúk töltését gyorsitó felszerelést érdemesebb tenni? Gondolom attól függ, h inkább gunboat vagy inkább torpedós ez a romboló... Hm? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47223 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók
Mennyi idő az ágyuk (alap)újratöltési ideje ? és a gyorsító mennyit is gyorsít a töltési időn ? máris megvan a válasz. ;) :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47224 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai rombolók

PzPuma írta: Mennyi idő az ágyuk (alap)újratöltési ideje ? és a gyorsító mennyit is gyorsít a töltési időn ? máris megvan a válasz. ;) :)

Ezt így nem lehet kalkulálni. Az a fél másodperc is hosszú távon 1v1-ben sokat számíthat. Inkább az dönt, hogy mennyire játszol agresszívan. Közel az ellenséghez vagy kicsit távolabb biztonságosabb vizeken.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.